Závod: Turné 4 drah - Praha

  
StavVýsledky
NázevTurné 4 drah - Praha
TřídaČP
Odvětví
Dráha
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu14.07.2020
Datum konce14.07.2020
Uzávěrka přihlášek13.07.2020
Místo konáníPraha Třebešín
KrajČSC
PořadatelTělovýchovná jednota KOVO, z.s.
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaJaroslava Mixová
E-mailmixova@kovopraha.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceTurné 4 drah 2020 1.verze.docx (8.07.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

startovni-listina-turne-4-drah-praha (1).xlsx (17.07.2020)

Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zdeněk BLAHOUŠEK10104974693TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vít LIPENSKÝ10056569673TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Vendula STRAKATÁ10066429119DUKLA PRAHA
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Tomáš URBÁNEK10059529082CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radek VLČEK10046480562TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Ondřej JANOUŠEK10106052003SK PETŘÍN PLZEŇ
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Miroslav VLČEK10082602352SK PETŘÍN PLZEŇ
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Lukáš LALÁK10105677743KOVO PRAHA
Kryštof KRÁL10047329920DUKLA PRAHA
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef OTTA10047394382TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
František ŠANDERA10104975505TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Ema MARKOVÁ10077159945DUKLA PRAHA
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna LALÁKOVÁ10090877664KOVO PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Aleš ROZEHNAL10106704226TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adam SEJKOT10106744541DUKLA PRAHA
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA