Závod: OMNIUM

  
StavVýsledky
NázevOMNIUM
TřídaČP
Odvětví
Dráha
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu13.11.2021
Datum konce14.11.2021
Uzávěrka přihlášek10.11.2021
Místo konáníPraha - Motol
Kraj 
PořadatelSK PETŘÍN Plzeň
Adresa pořadateleLobezská 22, Plzeň
PSČ32600
Kontaktní osobaVáclav Novák
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon602494826
Fax 
PropoziceČP dráhá Motol 13.11.-14.11.2021.pdf (30.10.2021)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V211113_ČP_omnium_Motol.pdf (16.11.2021)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Vilém VOSTAL10117167593TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vendula STRAKATÁ10066429119DUKLA PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán NEVESELÝ10080168258TJ FAVORIT BRNO
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Šimon STRAKATÝ10089251195DUKLA PRAHA
Šimon MATĚJEK10079640721TJ FAVORIT BRNO
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Roman BIRHANZL10120244719KOVO PRAHA
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petr HLADÍK10093680560Roman Kreuziger Cycling Academy
Pavel NOVÁK10086057875CICLISTICA TREVIGLIESE
Otakar ČAPEK10091472192LAWI junior team
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej SALÁK10115352077SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej PROCHÁZKA10106813451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej JEŘÁBEK10047379127DUKLA PRAHA
Ondřej CIBOCH10047455919KOVO PRAHA
Nikola JAROŠ10079309305MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas MARKUSEK10109919269KOVO PRAHA
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Monika JANÍKOVÁ10065800538KOVO PRAHA
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Milan KADLEC10047431263TEAM DUKLA PRAHA
Mikoláš ICHA10113859287CYKLOTEAM OSTROV
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matteo LA CARBONARA10106721808TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matěj PROCHÁZKA10106726555TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
- - -10079261613TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Marek BEDNÁŘ10114215460KOVO PRAHA
Lukáš HASAL10093341161DUKLA PRAHA
Kryštof KRÁL10047329920DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365LOTTO SOUDAL LADIES
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Klára FILIPOVÁ10106639255KOVO PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karel KOLOUŠEK10107315023KOVO PRAHA
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan ŘEHOŘ10107225804SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jakub Tobiáš HROMADA10047450057KOVO PRAHA
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Jakub KEC10090878270KOVO PRAHA
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Hanka RUNTOVÁ10047448643TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
František ŠANDERA10104975505TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip RICHTER10079642236TJ FAVORIT BRNO
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip KULHA10047364979TJ FAVORIT BRNO
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Emma NIČOVÁ10081193731DUKLA PRAHA
Emílie JAROŠOVÁ10093144939Cyklomira Racing
Elen LAZAROVÁ10092873844TJ FAVORIT BRNO
Dominik MAKOVEC10105522240Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Dominik JUST10010022003TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Denis RUGOVAC10007503336TEAM DUKLA PRAHA
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
Daniel VYSOČAN10118426775TJ FAVORIT BRNO
Daniel SRP10023964034Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769Watersley R&D Cycling Team
Barbora LAZAROVÁ10112435714TJ FAVORIT BRNO
Arnošt DRCMÁNEK10120198138TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Antonín STAROSTA10047253936DUKLA PRAHA
Antonín KRTIČKA10122062760SK PETŘÍN PLZEŇ
Anna LALÁKOVÁ10090877664DUKLA PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Adéla PITTNEROVÁ10106263278MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam KLICMAN10093319539TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA