Závod: ČP Motol (5.-6. 12.)

  
StavVýsledky
NázevČP Motol (5.-6. 12.)
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI - bodovací závod 160 á 5 5.12:
JUNIOŘI - bodovací závod dvojic 180 á 20 6.12.
JUNIOŘI 6.12. omnium
JUNIOŘI omnium 5.12.
KADETI - bodovací závod 100 á 5 5.12.
KADETI - bodovací závod dvojic 100 á 10 6.12.
KADETI 6.12. omnium
KADETI omnium 5.12.
MUŽI - bodovací závod 160 kol á 20 6.12.
MUŽI - bodovací závod 200 kol á 10 5.12.
ŽACI - bodovací závod 50 á 5 5.12.
ŽACI - bodovací závod 50 á 5 6.12.
ŽACI 6.12. omnium
ŽACI omnium 5.12.
Datum startu5.12.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailstadionlouny@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice22-11-09-23-49-53propozice_filecp_draha_5-6.12_2009_motol.xls (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

06-12-09-22-41-52V091206_Motol.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI - bodovací závod 200 kol á 10 5.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
2Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
3Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
4Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
5- - -ETIXX - QUICK STEP 
6Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8René JAURISFAVORIT RACING 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii MUŽI - bodovací závod 160 kol á 20 6.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
2Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
3René JAURISFAVORIT RACING 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -ETIXX - QUICK STEP 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 6.12. omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ETIXX - QUICK STEP 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
10Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
11Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -TEAM CYCLING FANINI 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
24Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
25Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
26Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
27- - -AC SPARTA PRAHA 
28- - -ASO DUKLA BRNO 
29- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
30- - -EX 23 SARONI factory team 
31- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
32- - -MRX TEAM BOŘITOV 
33- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -ASTANA WOMEN 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - bodovací závod 160 á 5 5.12:
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
6Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22- - -ASTANA WOMEN 
23- - -EX 23 SARONI factory team 
24- - -MRX TEAM BOŘITOV 
25- - -TEAM CYCLING FANINI 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI omnium 5.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ETIXX - QUICK STEP 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
10Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
11Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
15- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
16Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
17Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
18Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
23- - -ASO DUKLA BRNO 
24- - -ASTANA WOMEN 
25Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
26- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
29Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
30- - -MRX TEAM BOŘITOV 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33- - -TJ FAVORIT BRNO 
34- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
35- - -TEAM CYCLING FANINI 
36- - -EX 23 SARONI factory team 
37- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - bodovací závod dvojic 180 á 20 6.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ETIXX - QUICK STEP 
4Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
5Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI 6.12. omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CK Příbram 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -TEAM LOUNY 
16David SOJKAASO DUKLA BRNO 
17- - -TJ UNIČOV 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
21Jan KUČERABIKROSCLUB ŘEPY 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -HAVEN TEAM 
24- - -AC SPARTA PRAHA 
25- - -TJ KOVO PRAHA 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI - bodovací závod 100 á 5 5.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -TJ UNIČOV 
16- - -CK Příbram 
17- - -TEAM LOUNY 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
20David SOJKAASO DUKLA BRNO 
21Jan KUČERABIKROSCLUB ŘEPY 
22- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
23- - -HAVEN TEAM 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -ASO DUKLA BRNO 
26- - -TJ KOVO PRAHA 
27- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI omnium 5.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -CK Příbram 
11- - -TJ UNIČOV 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
14Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17David SOJKAASO DUKLA BRNO 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
20- - -ASO DUKLA BRNO 
21Jan KUČERABIKROSCLUB ŘEPY 
22- - -TEAM LOUNY 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
27- - -HAVEN TEAM 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽACI - bodovací závod 50 á 5 6.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -TJ STADION LOUNY 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -DUKLA PRAHA 
21Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽACI 6.12. omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
22- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽACI - bodovací závod 50 á 5 5.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -DUKLA PRAHA 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -DUKLA PRAHA 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii ŽACI omnium 5.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
10- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI - bodovací závod dvojic 100 á 10 6.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TJ UNIČOV 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -TEAM LOUNY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
- - -10047153906PROFI SPORT CHEB
- - -10007240022KOVO PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED