Závod: Sprintérské dny Plzeň

  
StavNemá výsledky
NázevSprintérské dny Plzeň
TřídaČP
Odvětví
Dráha
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu19.06.2021
Datum konce20.06.2021
Uzávěrka přihlášek17.06.2021
Místo konáníSprintérské dny
Kraj 
PořadatelSK PETŘÍN PLZEŇ
Adresa pořadateleLobezská 22, Plzeň
PSČ32600
Kontaktní osobaVáclav Novák
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon602494826
Fax 
PropoziceSprinterské dny 2021.pdf (10.06.2021)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Sára KROCHMAĹOVÁ10113783913SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr MELICHAR10106051902SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej SALÁK10115352077SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej MICHALOVIČ10115820610SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej JANOUŠEK10106052003SK PETŘÍN PLZEŇ
Nicolas MARKUSEK10109919269KOVO PRAHA
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Milan KNÍŽE10115351875SK PETŘÍN PLZEŇ
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matteo LA CARBONARA10106721808TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matěj PROCHÁZKA10106726555TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Lukáš LALÁK10105677743KOVO PRAHA
Kateřina ČERNÁ10047078326SportRaces Cycling Team
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karel KOLOUŠEK10107315023KOVO PRAHA
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jan ZŮNA10115827276PROFI SPORT CHEB
Jan ŘEHOŘ10107225804SK PETŘÍN PLZEŇ
Jakub Tobiáš HROMADA10047450057KOVO PRAHA
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Jakub MALÁŠEK10007607107ASO DUKLA BRNO
Jakub KAPINA10110814093SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Filip RICHTER10079642236TJ FAVORIT BRNO
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Dominik JUST10010022003TJ FAVORIT BRNO
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Barbora LAZAROVÁ10112435714TJ FAVORIT BRNO
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Alžběta BERNATOVÁ10104973784TJ FAVORIT BRNO
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Adéla VESELKOVÁ10115368548MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ