Závod: MČR vytrvalci

  
StavVýsledky
NázevMČR vytrvalci
TřídaMČR
Odvětví
Dráha
Datum startu23.07.2021
Datum konce25.07.2021
Uzávěrka přihlášek20.07.2021
Místo konáníMČR vytrvalci
Kraj 
PořadatelTJ FAVORIT BRNO
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice210723 Rozpis MČR vytrvalci.pdf (28.06.2021)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

MČR stíhači 72021 brno.pdf (11.10.2021)

Chyba! Závod nemá definovány kategorie
Tato chyba může nastat u závodů starčích než 1.11.2018 z důvodu migrace dat do nového systému. Závod pravděpodobně neměl zadány žádné výsledky.
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Adéla PERNICKÁ10047362555BIKE PRO RACING
David VAŠUT10028113109BIKE PRO RACING
Jakub SVITÁK10047406510BIKE PRO RACING
Matyáš GRYGAR10047412671BIKE PRO RACING
Patrik TOMAN10055873495HEAD PRO TEAM OPAVA
Adam SLOVÁK10105700274CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam TŘÍSKA10116270749CK DACOM PHARMA KYJOV
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Matyáš KREJČIŘÍK10112046300CK DACOM PHARMA KYJOV
Tobiáš KALKUS10106759695CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš STEJSKAL10112046195CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš VRÁNA10129917740CK DACOM PHARMA KYJOV
Aleš ICHA10092750269DUKLA PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna LALÁKOVÁ10090877664DUKLA PRAHA
Hanka VIKOVÁ10047449754TEAM DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Kryštof KRÁL10047329920DUKLA PRAHA
Lukáš HASAL10093341161DUKLA PRAHA
Matyáš KRÁL10081189990DUKLA PRAHA
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Ondřej JEŘÁBEK10047379127DUKLA PRAHA
Šimon STRAKATÝ10089251195DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119DUKLA PRAHA
Emílie JAROŠOVÁ10093144939ASO DUKLA BRNO
Adéla PITTNEROVÁ10106263278MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla VESELKOVÁ10115368548TEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Antonín ŽUFÁNEK10078233413MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub TESAŘÍK10116581957MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš RAŠKA10007057742MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nikola JAROŠ10079309305MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027REXONIX KOVO PRAHA
Jakub Tobiáš HROMADA10047450057REXONIX KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106REXONIX KOVO PRAHA
Karel KOLOUŠEK10107315023REXONIX KOVO PRAHA
Lukáš LALÁK10105677743 
Marek BEDNÁŘ10114215460REXONIX KOVO PRAHA
Martin LAMAČ10047134708REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326REXONIX KOVO PRAHA
Nicolas MARKUSEK10109919269REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej CIBOCH10047455919REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469REXONIX KOVO PRAHA
Štěpán FOIST10047319109REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej MICHALOVIČ10115820610SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon OSIČKA10084924995SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Hanka RUNTOVÁ10047448643TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769 
Daniel MLEJNEK10046427416 
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365 
Milan KADLEC10047431263 
Petr VÁVRA10048001139 
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Barbora LAZAROVÁ10112435714TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775TJ FAVORIT BRNO
Dominik JUST10010022003TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elen LAZAROVÁ10092873844TJ FAVORIT BRNO
Filip KULHA10047364979TJ FAVORIT BRNO
Filip RICHTER10079642236TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub RUMPLÍK10080169066Akademie dráhové cyklistiky
Jan TELECKÝ10117390895TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Matteo LA CARBONARA10106721808TJ FAVORIT BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TEAM DUKLA PRAHA
Šimon MATĚJEK10079640721TJ FAVORIT BRNO
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tereza GRATZOVÁ10104973885TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vilém VOSTAL10117167593TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467SportRaces Cycling Team
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Marek PŘENOSIL10080874035SportRaces Cycling Team
Petr KALAUZ10106664315TJ STADION LOUNY
Václav BOHÁČ10080866355TJ STADION LOUNY