Závod: IL Sano Cup - Velká cena Penco - sportovní výživa

  
StavVýsledky
NázevIL Sano Cup - Velká cena Penco - sportovní výživa
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Masters
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu14.07.2020
Datum konce14.07.2020
Uzávěrka přihlášek12.07.2020
Místo konáníPlzeň - Na Lopatárně 37
KrajPlzeňský
PořadatelAC SPARTA PRAHA cycling z.s.
Adresa pořadateleNa Perštýně 17, Praha 1
PSČ11000
Kontaktní osobaZdeněk Rubáš
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon603917656
Fax 
Propozicehttp://sparta-cycling.cz/clanek/1032/velka-cena-penco-sportovni-vyziva-zakonci-serii-il-sano-cupu-v-plzni
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

IL Sano cup 2020 výsledky 14.7.2020 VC PENCO.pdf (15.07.2020)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551TRISPORT RAPID
Vladimír KROC10047418533Akademie cyklistických sportů
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vilém ŠUBRT10106114647PROFI SPORT CHEB
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Tomáš RADOLF10013112562LAPIERRE SWEEP
Tomáš NOVÝ10092951949Akademie cyklistických sportů
Tomáš KONOPÁSEK10097458611SportRaces Cycling Team
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš HRUBÝ10106762527CT WEBER
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Tereza MACHOLDOVÁ10106602879Ústecké centrum cyklistiky
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Petr ZIKMUND10093333279CT WEBER
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Petr HOLAN10093333380CT WEBER
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr ČECHURA10047633650AXON SPORT TEAM
Petr BUREŠ10005450875LAPIERRE SWEEP
Pavel LUKEŠ10048031552CT WEBER
Pavel KOŠÍK10083874870Akademie cyklistických sportů
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Akademie cyklistických sportů
Ondřej HAMPL10092446135Ústecké centrum cyklistiky
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nela SLANÍKOVÁ10106448588LAPIERRE SWEEP
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Cycling Team
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Mikuláš RAICHEL10106603283Ústecké centrum cyklistiky
Michal ZÁHOREC10092531718Akademie cyklistických sportů
Michal PUSTULA10055798626AC SPARTA PRAHA
Michal KESL10002318886LAPIERRE SWEEP
Michal GREGUŠ10106500324SportRaces Cycling Team
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matěj ZÁHOREC10046056994Akademie cyklistických sportů
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Matěj TÓTH10096231761SportRaces Cycling Team
Matěj KLAUS10047422674BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martin VODÁK10047135920AXON SPORT TEAM
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE SWEEP
Martin ŠAFRÁNEK10092951848Akademie cyklistických sportů
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Martin BOUBAL10002832481CT WEBER
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Marek PARTÍK10082852128Ústecké centrum cyklistiky
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Lukáš KLEPSA10092952050Akademie cyklistických sportů
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330Akademie cyklistických sportů
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristian KOLUMBER10080286375SportRaces Cycling Team
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Karel VLK10081497259CK KRAMOLÍN
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Kamil ACKERMANN10047432071AXON SPORT TEAM
Josef RŮTA10107088990AXON SPORT TEAM
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Jiří REJZEK10106410293Akademie cyklistických sportů
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Cycling Team
Jaroslav HRADECKÝ10047429950SportRaces Cycling Team
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
Jan MAŘÍK10106602980Ústecké centrum cyklistiky
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan DAŇKO10106114546PROFI SPORT CHEB
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Cycling Team
Iva KOVAŘÍKOVÁ10061932258Ústecké centrum cyklistiky
Hubert ŠVÁB10106651177LAPIERRE SWEEP
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Filip CHÝLE10060082992Ústecké centrum cyklistiky
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Denis RUGOVAC10007503336AC SPARTA PRAHA
David ONDRIŠÍK10047679221SportRaces Cycling Team
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
Daniel TREML10047941525LAWI Stars - GIANT
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Bedřich PRŮCHA10047001635Bikeheart
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Adam ŤOUPALÍK10008624593ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Adam READE10106268130Akademie cyklistických sportů
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB