Závod: GIANT LIGA 2020

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2020
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Masters
U23
Ženy
Datum startu25.08.2020
Datum konce25.08.2020
Uzávěrka přihlášek23.08.2020
Místo konánísportovní areál SK RAPID PLZEŇ
KrajPlzeňský
PořadatelSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.
Adresa pořadateleBarvínková 779/1
PSČ32600
Kontaktní osobaJan Kotal
E-mailgiantliga@seznam.cz
Telefon608315390
Fax 
Propozicehttp://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Giant liga 25.8.2020 GP Efisan výsledky.pdf (26.08.2020)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Oddíl
ZávodníkUCI IDOddíl
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551TRISPORT RAPID
Fabian LOCHSCHMIDT10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Pavel STRÁDAL10106130108TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Cycling Team
Tomáš KONOPÁSEK10097458611SportRaces Cycling Team
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal BROŽÍK10103664385Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr STANČÍK10047474713Roman Kreuziger Cycling Academy
Stanislav PROCHÁZKA10093181921Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
Lukáš VÁCLAVÍK10097148615MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Hubert ŠVÁB10106651177LAPIERRE SWEEP
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE SWEEP
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE SWEEP
Michal KESL10002318886LAPIERRE SWEEP
Nela SLANÍKOVÁ10106448588LAPIERRE SWEEP
Petr BUREŠ10005450875LAPIERRE SWEEP
Tomáš RADOLF10013112562LAPIERRE SWEEP
Jakub KŘIKAVA10010605518kola-bbm.cz
Jan MAREK10083343491KC SLAVIA PRAHA
Jiří HLEDÍK10062415440KC SLAVIA PRAHA
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Jaroslav RENDL10047392160Dexter Cycling
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Filip SKOČOVSKÝ10046394575CYKLO ATOM
Jan ŠUBRT10058808454CYKLO ATOM
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Radomír MATOUŠÍK10047345983CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844CYKLO ATOM
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Jiří JIŘINEC10106606317CT WEBER
Martin BOUBAL10002832481CT WEBER
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
Pavel LUKEŠ10048031552CT WEBER
Petr ZIKMUND10093333279CT WEBER
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
Alexandra STRNADOVÁ10097269358CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HAVRÁNEK10106850736CK Příbram - Fany GASTRO
Michal SCHURAN10009220438CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Karel VLK10081497259CK KRAMOLÍN
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Bedřich PRŮCHA10047001635Bikeheart
Josef RŮTA10107088990AXON SPORT TEAM
Kamil ACKERMANN10047432071AXON SPORT TEAM
Martin VODÁK10047135920AXON SPORT TEAM
Petr ČECHURA10047633650AXON SPORT TEAM
Denis RUGOVAC10007503336AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Michal PUSTULA10055798626AC SPARTA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907AC SPARTA PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA