Závod: GIANT LIGA 2020

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2020
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Masters
U23
Ženy
Datum startu15.09.2020
Datum konce15.09.2020
Uzávěrka přihlášek13.09.2020
Místo konánísportovní areál SK RAPID PLZEŇ
KrajPlzeňský
PořadatelSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.
Adresa pořadateleBarvínková 779/1
PSČ32600
Kontaktní osobaJan Kotal
E-mailgiantliga@seznam.cz
Telefon608315390
Fax 
Propozicehttp://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Výsledky Giant liga 15.9.2020 VC Inkomo.pdf (16.09.2020)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551TRISPORT RAPID
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Tomáš RADOLF10013112562LAPIERRE SWEEP
Tomáš KOZÁK10047574844CYKLO ATOM
Tomáš KONOPÁSEK10097458611SportRaces Cycling Team
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš HRUBÝ10106762527CT WEBER
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Stanislav PROCHÁZKA10093181921Roman Kreuziger Cycling Academy
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Roman HANZELÍN10047845333AUTHOR TEAM STUPNO
Radomír MATOUŠÍK10047345983CYKLO ATOM
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Petr ZIKMUND10093333279CT WEBER
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petr STANČÍK10047474713Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr LACINA10105691584CYKLOSERVEX
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr BUREŠ10005450875LAPIERRE SWEEP
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Pavel LUKEŠ10048031552CT WEBER
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nela SLANÍKOVÁ10106448588Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal KESL10002318886LAPIERRE SWEEP
Michal GREGUŠ10106500324SportRaces Cycling Team
Michal BROŽÍK10103664385Roman Kreuziger Cycling Academy
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE SWEEP
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Martin BOUBAL10002832481CT WEBER
Lukáš VÁCLAVÍK10097148615MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Lukáš TOMAN10013478738Carla.kupkolo.cz
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Karel VLK10081497259CK KRAMOLÍN
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Karel CAMRDA10000832665TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE SWEEP
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Jiří JIŘINEC10106606317CT WEBER
Jiří HLEDÍK10062415440KC SLAVIA PRAHA
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jan ŠUBRT10058808454CYKLO ATOM
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan MAREK10083343491KC SLAVIA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jakub KŘIKAVA10010605518kola-bbm.cz
Hubert ŠVÁB10106651177LAPIERRE SWEEP
Filip SKOČOVSKÝ10046394575CYKLO ATOM
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Denis RUGOVAC10007503336AC SPARTA PRAHA
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Bedřich PRŮCHA10047001635Bikeheart