Závod: Závod míru nejmladších - GP Matoušek

  
StavVýsledky
NázevZávod míru nejmladších - GP Matoušek
Odvětví
Silnice
1. etapa
2. etapa
3. etapa
4. etapa
Celkově
juniorky, ženy celkově
Datum startu7.05.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelTJ Cykloklub Jevíčko - TJ Favorit Brno
Adresa pořadateleA.K.Vitáka 597, Jevíčko 569 43
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-maila.dostal@seznam.cz
Telefon721 725 089
Fax 
Propozice1267025199-propozice-zvod-mru-nejmladch-gp-matouek.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

10-05-10-22-56-33jevicko_edited2010.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii 4. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -EX 23 SARONI factory team 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -DUKLA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -TEAM DUKLA PRAHA 
21Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
22- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
25- - -AC SPARTA PRAHA 
26- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
32Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
34- - -CT WEBER 
37Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
38- - -TJ UNIČOV 
39- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
40Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
42- - -TEAM LOUNY 
44Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
45- - -VELOUNI 
47- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
49- - -NAC PARDUBICE 
51- - -SK CYKLOSPORT KERN 
52- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
56Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
60Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
61Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
62- - -TJ STADION LOUNY 
63- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
64- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
66- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
67- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
68- - -ASO DUKLA BRNO 
69- - -MORAVEC Team 
70- - -CK FESO PETŘVALD 
71- - -EX 23 SARONI factory team 
72- - -TJ KOVO PRAHA 
73Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
74- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
76- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
78Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
81- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
83- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
85- - -MRX TEAM BOŘITOV 
87- - -CYKLOTRENINK.COM 
88- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
89- - -TEAM CYCLING FANINI 
90- - -EX 23 SARONI factory team 
91- - -PRODOLI RACING TEAM 
93Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
94Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
95- - -Cyklo Bendl 
96- - -AC SPARTA PRAHA 
97- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
98- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
99- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
100- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
101- - -TJ STADION LOUNY 
102- - -CK FESO PETŘVALD 
104- - -EX 23 SARONI factory team 
105- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
106- - -TJ KOVO PRAHA 
108- - -ASO DUKLA BRNO 
109- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
110- - -SKP DUHA Lanškroun 
112- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
113- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
114- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
115- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
117- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii 3. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -VELOUNI 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -SK CYKLOSPORT KERN 
14Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
18Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -TEAM LOUNY 
27- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
28- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
29- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
34- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
38Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
40- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41- - -TEAM DUKLA PRAHA 
44- - -CT WEBER 
48- - -TJ FAVORIT BRNO 
50- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
52Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
53- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
55- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
57Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
59- - -NAC PARDUBICE 
60- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
61- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
62- - -DUKLA PRAHA 
63- - -EX 23 SARONI factory team 
64- - -TEAM CYCLING FANINI 
65- - -CK FESO PETŘVALD 
66- - -MORAVEC Team 
67- - -TJ UNIČOV 
68- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
69- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
70- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
74- - -TJ STADION LOUNY 
75- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
77- - -CYKLOTRENINK.COM 
78Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
79- - -EX 23 SARONI factory team 
80Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
81- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
83Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
84- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
85- - -ASO DUKLA BRNO 
86- - -MRX TEAM BOŘITOV 
87Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
88Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
89- - -AC SPARTA PRAHA 
91- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
92- - -Cyklo Bendl 
93- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
95- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
97- - -SKP DUHA Lanškroun 
98- - -TJ KOVO PRAHA 
100Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
101- - -CK FESO PETŘVALD 
103- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
104- - -PRODOLI RACING TEAM 
105Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
107- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
108- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
109- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
110- - -ASO DUKLA BRNO 
111- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
113- - -EX 23 SARONI factory team 
114- - -TJ STADION LOUNY 
115- - -TJ KOVO PRAHA 
116- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
117- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CK Příbram 
Výsledky v kategorii 2. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -VELOUNI 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -SK CYKLOSPORT KERN 
24- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
27- - -CT WEBER 
31- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
32- - -TEAM LOUNY 
33- - -CK Příbram 
36- - -TJ STADION LOUNY 
37Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
39- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
40- - -TEAM DUKLA PRAHA 
42- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
43- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
44Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
45- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
46- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
51Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
53- - -CK FESO PETŘVALD 
55- - -DUKLA PRAHA 
56Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
57- - -EX 23 SARONI factory team 
61Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
62- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
63- - -ASO DUKLA BRNO 
67Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
68- - -MORAVEC Team 
69- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
70- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
71- - -SKP DUHA Lanškroun 
72- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
75- - -TJ FAVORIT BRNO 
76Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
78Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
80- - -PRODOLI RACING TEAM 
81- - -EX 23 SARONI factory team 
82- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
83- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
85- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
86- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
87Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
89- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
90- - -Cyklo Bendl 
93- - -TEAM CYCLING FANINI 
94- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
95- - -NAC PARDUBICE 
96- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
97Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
98- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
99- - -MRX TEAM BOŘITOV 
100- - -ASO DUKLA BRNO 
101Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
102- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
103- - -CYKLOTRENINK.COM 
104Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
105- - -TEAM DUKLA PRAHA 
106- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
107- - -TJ UNIČOV 
108- - -CK FESO PETŘVALD 
109- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
110- - -AC SPARTA PRAHA 
111- - -TJ KOVO PRAHA 
112- - -EX 23 SARONI factory team 
113- - -TJ KOVO PRAHA 
114- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
115- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
116- - -TJ KOVO PRAHA 
117- - -TJ STADION LOUNY 
119- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
121- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -RAJEC TREK 
Výsledky v kategorii 1. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -SK CYKLOSPORT KERN 
11- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
13- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
24- - -CT WEBER 
28Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -DUKLA PRAHA 
43- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
44- - -TJ STADION LOUNY 
45- - -CK FESO PETŘVALD 
46- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
49- - -VELOUNI 
50Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
52- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
53- - -TJ FAVORIT BRNO 
56- - -TJ FAVORIT BRNO 
57- - -TEAM LOUNY 
58Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
59Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
60- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
61- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
63- - -SKP DUHA Lanškroun 
64Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
65- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
66- - -EX 23 SARONI factory team 
68Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
69- - -ASO DUKLA BRNO 
70- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
71Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
72- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
73- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
74- - -MORAVEC Team 
75- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
76- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
81- - -NAC PARDUBICE 
82- - -EX 23 SARONI factory team 
83Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
84- - -TJ UNIČOV 
85Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
86- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
88- - -TEAM CYCLING FANINI 
89- - -CK Příbram 
90- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
91- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
94- - -MRX TEAM BOŘITOV 
95- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
96Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
97- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
98- - -Cyklo Bendl 
99- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
100- - -AC SPARTA PRAHA 
101Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
102- - -TEAM DUKLA PRAHA 
105- - -PRODOLI RACING TEAM 
106- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
107- - -TJ KOVO PRAHA 
108Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
109- - -CYKLOTRENINK.COM 
110Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
111- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
112- - -EX 23 SARONI factory team 
113- - -TJ KOVO PRAHA 
114- - -RAJEC TREK 
116- - -ASO DUKLA BRNO 
117- - -TJ KOVO PRAHA 
118- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
119- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
120- - -CK FESO PETŘVALD 
121- - -TJ STADION LOUNY 
122- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
123- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Celkově
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
14- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18- - -SK CYKLOSPORT KERN 
20- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
26- - -TEAM DUKLA PRAHA 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -CT WEBER 
34- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
36- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
38- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
39- - -DUKLA PRAHA 
40- - -VELOUNI 
45- - -TEAM LOUNY 
46Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
48- - -TJ FAVORIT BRNO 
49- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
51Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
52- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
53- - -CK FESO PETŘVALD 
55Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
56Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
58- - -TJ STADION LOUNY 
59Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
60- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
61- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
62- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
63Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
65- - -MORAVEC Team 
66- - -EX 23 SARONI factory team 
67Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
68- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
72- - -NAC PARDUBICE 
74- - -EX 23 SARONI factory team 
75- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
76- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
77- - -ASO DUKLA BRNO 
79- - -TEAM CYCLING FANINI 
80- - -TJ UNIČOV 
82- - -SKP DUHA Lanškroun 
83- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
84- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
85- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
86Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
87- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
89- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
90- - -MRX TEAM BOŘITOV 
91- - -Cyklo Bendl 
93Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
94- - -AC SPARTA PRAHA 
95Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
96- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
97Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
99- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
100- - -PRODOLI RACING TEAM 
101- - -CYKLOTRENINK.COM 
103- - -TJ KOVO PRAHA 
104- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
105Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
106- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
108- - -CK FESO PETŘVALD 
109- - -ASO DUKLA BRNO 
110- - -EX 23 SARONI factory team 
111- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
112- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
114- - -TJ KOVO PRAHA 
115- - -TJ KOVO PRAHA 
116- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
117- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii juniorky, ženy celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -TEAM CYCLING FANINI 
3- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
6Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
7- - -CYKLOTRENINK.COM 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10012437808EX 23 SARONI factory team
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007704612 
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10006499182TEAM CYCLING FANINI
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10046526941RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10046834008KOVO PRAHA
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10012437909KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046496831CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047967389Cyklo Bendl
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10006803320EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046493494RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046979912ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10048132390CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047153906PROFI SPORT CHEB
- - -10046427921ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10008992991 
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA