Závod: ČP OMNIUM NA DRÁZE 21.11.

  
StavVýsledky
NázevČP OMNIUM NA DRÁZE 21.11.
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI - bodovací závod
JUNIOŘI - bodovací závod dvojic
Junioři omnium
KADETI - bodovací závod
KADETI - bodovací závod dvojic
Kadeti omnium
MUŽI - bodovací závod
MUŽI - bodovací závod 2
ŽACI - bodovací závod
ŽACI - bodovací závod 2
Žáci omnium
Datum startu21.11.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

07-12-09-16-08-0723-11-09-19-00-52V091121_Motol_WEB.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
2Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4René JAURISFAVORIT RACING 
5Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
6Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii MUŽI - bodovací závod 2
PořadíJménoOddílKategorie
1Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5René JAURISFAVORIT RACING 
6- - -ETIXX - QUICK STEP 
7Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ETIXX - QUICK STEP 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
5Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
12- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
18Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -TEAM CYCLING FANINI 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -ASO DUKLA BRNO 
26- - -EX 23 SARONI factory team 
27- - -KČCL 1900 
28- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
31- - -EX 23 SARONI factory team 
 Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii Junioři omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ETIXX - QUICK STEP 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
16- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
17Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
18Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -ASO DUKLA BRNO 
23Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -TEAM CYCLING FANINI 
26- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
27Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
30- - -KČCL 1900 
31- - -MRX TEAM BOŘITOV 
32- - -EX 23 SARONI factory team 
33Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -TJ UNIČOV 
38- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
40- - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii ŽACI - bodovací závod 2
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -CK BÍTOVSKÁ 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽACI - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -CK BÍTOVSKÁ 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Žáci omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -CK BÍTOVSKÁ 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -CK BÍTOVSKÁ 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii KADETI - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
2- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -CK Příbram 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Kadeti omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -CK Příbram 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -EX 23 SARONI factory team 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -PROFI SPORT CHEB 
22- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - bodovací závod dvojic
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ETIXX - QUICK STEP 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
7- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8- - -KČCL 1900 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
 Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
Výsledky v kategorii KADETI - bodovací závod dvojic
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
5- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
6Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam