Závod: TURNÉ 4 DRAH 3.

  
StavVýsledky
NázevTURNÉ 4 DRAH 3.
TřídaČP
Odvětví
Dráha
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu18.08.2021
Datum konce18.08.2021
Uzávěrka přihlášek15.08.2021
Místo konáníProstějov
Kraj 
PořadatelSKC PROSTĚJOV z.s.
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice210818 Rozpis T4 drah Prostějov.pdf (26.07.2021)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

T4D Omnium Prostějov 2021 .pdf (25.08.2021)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Mikoláš ICHA10113859287DUKLA PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Anna LALÁKOVÁ10090877664 
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Lukáš HASAL10093341161REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš KRÁL10081189990 
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Emílie JAROŠOVÁ10093144939ASO DUKLA BRNO
Adéla VESELKOVÁ10115368548ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
Antonín ŽUFÁNEK10078233413TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub TESAŘÍK10116581957MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212ASO DUKLA BRNO
Nikola JAROŠ10079309305TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Jakub Tobiáš HROMADA10047450057REXONIX KOVO PRAHA
Klára FILIPOVÁ10106639255REXONIX KOVO PRAHA
Nicolas MARKUSEK10109919269REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Milan KNÍŽE10115351875SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej SALÁK10115352077SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Adam KLICMAN10093319539CK Příbram - Fany GASTRO
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Filip NOVÁK10097731625CICLISTICA TREVIGLIESE
František ŠANDERA10104975505TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544 
Jan URBAN10085834977 
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Martin RAFAJ10079261613TUFO PARDUS Prostějov
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj PROCHÁZKA10106726555MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Nikol ZATLOUKALOVÁ10114179791 
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej PROCHÁZKA10106813451CK PARDUBICE
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Pavel NOVÁK10086057875MBH BANK COLPACK BALLAN
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radek VLČEK10046480562TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411 
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch KRAVÁK10082332974 
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov
Zdeněk BLAHOUŠEK10104974693