Závod: ČP MĚŘ.DISCIPLÍNY

  
StavVýsledky
NázevČP MĚŘ.DISCIPLÍNY
TřídaČP
Odvětví
Dráha
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu28.05.2021
Datum konce30.05.2021
Uzávěrka přihlášek26.05.2021
Místo konáníProstějov
Kraj 
PořadatelSKC PROSTĚJOV z.s.
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaMartin Cetkovský
E-mailinfo@skcprostejov.cz
Telefon 
Fax 
Propozice210528 Rozpis I..pdf (19.05.2021)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

pdf24_merged-4.pdf (15.06.2021)

Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zdeněk BLAHOUŠEK10104974693TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Vilém VOSTAL10117167593TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Vendula STRAKATÁ10066429119DUKLA PRAHA
Václav BOHÁČ10080866355TJ STADION LOUNY
Tomáš VRÁNA10010959364CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Tomáš HORÁK10117391808TJ FAVORIT BRNO
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tereza GRATZOVÁ10104973885TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán NEVESELÝ10080168258TJ FAVORIT BRNO
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon STRAKATÝ10089251195DUKLA PRAHA
Šimon OSIČKA10084924995SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon MATĚJEK10079640721TJ FAVORIT BRNO
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Sára KROCHMAĹOVÁ10113783913SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radek VLČEK10046480562TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KALAUZ10106664315TJ STADION LOUNY
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej SALÁK10115352077SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej PROCHÁZKA10106813451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MICHALOVIČ10115820610SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej JEŘÁBEK10047379127DUKLA PRAHA
Ondřej CIBOCH10047455919KOVO PRAHA
Oliver HERŠKOVIČ10104974087TJ FAVORIT BRNO
Nikol ZATLOUKALOVÁ10114179791TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicolas MARKUSEK10109919269KOVO PRAHA
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Mikuláš BERNAT10117388067TJ FAVORIT BRNO
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Michael SCHMID10117390592TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš KRÁL10081189990DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matteo LA CARBONARA10106721808TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj MAREK10104973986TJ FAVORIT BRNO
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Marek PŘENOSIL10080874035TJ STADION LOUNY
Marek JELÍNEK10047287783TJ FAVORIT BRNO
Lukáš HASAL10093341161DUKLA PRAHA
Kryštof SÚKENÍK10106025731TJ FAVORIT BRNO
Kryštof KRÁL10047329920DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Klára FILIPOVÁ10106639255KOVO PRAHA
Kateřina LÁNÍČKOVÁ10104974289TJ FAVORIT BRNO
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina ČERNÁ10047078326SportRaces Cycling Team
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan TELECKÝ10117390895TJ FAVORIT BRNO
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Jakub TROUSIL10106818000TJ STADION LOUNY
Jakub TESAŘÍK10116581957MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub RUMPLÍK10080169066TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10007607107ASO DUKLA BRNO
Jakub KAPINA10110814093SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Hanka RUNTOVÁ10047448643SportRaces Cycling Team
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
František ŠANDERA10104975505TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip RICHTER10079642236TJ FAVORIT BRNO
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip KULHA10047364979TJ FAVORIT BRNO
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elen LAZAROVÁ10092873844TJ FAVORIT BRNO
Dominik JUST10010022003TJ FAVORIT BRNO
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
David KARÁSEK10046656576TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David JEŽEK10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
Daniela HEZINOVÁ10090732467TJ STADION LOUNY
Daniel VYSOČAN10118426775TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel RUMPLÍK10104974188TJ FAVORIT BRNO
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora LAZAROVÁ10112435714TJ FAVORIT BRNO
Antonín ŽUFÁNEK10078233413MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna LALÁKOVÁ10090877664DUKLA PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Alžběta BERNATOVÁ10104973784TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Adéla VESELKOVÁ10115368548MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adam SLOVÁK10105700274CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam BŘEZINA10109743255ASPIRE SCM
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA