Závod: Carla Kriterijní liga - Pardubice

  
StavVýsledky
NázevCarla Kriterijní liga - Pardubice
TřídaLIGA
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu17.07.2021
Datum konce17.07.2021
Uzávěrka přihlášek14.07.2021
Místo konáníPardubice - kritérium
KrajPardubický
PořadatelCK Pardubice
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaJosef Říha
E-mailckpardubice@gmail.com
Telefon 
Fax 
Propozice20210717_Pardubické kritérium_rozpis_III.pdf (6.05.2021)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20210717_Výsledky Carla Kriterijní liga Pardubice.pdf (18.07.2021)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Dominik HORÁK10047403173PROOFY cycling team
Adam READE10106268130ACS DEVELOPMENT
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Josef LAZUR10104976212ACS DRAK VRBNO
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Matyáš RYBÁR10112044377ACS DRAK VRBNO
František HONSA10047236051 
Jiří PETRUŠ10009338656ATT Investments
Karel CAMRDA10000832665ATT Investments
Karel TYRPEKL10047918081 
Marek GAJDULA10046067708ATT Investments
Martin VOLTR10047373366Pierre Baguette cycling
Matúš ŠTOČEK10011150536ATT Investments
Matyáš JANOŠ10046331224BIKROSCLUB ŘEPY
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Petr HETFLEIŠ10047236758 
Petr KLABOUCH10048005785 
Tomáš BÁRTA10091211508Caja Rural Seguros RGA
Tomáš JAKOUBEK10047443690ATT Investments
Jakub ŘÍMAN10023478933Pierre Baguette cycling
Vladislav HORULKO10047449855TEAM DUKLA PRAHA
Anna PANUŠOVÁ10059561014BRILON RACING TEAM MB
Dominik FRENCL10080547164 
Jakub PANUŠ10047330122BRILON RACING TEAM MB
Kateřina DOUDĚROVÁ10082405726BB Com Cycling Team
Markéta DOLEŽALOVÁ10047409439 
Nikola DRÁBEK10092930125DUKLA PRAHA
Otakar VÁVRA10109882287 
Pavel ŠUMPÍK10047373972Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr DOUDĚRA10092974783BB Com Cycling Team
Adéla LHOTÁKOVÁ10079627987CK PARDUBICE
Zuzka KRÁTKÁ10096132640FORCE TEAM JESENÍK
Antonie CERMANOVÁ10097999989TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Lucie GROHOVÁ10066586036TEAM DUKLA PRAHA
Josef DOVOLIL10106763941BRILON RACING TEAM MB
Marek RIEGER10047414388MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Simona RUSÍNOVÁ10117722618ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam SLOVÁK10105700274CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam TŘÍSKA10116270749Roman Kreuziger Cycling Academy
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Matyáš KREJČIŘÍK10112046300CK DACOM PHARMA KYJOV
Ondřej JURÁK10116895589CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš VRÁNA10129917740TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan PECH10115078861CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Ondřej PETR10052459907TUFO PARDUS Prostějov
Vojtěch MODLITBA10009892667 
Václav ŠŇUPÁREK10015771978 
Martin BOUBAL10002832481CTW CYCLING
Dominik GLÄNZNER10106835881CK PARDUBICE
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna LALÁKOVÁ10090877664 
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Kryštof KRÁL10047329920TEAM GRENKE - AUTO EDER
Matyáš KRÁL10081189990 
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Dominika RUPOVÁ10047274144ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub ŽÍHA10093461096FORCE TEAM ŠUMPERK
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539 
Tomáš NOVÁK10080966688Pierre Baguette cycling
Vojtěch VODRÁŽKA10105464343KC HLINSKO
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Kryštof ŠKUREK10047289201LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Matyáš STŘÍŽ10047348108LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Robin KÁŇA10105522846Team Forman Energetic
Anna DOSTÁLOVÁ10047421866LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Martin ŽENÍŠEK10046534318ČEZ Cyklo Team Tábor
Nela JŮNOVÁ10093089971LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Nicol HODINOVÁ10081225558LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Adam HRDLIČKA10059729752AMT Team
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla PITTNEROVÁ10106263278MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla VESELKOVÁ10115368548ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
Antonín ŽUFÁNEK10078233413TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel MRÁZ10108514587ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub HÁK10047357808RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jakub HAVRLANT10055481556Team Forman Energetic
Jakub TESAŘÍK10116581957MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan BITTNER10094955405ATT Investments
Jan ZAPLETAL10080738235CK PARDUBICE
Lukáš RAŠKA10007057742MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj DRÁPELA10085014521 
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212ASO DUKLA BRNO
Nikola JAROŠ10079309305TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tobiáš PŘIDAL10047452784 
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš PŘIDAL10047415196ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš RAŠKA10107082021MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch TOMEČEK10117445863 
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jan POŘÍZKA10084848106REXONIX KOVO PRAHA
Klára FILIPOVÁ10106639255REXONIX KOVO PRAHA
Martin LAMAČ10047134708REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326REXONIX KOVO PRAHA
Nicolas MARKUSEK10109919269REXONIX KOVO PRAHA
Štěpán FOIST10047319109REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Vojtěch TYDLITÁT10116805562REXONIX KOVO PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Denis ZEZULA10095657643BB Com Cycling Team
Dominik MÜLLER10105164653SKP DUHA Lanškroun
Tadeáš LADRA10092930529TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub KAPINA10119737790SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej MICHALOVIČ10115820610TEAM DUKLA PRAHA
Šimon OSIČKA10084924995 
Patricie SRNSKÁ10047392968TEAM DUKLA PRAHA
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
Daniel MLEJNEK10046427416AC SPARTA PRAHA
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365Lifeplus - Wahoo
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278Mat Atom Deweloper Wrocław
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Dominik JUST10010022003 
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub RUMPLÍK10080169066Akademie dráhové cyklistiky
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Matteo LA CARBONARA10106721808TJ FAVORIT BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TEAM DUKLA PRAHA
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Matyáš KORBEL10108361714CICLISTICA TREVIGLIESE
Adam PŘENOSIL10109885523SportRaces Cycling Team
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957 
Marek PŘENOSIL10080874035SportRaces Cycling Team
Martin BÁRTA10047422876TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
Adam KLICMAN10093319539CK Příbram - Fany GASTRO
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Filip NOVÁK10097731625CICLISTICA TREVIGLIESE
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Martin RAFAJ10079261613TUFO PARDUS Prostějov
Matěj PROCHÁZKA10106726555MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej PROCHÁZKA10106813451CK PARDUBICE
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radek VLČEK10046480562TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
Stanislav PÁTÍK10081977411 
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš MAKOVSKÝ10118300069VELOCOACHCZ TEAM
Pavel SVOBODA10046607874Vokolek_Cycling_Team
Pavel KOPECKÝ10008706742TJ LOKOMOTIVA BEROUN