Závod: MČR - časovka družstev a dvojic

  
StavVýsledky
NázevMČR - časovka družstev a dvojic
TřídaMČR
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu5.09.2021
Datum konce5.09.2021
Uzávěrka přihlášek1.09.2021
Místo konáníMČR - časovka družstev, dvojice
Kraj 
PořadatelCK Slavoj Terezín
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaSvatopluk Henke
E-mailsvata.henke@seznam.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceROZPIS-MČR-dvojice-druzstva-Zidovice-5.zari2021-final.pdf (24.08.2021)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V210905 Židovice MČR družstva.pdf (5.09.2021)

Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Jakub SASÍN10092750168ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Adam READE10106268130ACS DEVELOPMENT
Daniel KUBĚNA10086845696ACS DEVELOPMENT
Jiří REJZEK10106410293Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Pavel KOŠÍK10083874870ACS DEVELOPMENT
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Josef LAZUR10104976212ACS DRAK VRBNO
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Kryštof FRIEDL10078940301ASO DUKLA BRNO
David SVOBODA10047109850BRILON RACING TEAM MB
Jiří PETRUŠ10009338656ATT Investments
Karel TYRPEKL10047918081 
Petr KLABOUCH10048005785 
Tomáš JAKOUBEK10047443690ATT Investments
Babeta KOLÁŘOVÁ10084664715AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Karolína FRYDRYCHOVÁ10084753530AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Adéla LHOTÁKOVÁ10079627987CK PARDUBICE
Zuzka KRÁTKÁ10096132640OTOSPORT TEAM JESENÍK
Antonie CERMANOVÁ10097999989TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Lucie GROHOVÁ10066586036TEAM DUKLA PRAHA
Adam KMENT10107315326BRILON RACING TEAM MB
Adam STREJČEK10066160448Watersley Race & Development Cycling Team
Adéla STRÁNSKÁ10084771617BRILON RACING TEAM MB
Aneta DLOUHÁ10107082324BRILON RACING TEAM MB
Antonín JOHN10093382486BRILON RACING TEAM MB
Bára JEŘÁBKOVÁ10084771819BRILON RACING TEAM MB
Barbora RAJNOCHOVÁ10066696675 
Eduard JOHN10106421108BRILON RACING TEAM MB
Eliáš HOFMAN10066694655BRILON RACING TEAM MB
Filip BRUCKNER10059128857REXONIX KOVO PRAHA
Filip SAMEC10047318402Lotus Team SE
Filip VOBORNÍK10106421411BRILON RACING TEAM MB
František HLADÍK10106764042BRILON RACING TEAM MB
Jan FARA10117896713BRILON RACING TEAM MB
Josef MELICHAR10085081209LAWI junior team
Karel BARTOŠ10097640079SportRaces Cycling Team
Karel BARTOŠ10046651425SportRaces Cycling Team
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887BRILON RACING TEAM MB
Lukáš KRISTL10084771920BRILON RACING TEAM MB
Martina BARTOŠOVÁ10047420149Cycleversum women team
Martina VÁCLAVŮ10079562111 
Matěj HAVELKA10084969859BRILON RACING TEAM MB
Matěj PEKAŘ10068131972BRILON RACING TEAM MB
Petr MIŇOVSKÝ10067045067BRILON RACING TEAM MB
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Šimon KMENT10107315427BRILON RACING TEAM MB
Tomáš HÁJEK10083492833BRILON RACING TEAM MB
Tomáš MEIER10085448088BRILON RACING TEAM MB
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Václav MEIER10109769022BRILON RACING TEAM MB
Veronika SEDLÁČKOVÁ10046808645BRILON RACING TEAM MB
Zdeněk HRADISKÝ10058327494BRILON RACING TEAM MB
Adam TŘÍSKA10116270749Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš VRÁNA10129917740TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Štěpán ZAHÁLKA10047402870MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš NETÍK10106618441CK SLAVOJ TEREZÍN
Adam KACHLÍK10106325017CYCLING ACADEMY TÁBOR
Anna HRDINOVÁ10079418833SportRaces Cycling Team
Ondřej NÁGR10093319337SportRaces Cycling Team
Tadeáš PAZOUREK10106325522CYCLING ACADEMY TÁBOR
Vilma PAZOURKOVÁ10117902874CYCLING ACADEMY TÁBOR
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Mikoláš ICHA10113859287DUKLA PRAHA
Viktor MICHLÍK10113862523CYKLOTEAM OSTROV
Jakub KOČVARA10079801577MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna LALÁKOVÁ10090877664 
Hanka VIKOVÁ10047449754TEAM DUKLA PRAHA
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Jonáš BLAHOUT10084664614REXONIX KOVO PRAHA
Kryštof KRÁL10047329920TEAM GRENKE - AUTO EDER
Lukáš HASAL10093341161REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš KRÁL10081189990 
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Šimon STRAKATÝ10089251195DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Emílie JAROŠOVÁ10093144939ASO DUKLA BRNO
Jakub MAYER10092783817ACS DEVELOPMENT
Daniela RADOVÁ10047346690 
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515LAWI junior team
Filip BOUZEK10112852612LAWI junior team
Matěj HAVEL10085962794LAWI junior team
Matyáš MIKLOŠÍN10108091326SportRaces Cycling Team
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
Otakar ČAPEK10091472192LAWI junior team
Václav KRATOCHVÍL10046491878CYKLOSTAR Pirelli
Vítek BRADNA10106214172LAWI junior team
Vlastimil HORYNA10079785009SportRaces Cycling Team
Adam HRDLIČKA10059729752AMT Team
Adéla PITTNEROVÁ10106263278MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla VESELKOVÁ10115368548ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
Antonín ŽUFÁNEK10078233413TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel MRÁZ10108514587ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub HAVRLANT10055481556Team Forman Energetic
Jakub TESAŘÍK10116581957MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan BITTNER10094955405ATT Investments
Lukáš RAŠKA10007057742MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj DRÁPELA10085014521 
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Mirek MÜLLER10047261616 
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212ASO DUKLA BRNO
Nikola JAROŠ10079309305TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411 
Tobiáš PŘIDAL10047452784 
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš PŘIDAL10047415196ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš RAŠKA10107082021MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch TOMEČEK10117445863 
Dominika RUPOVÁ10047274144ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Tomáš NOVÁK10080966688Pierre Baguette cycling
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Jakub NĚMEC10115829704PROFI SPORT CHEB
Jan DAŇKO10106114546SportRaces Cycling Team
Jan NĚMEC10115827983PROFI SPORT CHEB
Jan ZŮNA10115827276PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Patrik NĚMEC10115826670PROFI SPORT CHEB
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Vilém ŠUBRT10106114647PROFI SPORT CHEB
Vojtěch HRSTKA10079556451kola-bbm.cz
Jakub HABR10114189693PRODOLI RACING TEAM
Jakub MALÝ10047383672MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš VOREL10023916039REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš PURNOCH10056631614REXONIX KOVO PRAHA
Patrik LIENERT10059140072REXONIX KOVO PRAHA
Robert MITÁŠ10047339216CYKLOSTAR Pirelli
Daniel SPORYSCH10056004346 
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Milan KNÍŽE10115351875SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej SALÁK10115352077SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Přemysl DOLEČEK10093461807SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Tadeáš LADRA10092930529TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Beáta HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej MICHALOVIČ10115820610TEAM DUKLA PRAHA
Šimon VANÍČEK10047448845TJ FAVORIT BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Eliška KVASNIČKOVÁ10107680993Team Komugi-Grand Est
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Ondra ŠEJSTAL10104420278UCC
René ZOAITTER10047444195 
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313 
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
Daniel MLEJNEK10046427416AC SPARTA PRAHA
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365Lifeplus - Wahoo
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278Mat Atom Deweloper Wrocław
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Barbora LAZAROVÁ10112435714ASO DUKLA BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775Pierre Baguette cycling
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Dominik JUST10010022003 
Elen LAZAROVÁ10092873844ASO DUKLA BRNO
Filip KULHA10047364979TJ FAVORIT BRNO
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TEAM DUKLA PRAHA
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vilém VOSTAL10117167593Pierre Baguette cycling
Vojtěch KMÍNEK10048006694Club ciclista Padronés
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matyáš KORBEL10108361714CICLISTICA TREVIGLIESE
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Šimon TRNA10051854463TJ Sigma Hranice, z.s.
Kryštof BAŽANT10092752996CYKLOSTAR Pirelli
Adam PŘENOSIL10109885523SportRaces Cycling Team
Adam SEEMAN10056008184Development Team dsm-firmenich PostNL
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467Doltcini - Watersley R+D Cycling Team
Jakub TROUSIL10106818000TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jiří NOVÁK10106664416 
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Marek PŘENOSIL10080874035SportRaces Cycling Team
Martin BÁRTA10047422876TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Petr KALAUZ10106664315SportRaces Cycling Team
Prokop ŠENOLD10074034626TJ STADION LOUNY
Václav BOHÁČ10080866355ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Filip NOVÁK10097731625CICLISTICA TREVIGLIESE
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Matěj PROCHÁZKA10106726555MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Pavel NOVÁK10086057875MBH BANK COLPACK BALLAN
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radek VLČEK10046480562TUFO PARDUS Prostějov
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov
Filip CHÝLE10060082992 
Iva KOVAŘÍKOVÁ10061932258UCC
Jakub HORÁČEK10115360767 
Jakub RANŠ10092446034UCC
Štěpán KALAŠ10111202804UCC
Tereza STEHLÍKOVÁ10111202295 
Viktor VILK10105771612UCC
Antonín ČTRNÁCTÝ10106070187DUKLA PRAHA
Jaroslav CIMRMAN10106070086LAWI junior team
Martin VOLF10106072716VELO AKADEMIE KLADNO
Štěpán ZAZVONIL10099189756VELO AKADEMIE KLADNO