Závod: OMNIUM 7.11.

  
StavVýsledky
NázevOMNIUM 7.11.
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - bodovací závod 7.11.
JUNIOŘI - bodovací závod dvojic
Junioři omnium
KADETI - bodovací závod 7.11.
KADETI - bodovací závod dvojic
Kadeti omnium
ŽACI - bodovací závod 7.11.
ŽACI - bodovací závod 8.11.
Žáci Omnium
Datum startu7.11.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailkoordinator@ceskysvazcyklistiky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice04-11-09-09-34-19propozice_fileprogram-a-rozpis.zip (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

07-12-09-17-17-5723-11-09-18-50-02V091107_Motol_WEB.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI - bodovací závod 7.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ETIXX - QUICK STEP 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
13Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
14Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -TJ STADION LOUNY 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
27Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
28- - -EX 23 SARONI factory team 
29Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
30- - -MRX TEAM BOŘITOV 
31- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
32- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
33- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TEAM CYCLING FANINI 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ETIXX - QUICK STEP 
5Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
11Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
14- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
15Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
16Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
18- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
22Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
23- - -TEAM CYCLING FANINI 
24Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
25Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
26- - -EX 23 SARONI factory team 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
33- - -MRX TEAM BOŘITOV 
34- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - bodovací závod dvojic
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
2Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ETIXX - QUICK STEP 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
 Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
 Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI - bodovací závod 7.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -CK Příbram 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TEAM LOUNY 
12- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii Kadeti omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -CK Příbram 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
12Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -ASO DUKLA BRNO 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -TEAM LOUNY 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -TJ STADION LOUNY 
22- - -TJ UNIČOV 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI - bodovací závod dvojic
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CK Příbram 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
Výsledky v kategorii ŽACI - bodovací závod 8.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii ŽACI - bodovací závod 7.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -CYKLOTEAM OSTROV 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -CYKLOTEAM OSTROV 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
15- - -PROFI SPORT CHEB 
 Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
Výsledky v kategorii Žáci Omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
14- - -CYKLOTEAM OSTROV 
15Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
16- - -PROFI SPORT CHEB 
17- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam