Závod: Carla Kriterijní liga - Ostrava

  
StavVýsledky
NázevCarla Kriterijní liga - Ostrava
TřídaLIGA
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu28.08.2021
Datum konce28.08.2021
Uzávěrka přihlášek25.08.2021
Místo konáníOSTRAVA - kritérium
Kraj 
PořadatelSSK VÍTKOVICE
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
PropoziceOstrava Kritérium final.pdf (16.08.2021)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

vysledky__02__mjv_2021_prehled_zavodu_v03.xlsx (1.09.2021)

Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Dominik HORÁK10047403173PROOFY cycling team
Jan BRŇÁK10015836242LAWI Stars - GIANT
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Michal SCHURAN10009220438ATT Investments
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Ronald LIGTENBERG10022770328 
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
David ŠIGUT10085678464Team Forman Energetic
Jakub SASÍN10092750168ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jan KYAS10092333977ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Klára PALAGYIOVÁ10092333775ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Linda SÍTKOVÁ10106025327ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marek MAJDANICS10047335778AC SPARTA PRAHA
Matouš FILGAS10092334078ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Robin SYRKO10092333876ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Adam READE10106268130ACS DEVELOPMENT
Jiří REJZEK10106410293Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Anna FIÁLKOVÁ10104976111ACS DRAK VRBNO
Josef LAZUR10104976212ACS DRAK VRBNO
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Matyáš RYBÁR10112044377ACS DRAK VRBNO
Jiří PETRUŠ10009338656ATT Investments
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Jakub ŘÍMAN10023478933Pierre Baguette cycling
Vladislav HORULKO10047449855TEAM DUKLA PRAHA
Aneta HOVORKOVÁ10093156558D2mont Merida cycling team
Anna PANUŠOVÁ10059561014BRILON RACING TEAM MB
Jakub HÁK10047357808RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jakub PANUŠ10047330122BRILON RACING TEAM MB
Kateřina DOUDĚROVÁ10082405726BB Com Cycling Team
Lucie LEHKÁ10118927236BB Com Cycling Team
Markéta DOLEŽALOVÁ10047409439 
Nikola DRÁBEK10092930125DUKLA PRAHA
Otakar VÁVRA10109882287 
Pavel ŠUMPÍK10047373972Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr DOUDĚRA10092974783BB Com Cycling Team
Vojtěch SEIDL10113575462AC SPARTA PRAHA
Antonie CERMANOVÁ10097999989TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Lucie GROHOVÁ10066586036TEAM DUKLA PRAHA
Adam STREJČEK10066160448Watersley Race & Development Cycling Team
Aneta DLOUHÁ10107082324BRILON RACING TEAM MB
Antonín JOHN10093382486BRILON RACING TEAM MB
Bára JEŘÁBKOVÁ10084771819BRILON RACING TEAM MB
Eduard JOHN10106421108BRILON RACING TEAM MB
Filip SAMEC10047318402Lotus Team SE
František HLADÍK10106764042BRILON RACING TEAM MB
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887BRILON RACING TEAM MB
Matěj PEKAŘ10068131972BRILON RACING TEAM MB
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Štěpán GÖRÖG10084772021BRILON RACING TEAM MB
Tomáš DOLEŽAL10047763689BRILON RACING TEAM MB
Tomáš HÁJEK10083492833BRILON RACING TEAM MB
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Veronika SEDLÁČKOVÁ10046808645BRILON RACING TEAM MB
Zdeněk HRADISKÝ10058327494BRILON RACING TEAM MB
Marek RIEGER10047414388MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam DOLEŽAL10023479539 
Adam KUBÍK10084713013 
Dalibor JOHÁNEK10093205260AC SPARTA PRAHA
David UHER10093181113ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan FALTÝNEK10047423886TEAM DUKLA PRAHA
Jan FRÜHAUF10047347906 
Kryštof KREŠÁK10093204654ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš FIALA10092747542ATT Investments
Michael BOROŠ10006629326ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Šimon VANÍČEK10010966943ATT Investments
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Václav DOSTÁL10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Barbora VOJTA10008822738Challenge One
Adam SLOVÁK10105700274CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam TŘÍSKA10116270749Roman Kreuziger Cycling Academy
Tobiáš KALKUS10106759695CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš STEJSKAL10112046195CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš VRÁNA10129917740TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš MNISZAK10119534292OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ
Markéta HURAČOVÁ10078547348CK FESO PETŘVALD
Martin BOSÁK10115074922CK FESO PETŘVALD
Kateřina NOSKOVÁ10047415301CK ORLÍK ORLOVÁ
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Ondřej PETR10052459907TUFO PARDUS Prostějov
Vojtěch MODLITBA10009892667 
Štěpán ZAHÁLKA10047402870MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš NETÍK10106618441CK SLAVOJ TEREZÍN
Przemyslaw KOTULSKI10051873762CT Team Novo Nordisk Development
Václav ŠŇUPÁREK10015771978 
Ondřej NÁGR10093319337SportRaces Cycling Team
Tadeáš PAZOUREK10106325522CYCLING ACADEMY TÁBOR
Vilma PAZOURKOVÁ10117902874CYCLING ACADEMY TÁBOR
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Martin HELCEL10105690271CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Tomáš ČER10047750757CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144D2mont Merida cycling team
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008D2mont Merida cycling team
Adam BERNÁT10047336081 
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna LALÁKOVÁ10090877664 
Hanka VIKOVÁ10047449754TEAM DUKLA PRAHA
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Jonáš BLAHOUT10084664614REXONIX KOVO PRAHA
Kryštof KRÁL10047329920TEAM GRENKE - AUTO EDER
Lukáš HASAL10093341161REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš KRÁL10081189990 
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Mikuláš MAREK10044483978 
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Šimon STRAKATÝ10089251195DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Michal HRADIL10107482650FORCE KCK ZLÍN
Dominika RUPOVÁ10047274144ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub ŽÍHA10093461096FORCE TEAM ŠUMPERK
Jan FORMÁNEK10064450420FORCE TEAM JESENÍK
Martin KOLÁŘ10106267928Czech Cycling Tour
Ondřej TARABA10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Tomáš NOVÁK10080966688Pierre Baguette cycling
Daniel MOROŇ10047368518OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ
Emílie JAROŠOVÁ10093144939ASO DUKLA BRNO
Matyáš STŘÍŽ10047348108LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Robin KÁŇA10105522846Team Forman Energetic
Anna DOSTÁLOVÁ10047421866LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Berenika DRHOVÁ10060080770LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Martin ŽENÍŠEK10046534318ČEZ Cyklo Team Tábor
Nicol HODINOVÁ10081225558LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Adam HRDLIČKA10059729752AMT Team
Adéla PITTNEROVÁ10106263278MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla VESELKOVÁ10115368548ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
Antonín ŽUFÁNEK10078233413TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel MRÁZ10108514587ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub HAVRLANT10055481556Team Forman Energetic
Jakub TESAŘÍK10116581957MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan BITTNER10094955405ATT Investments
Jan ZAPLETAL10080738235CK PARDUBICE
Lukáš RAŠKA10007057742MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj DRÁPELA10085014521 
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Mirek MÜLLER10047261616 
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212ASO DUKLA BRNO
Nikola JAROŠ10079309305TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel BITTNER10118234391MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Stanislav PÁTÍK10081977411 
Tobiáš PŘIDAL10047452784 
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš PŘIDAL10047415196ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš RAŠKA10107082021MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch TOMEČEK10117445863 
Marek JEŽDÍK10080294156ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Jan DAŇKO10106114546SportRaces Cycling Team
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Jan HRSTKA10084210633RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jiří BRÁZDIL10005905159DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Klára FILIPOVÁ10106639255REXONIX KOVO PRAHA
Nicolas MARKUSEK10109919269REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174Team Skyline - Cadence
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Ondřej SALÁK10115352077SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Denis ZEZULA10095657643BB Com Cycling Team
Dominik MÜLLER10105164653SKP DUHA Lanškroun
Tadeáš LADRA10092930529TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína ŠPICAROVÁ10079261209Špicar team Force
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Beáta HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753ASO DUKLA BRNO
Jakub KAPINA10119737790SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej MICHALOVIČ10115820610TEAM DUKLA PRAHA
Šimon OSIČKA10084924995 
Šimon VANÍČEK10047448845TJ FAVORIT BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna RINAGLOVÁ10093071985KC BRNO
Eliška KVASNIČKOVÁ10107680993Team Komugi-Grand Est
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Cycling Team
Ondra ŠEJSTAL10104420278UCC
Pavel STRÁDAL10106130108SportRaces Cycling Team
René ZOAITTER10047444195 
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035 
Tereza KADLECOVÁ10119949170SportRaces Cycling Team
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Tomáš KONOPÁSEK10097458611UCC
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Albert BLAŽEK10092892537Team Forman Energetic
Amálie HOLÁŠKOVÁ10079505729Team Forman Energetic
Ema POLÁŠKOVÁ10079507345Team Forman Energetic
Jakub ŠEVČÍK10046604743Team Forman Energetic
Jan ZÁTOPEK10047315166Team Forman Energetic
Justýna HOLÁŠKOVÁ10052349769Team Forman Energetic
Kateřina KRUTÍLKOVÁ10079506739GHOST Team
Kryštof MORONG10092892941 
Marek OBORNÝ10108516712Team Forman Energetic
Martin KANÓCZ10052350173Team Forman Energetic
Oliver Trent BUCHÁČEK10114195858Team Forman Energetic
Ondřej FIERLA10013451254Team Forman Energetic
Tereza JAHODOVÁ10104249924Team Forman Energetic
Vojta CHUDÝ10092892840Team Forman Energetic
Vojtěch KUČERA10092343879 
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Barbora LAZAROVÁ10112435714ASO DUKLA BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775Pierre Baguette cycling
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Dominik JUST10010022003 
Elen LAZAROVÁ10092873844ASO DUKLA BRNO
Filip KULHA10047364979TJ FAVORIT BRNO
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub RUMPLÍK10080169066Akademie dráhové cyklistiky
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Martin ČEPEK10047235647ČSC Praha
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TEAM DUKLA PRAHA
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vilém VOSTAL10117167593Pierre Baguette cycling
Vojtěch KMÍNEK10048006694Club ciclista Padronés
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matyáš KORBEL10108361714CICLISTICA TREVIGLIESE
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Radim HUSIČKA10047353562 
Šimon TRNA10051854463TJ Sigma Hranice, z.s.
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Martin BÁRTA10047422876TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Ivan KOČIŘÍK10117049678FORCE TEAM JESENÍK
Adam KLICMAN10093319539CK Příbram - Fany GASTRO
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Filip NOVÁK10097731625CICLISTICA TREVIGLIESE
František ŠANDERA10104975505TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan URBAN10085834977 
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Martin RAFAJ10079261613TUFO PARDUS Prostějov
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj PROCHÁZKA10106726555MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Naďa VORÁČOVÁ10014825018FORCE KCK ZLÍN
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej PROCHÁZKA10106813451CK PARDUBICE
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov
Pavel KOPECKÝ10008706742TJ LOKOMOTIVA BEROUN