Závod: MČR - časovka družstev a dvojic

  
StavVýsledky
NázevMČR - časovka družstev a dvojic
TřídaMČR
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu5.09.2021
Datum konce5.09.2021
Uzávěrka přihlášek1.09.2021
Místo konáníMČR - časovka družstev, dvojice
Kraj 
PořadatelCK Slavoj Terezín
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaSvatopluk Henke
E-mailsvata.henke@seznam.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceROZPIS-MČR-dvojice-druzstva-Zidovice-5.zari2021-final.pdf (24.08.2021)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V210905 Židovice MČR družstva.pdf (5.09.2021)

Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Jakub SASIN10092750168ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Josef LAZUR10104976212ACS DRAK VRBNO
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403ACS DRAK VRBNO
Kryštof FRIEDL10078940301ACT LERAK Blansko
David SVOBODA10047109850ADASTRA Cycling Team
Adam READE10106268130Akademie cyklistických sportů
Daniel KUBĚNA10086845696Akademie cyklistických sportů
Jiří REJZEK10106410293Akademie cyklistických sportů
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Akademie cyklistických sportů
Pavel KOŠÍK10083874870Akademie cyklistických sportů
Vladimír KROC10047418533Akademie cyklistických sportů
Antonie CERMANOVÁ10097999989AUTHOR TEAM STUPNO
Lucie GROHOVÁ10066586036AUTHOR TEAM STUPNO
Babeta KOLÁŘOVÁ10084664715AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub KUBA10047334768AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Karolína FRYDRYCHOVÁ10084753530AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Adéla LHOTÁKOVÁ10079627987Bike Freaks Holice
Zuzka KRÁTKÁ10096132640Bike Freaks Holice
Adam KMENT10107315326BRILON RACING TEAM MB
Adam STREJČEK10066160448BRILON RACING TEAM MB
Adéla STRÁNSKÁ10084771617BRILON RACING TEAM MB
Aneta DLOUHÁ10107082324BRILON RACING TEAM MB
Antonín JOHN10093382486BRILON RACING TEAM MB
Barbora JEŘÁBKOVÁ10084771819BRILON RACING TEAM MB
Barbora RAJNOCHOVÁ10066696675BRILON RACING TEAM MB
Eduard JOHN10106421108BRILON RACING TEAM MB
Eliáš HOFMAN10066694655BRILON RACING TEAM MB
Filip BRÜCKNER10059128857BRILON RACING TEAM MB
Filip SAMEC10047318402BRILON RACING TEAM MB
Filip VOBORNÍK10106421411BRILON RACING TEAM MB
František HLADÍK10106764042BRILON RACING TEAM MB
Jan FARA10117896713BRILON RACING TEAM MB
Josef MELICHAR10085081209LAWI junior team
Karel BARTOŠ10097640079BRILON RACING TEAM MB
Karel BARTOŠ10046651425BRILON RACING TEAM MB
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887BRILON RACING TEAM MB
Lukáš KRISTL10084771920BRILON RACING TEAM MB
Martina BARTOŠOVÁ10047420149BRILON RACING TEAM MB
Martina VÁCLAVŮ10079562111BRILON RACING TEAM MB
Matěj HAVELKA10084969859BRILON RACING TEAM MB
Matěj PEKAŘ10068131972BRILON RACING TEAM MB
Petr MIŇOVSKÝ10067045067BRILON RACING TEAM MB
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Šimon KMENT10107315427BRILON RACING TEAM MB
Tomáš HÁJEK10083492833BRILON RACING TEAM MB
Tomáš MEIER10085448088BRILON RACING TEAM MB
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Václav MEIER10109769022BRILON RACING TEAM MB
Veronika SEDLÁČKOVÁ10046808645BRILON RACING TEAM MB
Zdeněk HRADISKÝ10058327494BRILON RACING TEAM MB
Jakub HABR10114189693ČED Bike Team
Jakub MALÝ10047383672ČED Bike Team
Lukáš VOREL10023916039ČED Bike Team
Matyáš PURNOCH10056631614ČED Bike Team
Patrik LIENERT10059140072ČED Bike Team
Robert MITÁŠ10047339216ČED Bike Team
Adam TŘÍSKA10116270749CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš VRÁNA10010959364CK DACOM PHARMA KYJOV
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Tomáš NETÍK10106618441CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Adam KACHLÍK10106325017CYCLING ACADEMY TÁBOR
Anna HRDINOVÁ10079418833CYCLING ACADEMY TÁBOR
Ondřej NÁGR10093319337CYCLING ACADEMY TÁBOR
Tadeáš PAZOUREK10106325522CYCLING ACADEMY TÁBOR
Vilma PAZOURKOVÁ10117902874CYCLING ACADEMY TÁBOR
Emílie JAROŠOVÁ10093144939Cyklomira Racing
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Mikoláš ICHA10113859287CYKLOTEAM OSTROV
Viktor MICHLÍK10113862523CYKLOTEAM OSTROV
Jakub KOČVARA10079801577DRAHANSKÝ SPORT
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664DUKLA PRAHA
Hanka VIKOVÁ10047449754DUKLA PRAHA
Jakub ELBADRI10059129059DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jonáš BLAHOUT10084664614DUKLA PRAHA
Kryštof KRÁL10047329920DUKLA PRAHA
Lukáš HASAL10093341161DUKLA PRAHA
Matyáš KRÁL10081189990DUKLA PRAHA
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Ondřej JEŘÁBEK10047379127DUKLA PRAHA
Šimon STRAKATÝ10089251195DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119DUKLA PRAHA
Dominika RUPOVÁ10047274144FORCE TEAM JESENÍK
Tomáš NOVÁK10080966688FORCE TEAM JESENÍK
Jakub MAYER10092783817KC SLAVIA PRAHA
Daniela RADOVÁ10047346690LAWI junior team
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515LAWI junior team
Filip BOUZEK10112852612LAWI junior team
Matěj HAVEL10085962794LAWI junior team
Matyáš MIKLOŠÍN10108091326LAWI junior team
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
Otakar ČAPEK10091472192LAWI junior team
Václav KRATOCHVÍL10046491878LAWI junior team
Vítek BRADNA10106214172LAWI junior team
Vlastimil HORYNA10079785009LAWI junior team
Adam HRDLIČKA10059729752MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla PITTNEROVÁ10106263278MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla VESELKOVÁ10115368548MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Antonín ŽUFÁNEK10078233413MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel MRÁZ10108514587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub TESAŘÍK10116581957MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan BITTNER10094955405MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš RAŠKA10007057742MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj DRÁPELA10085014521MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nikola JAROŠ10079309305MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Stanislav PÁTÍK10081977411MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš RAŠKA10107082021MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch TOMEČEK10117445863MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Jakub NĚMEC10115829704PROFI SPORT CHEB
Jan DAŇKO10106114546PROFI SPORT CHEB
Jan NĚMEC10115827983PROFI SPORT CHEB
Jan ZŮNA10115827276PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Patrik NĚMEC10115826670PROFI SPORT CHEB
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Vilém ŠUBRT10106114647PROFI SPORT CHEB
- - -10079556451PROFI SPORT CHEB
Daniel SPORYSCH10056004346Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Josef OTTA10047394382Roman Kreuziger Cycling Academy
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Nela SLANÍKOVÁ10106448588Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Milan KNÍŽE10115351875SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej SALÁK10115352077SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Přemysl Doleček10093461807SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Tadeáš LADRA10092930529SKP DUHA Lanškroun
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej MICHALOVIČ10115820610SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Eliška KVASNIČKOVÁ10107680993SportRaces Cycling Team
Hanka RUNTOVÁ10047448643SportRaces Cycling Team
Ondra ŠEJSTAL10104420278SportRaces Cycling Team
René ZOAITTER10047444195SportRaces Cycling Team
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313TEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Daniel MLEJNEK10046427416TEAM DUKLA PRAHA
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Matěj VIK10047318705TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263TEAM DUKLA PRAHA
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Barbora LAZAROVÁ10112435714TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775TJ FAVORIT BRNO
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Dominik JUST10010022003TJ FAVORIT BRNO
Elen LAZAROVÁ10092873844TJ FAVORIT BRNO
Filip KULHA10047364979TJ FAVORIT BRNO
Filip RICHTER10079642236TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Marek JELÍNEK10047287783TJ FAVORIT BRNO
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TJ FAVORIT BRNO
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vilém VOSTAL10117167593TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matyáš KORBEL10108361714TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Šimon TRNA10051854463TJ Sigma Hranice, z.s.
Kryštof BAŽANT10092752996TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Adam PŘENOSIL10109885523TJ STADION LOUNY
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467TJ STADION LOUNY
Jakub TROUSIL10106818000TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jiří NOVÁK10106664416TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Marek PŘENOSIL10080874035TJ STADION LOUNY
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Petr KALAUZ10106664315TJ STADION LOUNY
Prokop ŠENOLD10074034626TJ STADION LOUNY
Václav BOHÁČ10080866355TJ STADION LOUNY
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Jiří PETRUŠ10009338656Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Karel TYRPEKL10047918081Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Petr KLABOUCH10048005785Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Tomáš JAKOUBEK10047443690Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KARÁSEK10046656576TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj PROCHÁZKA10106726555TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radek VLČEK10046480562TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip CHÝLE10060082992Ústecké centrum cyklistiky
Iva KOVAŘÍKOVÁ10061932258Ústecké centrum cyklistiky
Jakub HORÁČEK10115360767Ústecké centrum cyklistiky
Jakub RANŠ10092446034Ústecké centrum cyklistiky
Štěpán KALAŠ10111202804Ústecké centrum cyklistiky
Tereza STEHLÍKOVÁ10111202295Ústecké centrum cyklistiky
Viktor VILK10105771612Ústecké centrum cyklistiky
Antonín ČTRNÁCTÝ10106070187VELO AKADEMIE KLADNO
Jaroslav CIMRMAN10106070086VELO AKADEMIE KLADNO
Martin VOLF10106072716VELO AKADEMIE KLADNO
Štěpán ZAZVONIL10099189756VELO AKADEMIE KLADNO