Závod: ČP MĚŘ.DISCIPLÍNY

  
StavVýsledky
NázevČP MĚŘ.DISCIPLÍNY
TřídaČP
Odvětví
Dráha
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu28.05.2021
Datum konce30.05.2021
Uzávěrka přihlášek26.05.2021
Místo konáníProstějov
Kraj 
PořadatelSKC PROSTĚJOV z.s.
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaMartin Cetkovský
E-mailinfo@skcprostejov.cz
Telefon 
Fax 
Propozice210528 Rozpis I..pdf (19.05.2021)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

pdf24_merged-4.pdf (15.06.2021)

Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Adam BŘEZINA10109743255SPORTREG
Adam SLOVÁK10105700274CK DACOM PHARMA KYJOV
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš VRÁNA10129917740TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna LALÁKOVÁ10090877664 
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Kryštof KRÁL10047329920TEAM GRENKE - AUTO EDER
Lukáš HASAL10093341161REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš KRÁL10081189990 
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Šimon STRAKATÝ10089251195DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Adéla VESELKOVÁ10115368548ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
Antonín ŽUFÁNEK10078233413TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub TESAŘÍK10116581957MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Klára FILIPOVÁ10106639255REXONIX KOVO PRAHA
Martin LAMAČ10047134708REXONIX KOVO PRAHA
Nicolas MARKUSEK10109919269REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej CIBOCH10047455919REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej SALÁK10115352077SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Beáta HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753ASO DUKLA BRNO
Jakub KAPINA10119737790SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096 
Ondřej MICHALOVIČ10115820610TEAM DUKLA PRAHA
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Sára KROCHMAĹOVÁ10113783913 
Šimon OSIČKA10084924995 
Šimon VANÍČEK10047448845TJ FAVORIT BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100 
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365Lifeplus - Wahoo
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Alžběta BERNATOVÁ10104973784TJ FAVORIT BRNO
Barbora LAZAROVÁ10112435714ASO DUKLA BRNO
Daniel RUMPLÍK10104974188TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775Pierre Baguette cycling
Dominik JUST10010022003 
Elen LAZAROVÁ10092873844ASO DUKLA BRNO
Filip KULHA10047364979TJ FAVORIT BRNO
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub RUMPLÍK10080169066Akademie dráhové cyklistiky
Jan TELECKÝ10117390895TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Kateřina LÁNÍČKOVÁ10104974289TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Kryštof SÚKENÍK10106025731TJ FAVORIT BRNO
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Matěj MAREK10104973986TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matteo LA CARBONARA10106721808TJ FAVORIT BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Michael SCHMID10117390592TJ FAVORIT BRNO
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Mikuláš BERNAT10117388067TJ FAVORIT BRNO
Oliver HERŠKOVIČ10104974087TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TEAM DUKLA PRAHA
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Štěpán NEVESELÝ10080168258TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tereza GRATZOVÁ10104973885TJ FAVORIT BRNO
Tomáš HORÁK10117391808TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vilém VOSTAL10117167593Pierre Baguette cycling
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467Doltcini - Watersley R+D Cycling Team
Jakub TROUSIL10106818000TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Marek PŘENOSIL10080874035SportRaces Cycling Team
Martin BÁRTA10047422876TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
Petr KALAUZ10106664315SportRaces Cycling Team
Václav BOHÁČ10080866355ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Filip NOVÁK10097731625CICLISTICA TREVIGLIESE
František ŠANDERA10104975505TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jan URBAN10085834977 
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Nikol ZATLOUKALOVÁ10114179791 
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej PROCHÁZKA10106813451CK PARDUBICE
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Pavel NOVÁK10086057875MBH BANK COLPACK BALLAN
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radek VLČEK10046480562TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov
Zdeněk BLAHOUŠEK10104974693