Závod: GP Planeta – MČR

  
StavVýsledky
NázevGP Planeta – MČR
TřídaMČR
Odvětví
Dráha
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu18.12.2021
Datum konce19.12.2021
Uzávěrka přihlášek16.12.2021
Místo konáníPraha Motol
Kraj 
PořadatelASD DUKLA PRAHA
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaJosef Kratina
E-mailcsc.kratina@seznam.cz
Telefon+420608461542
Fax 
Propozice211218 Rozpis Planeta.pdf (16.11.2021)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V211218 - Planeta 2021.pdf (22.12.2021)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Oddíl
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam KLICMAN10093319539TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
František ŠANDERA10104975505TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10079261613TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj PROCHÁZKA10106726555TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej PROCHÁZKA10106813451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel NOVÁK10086057875CICLISTICA TREVIGLIESE
Radek VLČEK10046480562TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Barbora LAZAROVÁ10112435714TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775TJ FAVORIT BRNO
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Elen LAZAROVÁ10092873844TJ FAVORIT BRNO
Filip RICHTER10079642236TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tomáš NOVÁK10080966688TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vilém VOSTAL10117167593TJ FAVORIT BRNO
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769Watersley R&D Cycling Team
Daniel MLEJNEK10046427416TEAM DUKLA PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365LOTTO SOUDAL LADIES
Milan KADLEC10047431263TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej MICHALOVIČ10115820610SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Sára KROCHMAĹOVÁ10113783913SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Antonín KRTIČKA10122062760SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej SALÁK10115352077SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Jakub NĚMEC10115829704PROFI SPORT CHEB
Jan NĚMEC10115827983PROFI SPORT CHEB
Jan ZŮNA10115827276PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Patrik NĚMEC10115826670PROFI SPORT CHEB
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
René JAURIS10006187873MISTRAL
Adéla PITTNEROVÁ10106263278MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nikola JAROŠ10079309305MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Otakar ČAPEK10091472192LAWI junior team
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Aleš PROCHÁZKA10106586008KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Filip SVATÝ10109431138KOVO PRAHA
Jakub Tobiáš HROMADA10047450057KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Karel KOLOUŠEK10107315023KOVO PRAHA
Klára FILIPOVÁ10106639255KOVO PRAHA
Lukáš PLIC10095634001KOVO PRAHA
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Monika JANÍKOVÁ10065800538KOVO PRAHA
Nicolas MARKUSEK10109919269KOVO PRAHA
Ondřej CIBOCH10047455919KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Pavel VITOUŠ10106586210KOVO PRAHA
Roman BIRHANZL10120244719KOVO PRAHA
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Daniel SRP10023964034Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Dominik MAKOVEC10105522240Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adam HAVLÍČEK10092303564DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Kryštof KRÁL10047329920DUKLA PRAHA
Lukáš HASAL10093341161DUKLA PRAHA
Matyáš KRÁL10081189990DUKLA PRAHA
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Ondřej JEŘÁBEK10047379127DUKLA PRAHA
Šimon STRAKATÝ10089251195DUKLA PRAHA
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Barbora LEPÍKOVÁ10092167663CYKLOTEAM OSTROV
Mikoláš ICHA10113859287CYKLOTEAM OSTROV
Emílie JAROŠOVÁ10093144939Cyklomira Racing
Marek RIEGER10047414388Carla.kupkolo.cz
Martin VOLTR10047373366TJ FAVORIT BRNO
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO