Závod: Memorial Evžena Cihláře VC AUTHOR-kr.50km

  
StavVýsledky
NázevMemorial Evžena Cihláře VC AUTHOR-kr.50km
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY + ŽENY
KADETI
KADETKY
MASTERS M30
MASTERS M35
MASTERS M40
MASTERS M45
MASTERS M50
MASTERS M55
MASTERS M60
MASTERS M65
MASTERS M70
MASTERS M75
MUŽI
NÁBOR
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ STARŠÍ
Datum startu1.05.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelTJ Cykloprag
Adresa pořadateleAntonín Eiss TJ Cykloprag Veronské nám 330 P15
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailantonineis@seznam.cz
Telefon602 342 165
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

02-05-08-22-17-50V080501_MEC.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -MARIN - HOKOR 
3Pavel ŠUBRTAC SPARTA PRAHA 
4Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -LAWI Stars - GIANT 
6- - -BMC RACING 
7- - -PRODOLI RACING TEAM 
8- - -KC SLAVIA PRAHA 
9Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
10Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
11- - -SRAM RUBENA TREK 
12- - -KOLOKRÁM 
13Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
16- - -CSK MARKUS, spolek 
17- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
18- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
19Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
 Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
 - - -VOKOLEK - CYCLING - TEAM 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -CSK MARKUS, spolek 
 René JAURISFAVORIT RACING 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
 - - -RAJEC TREK 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -Eleven Cube Riders 
 Martin ŠKEŘÍKTJ DUKLA BRNO 
 Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii MASTERS M70
PořadíJménoOddílKategorie
1Zdeněk KARÁSEKCyklo Bendl 
2- - -CYKLISTICKÝ KLUB MCB SOKOLOV 
3Petr BAUERCK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
5- - -SK CYKLOSPORT KERN 
6- - -MOTO KOLO BIKE CLUB LITVÍNOV 
Výsledky v kategorii MASTERS M55
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -HERMANN - IRSAP 
2Oldřich HERČÍKKCL KOOPERATIVA - Svijany 
3- - -HERMANN - IRSAP 
4- - -K.C. VPŘED PRAHA 
5- - -SK CYKLOSPORT KERN 
6- - -BIKE GALLERY CYCLING TEAM 
7Vlastimil KUNCTJ ESKA CHEB 
Výsledky v kategorii MASTERS M45
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří BOŠTÍKCyklo Bendl 
2- - -UNIQA JIHLAVA 
3- - -CSK MARKUS, spolek 
4- - -SILNÝ TEAM UNIČOV 
5- - -SILNÝ TEAM UNIČOV 
6- - -SK CYKLOSPORT KERN 
7- - -KC NOVÉ STRAŠECÍ 
Výsledky v kategorii MASTERS M35
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
2- - -DURATEC 
3- - -STARK CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii MASTERS M65
PořadíJménoOddílKategorie
1František GYRAMOTO KOLO BIKE CLUB LITVÍNOV 
2Karel KUBEŠTJ KOVO PRAHA 
3- - -SK CYKLOSPORT KERN 
4- - -HANOUSKŮV CYKLISTICKÝ KLUB 
5Václav KOPECKÝTOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
6- - -ČKMC PRAHA 
7- - -HANOUSKŮV CYKLISTICKÝ KLUB 
8Josef KOLOCKCL KOOPERATIVA - Svijany 
Výsledky v kategorii MASTERS M50
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SCS MIRVA 
2- - -CSK MARKUS, spolek 
3Pavel MAŘÍKSK CYKLO KLADNO 
4Ludvík KILLINGERCYKLO TEAM KILLI 
5- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
6- - -UNIQA JIHLAVA 
7- - -SK CYKLO KLADNO 
8- - -HaPe Brno 
9- - -KPO 
10- - -BEN CAR 
Výsledky v kategorii MASTERS M75
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří OPAVSKÝTJ KOVO PRAHA 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -KCR ROUDNICE N. L. 
Výsledky v kategorii MASTERS M60
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
2Zdeněk MANDÍKTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
11- - -Klein Constantia 
12- - -BORA - hansgrohe 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
16- - -DUKLA PRAHA 
17Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
20- - -CK BÍTOVSKÁ 
21- - -TJ STADION LOUNY 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 - - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii MASTERS M30
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov 
2Daniel TREMLLAWI Stars - GIANT 
3- - -REDPOINT ELEVEN TEAM 
4- - -CSK MARKUS, spolek 
6- - -SK MAXBIKE Ostrava 
8- - -SCOTT - THULE 
9- - -BMC eleven - cycling team 
10Ludvík KILLINGERCYKLO TEAM KILLI 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3- - -SK VELO PRAHA 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii NÁBOR
PořadíJménoOddílKategorie
6- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KOLOKRÁM 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8- - -VELOCLUB KOLÍN 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
12- - -KC HLINSKO 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
15- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii MASTERS M40
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BMC RACING 
3- - -CK LOKOMOTIVA PARDUBICE 
4- - -SWEEP Ultimate Sport 
5- - -IVT NÁCHOD 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046590191SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - - KC SLAVIA PRAHA
- - -10047525940EX 23 SARONI factory team
- - -10046486424SK VELO PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10001376875TJ STADION LOUNY
- - -10046757620STEVENS Znojmo
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10011337563CT MLADÁ BOLESLAV
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
- - -10004517857KOLOKRÁM
- - -10006683078KOVO PRAHA
- - -10011372323KOVO PRAHA
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
- - -10011372020SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10046959094RAPID PLZEŇ
- - -10047762679STARK CYCLING TEAM
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047750757 
Tomáš HALUZA10005522213TJ FAVORIT BRNO
- - -10011997870RAJEC 100% TREK
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10013840264SUPERIOR RIDERS