Závod: GIANT LIGA 2020

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2020
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Masters
U23
Ženy
Datum startu1.09.2020
Datum konce1.09.2020
Uzávěrka přihlášek30.08.2020
Místo konánísportovní areál SK RAPID PLZEŇ
KrajPlzeňský
PořadatelSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.
Adresa pořadateleBarvínková 779/1
PSČ32600
Kontaktní osobaJan Kotal
E-mailgiantliga@seznam.cz
Telefon608315390
Fax 
Propozicehttp://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

výsledky giantliga 1.9. 2020.pdf (2.09.2020)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Roman HANZELÍN10047845333AUTHOR TEAM STUPNO
Josef RŮTA10107088990AXON SPORT TEAM
Kamil ACKERMANN10047432071AXON SPORT TEAM
Martin VODÁK10047135920AXON SPORT TEAM
Petr ČECHURA10047633650AXON SPORT TEAM
Bedřich PRŮCHA10047001635Bikeheart
Karel VLK10081497259CK KRAMOLÍN
Alexandra STRNADOVÁ10097269358CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HAVRÁNEK10106850736CK Příbram - Fany GASTRO
Michal SCHURAN10009220438CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KODL10046914941CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
Jiří JIŘINEC10106606317CT WEBER
Martin BOUBAL10002832481CT WEBER
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
Pavel LUKEŠ10048031552CT WEBER
Petr ZIKMUND10093333279CT WEBER
Filip SKOČOVSKÝ10046394575CYKLO ATOM
Jan ŠUBRT10058808454CYKLO ATOM
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Radomír MATOUŠÍK10047345983CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844CYKLO ATOM
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jan MAREK10083343491KC SLAVIA PRAHA
Jiří HLEDÍK10062415440KC SLAVIA PRAHA
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Jakub KŘIKAVA10010605518kola-bbm.cz
Petr NEUVIRT10038077534KOVO PRAHA
Zdeněk ALBL10093981967KOVO PRAHA
Hubert ŠVÁB10106651177LAPIERRE SWEEP
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE SWEEP
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE SWEEP
Michal KESL10002318886LAPIERRE SWEEP
Petr BUREŠ10005450875LAPIERRE SWEEP
Tomáš RADOLF10013112562LAPIERRE SWEEP
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Jan DAŇKO10106114546PROFI SPORT CHEB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
Daniel SPORYSCH10056004346Roman Kreuziger Cycling Academy
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal BROŽÍK10103664385Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr STANČÍK10047474713Roman Kreuziger Cycling Academy
Stanislav PROCHÁZKA10093181921Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Tomáš KONOPÁSEK10097458611SportRaces Cycling Team
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224 
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Tereza KORVASOVÁ10015208267 
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Pavel STRÁDAL10106130108TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551TRISPORT RAPID