Závod: Pičín - Český pohár mužů a mládeže

  
StavVýsledky
NázevPičín - Český pohár mužů a mládeže
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MUŽI
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu25.04.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice23-02-10-12-29-28propozice_filepin_silnice_25.4.2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

25-04-10-20-42-10V100425Picin.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
4Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
5- - -TEAM FORMAN CINELLI 
6- - -LAWI Stars - GIANT 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
12Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
13Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
14Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
15- - -BMC RACING 
16- - -TEAM LOUNY 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -TEAM DUKLA PRAHA 
21- - -ETIXX - QUICK STEP 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23- - -KOLOKRÁM 
24Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
25Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
27- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
28- - -YOGI RACING OSTRAVA 
29- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30- - -STEVENS Znojmo 
31Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
32- - -MAX CURSOR 
33Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
34- - -SKP MOST 
35- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
36Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
37Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
38Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
39- - -TEAM DUKLA PRAHA 
40- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
41- - -Bikonur Cycling Team 
42- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
43- - -SportRaces-Isaac Team 
44- - -TJ KOVO PRAHA 
45- - -KOLOKRÁM 
46- - -TEAM DUKLA PRAHA 
47- - -KOLOKRÁM 
48Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
49Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
50Jan SVOBODAYOGI RACING OSTRAVA 
51Kamil KOPRNICKÝAXON SPORT TEAM 
52Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
53- - -PUSKINAK.CZ 
54- - -TEAM FORMAN CINELLI 
55- - -TEAM DUKLA PRAHA 
56- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
58Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
59- - -KOLOKRÁM 
60- - -TEAM SKY 
61Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
62Miroslav BRILLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
63- - -FORCE KCK ZLÍN 
64- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
65- - -FORCE KCK ZLÍN 
66- - -KOLOKRÁM 
67- - -EX 23 SARONI factory team 
68- - -EX 23 SARONI factory team 
69Michal BĚHOUNEKVELOSERVIS TEAM 
70- - -L.B.C. ENDURAINING.COM 
71- - -AC SPARTA PRAHA 
72Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
73- - -TJ FAVORIT BRNO 
74Pavel KODLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
75- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
76- - -CYKLO MXM HULÍN 
77- - -Cyklotrénink - František Trkal 
78- - -KOLOKRÁM 
79- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
 Petr ČECHURAAXON SPORT TEAM 
 - - -BIKESTYLE.CZ 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CYKLO ATOM 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 - - -KC SLAVIA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KC SLAVIA PRAHA 
 Martin KŘÍŽCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -KC SLAVIA PRAHA 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -RAJEC TREK 
 Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 Ondřej STRÁNSKÝTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
 - - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
 - - -DREAMBIKE 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -KROSS Bike Ranch team 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TJ ROŽNOV p.R. odd. cyklistiky 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
6- - -CT WEBER 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TEAM LOUNY 
11- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
14- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
15- - -TJ UNIČOV 
16- - -TJ TŽ TŘINEC 
18- - -CK FESO PETŘVALD 
19- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21Martin STOŠEKSymbio+CE.Energy 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -SKP DUHA Lanškroun 
26Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
27- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
28- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
29Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
30- - -EX 23 SARONI factory team 
31- - -EX 23 SARONI factory team 
32- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
33Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
34Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
35- - -CK FESO PETŘVALD 
36- - -CK MTB Maraton 
37- - -MORAVEC Team 
38- - -CK Příbram 
39- - -ASO DUKLA BRNO 
40- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
41- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
42- - -PRODOLI RACING TEAM 
43- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
44- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
45- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
46- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
47- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
48Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
49- - -MRX TEAM BOŘITOV 
50- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
51- - -EX 23 SARONI factory team 
52- - -SPASTIC HANDICAP 
53- - -TJ SIGMA HRANICE 
54- - -ASO DUKLA BRNO 
56- - -TJ KOVO PRAHA 
57- - -TJ UNIČOV 
58- - -TJ STADION LOUNY 
59- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ALLTRAINING.CZ 
2Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
7Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -KOLOKRÁM 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -KC HLINSKO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
9- - -MAX CURSOR 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Tomáš PAPRSTKAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
16Tomáš MEDEKCT WEBER 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -MORAVEC Team 
20- - -EX 23 SARONI factory team 
21- - -CYKLO MXM HULÍN 
22Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
23- - -ASO DUKLA BRNO 
24Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
28- - -CYKLO MXM HULÍN 
29- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30- - -VEUS VYŠKOV 
31Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
32Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
35- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
36- - -N1 KONA TEAM 
37- - -HNÍZDIL TEAM 
38- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
39- - -CYKLOTEAM OSTROV 
40- - -KČCL 1900 
41Jiří ŠLÉGLLawi - Granfondo team 
42- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
43- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
44- - -EX 23 SARONI factory team 
45- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
46- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
47- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
48- - -PUSKINAK.CZ 
49Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
50- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
51- - -CK FESO PETŘVALD 
52- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
53- - -TJ STADION LOUNY 
54- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
55- - -UNIQA JIHLAVA 
56Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
57Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
58- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
59- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
60- - -DUKLA PRAHA 
61- - -EX 23 SARONI factory team 
62Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Lukáš MITASCT WEBER 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -BIKE PRO RACING 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
3Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -CK FESO PETŘVALD 
8Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
9Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
14Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
15- - -TJ SIGMA HRANICE 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
18Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
19- - -AC SPARTA PRAHA 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21- - -ASO DUKLA BRNO 
22Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
23- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
24- - -TJ SIGMA HRANICE 
25Lukáš KUNTGHOST Team 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
28- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
29- - -TEAM DUKLA PRAHA 
30- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
31- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
32Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
33- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
36- - -CK BÍTOVSKÁ 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
38- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
39- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
40- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
41- - -TJ KOVO PRAHA 
42- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2- - -TJ UNIČOV 
3- - -SUPERIOR RIDERS 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RAJEC TREK 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3- - -CYKLOTRENINK.COM 
4- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
5Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -TJ TŽ TŘINEC 
8- - -HAVEN TEAM 
9- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ TŽ TŘINEC 
8- - -KROSS Bike Ranch team 
 Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10046829964EX 23 SARONI factory team
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10012849349Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10012437808EX 23 SARONI factory team
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047769046KOVO PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10006973977MAX CURSOR
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10007704612 
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10002127920ČEZ Cyklo Team Tábor
- - - KC SLAVIA PRAHA
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10047525940EX 23 SARONI factory team
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10014750044DREAMBIKE
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314OPLT CYCLING
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047916465CK BÍTOVSKÁ
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047965672ASO DUKLA BRNO
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10003279893EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Filip KUBÍN10008063411GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10003321929ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047055589CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10047594951FORCE KCK ZLÍN
- - -10011866013TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10004503006SKP DUHA Lanškroun
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10011341405TJ STADION LOUNY
- - -10007650149ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046526941RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10011371212ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046581101SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046757620STEVENS Znojmo
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10046376690TJ FAVORIT BRNO
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046338496SK VELO PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
- - -10006800488PUSKINAK.CZ
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10012437909KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10004814921ALLTRAINING.CZ
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10006049144GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046496831CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012916845N1 KONA TEAM
Jiří BOUŠKA10006188984LAWI Stars - GIANT
- - -10046898167CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046576855ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047967389Cyklo Bendl
Jiří KŘIVÁNEK10003327181Ethic Sport cycling team
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10012516216KOLOKRÁM
- - -10007759172STEVENS Znojmo
Jiří ŠLÉGL10012222990Lawi - Granfondo team
- - -10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10011305029TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046369014TJ UNIČOV
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006803219BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10011371515TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE SWEEP
- - -10004758539CK DACOM PHARMA KYJOV
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10006803320EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008913270BIGLA CYCLING TEAM
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10005992863EX 23 SARONI factory team
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - - TEAM SKY
- - -10047673157KOLOKRÁM
- - -10047825125TEAM FORMAN CINELLI
- - -10013480960Dexter Cycling
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10008063512ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046448836TJ RUMBURK KOLABRABEC.CZ
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046493494RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10046877959CYKLO MXM HULÍN
Lukáš KOBES10008822435SKIBIKECENTRUM.CZ team
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007649846ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10004125009Nilfisk ALTO pro cycling
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
Marek RAUCHFUSS10006912343KROSS Bike Ranch team
- - -10009500829 
- - -10012128822CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin BÍNA10002600691KOLOKRÁM
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046979912ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004517857KOLOKRÁM
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10002516122TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
- - -10047595557FORCE KCK ZLÍN
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martin STOŠEK10007649644VITALO FUTURE CYCLING
- - -10046455405TJ UNIČOV
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10011372323KOVO PRAHA
- - -10007178990ČEZ Cyklo Team Tábor
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014352647SUPERIOR RIDERS
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046608076CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
- - -10011998375TEAM FORMAN CINELLI
- - -10011372020SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10003837039TJ FAVORIT BRNO
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10048132390CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007593262AC SPARTA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
- - -10005920620KOLOKRÁM
- - -10046716392TJ STADION LOUNY
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
Miroslav BRILL10011726472CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10046538459PUSKINAK.CZ
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
Ondřej BEZUNK10011998072TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047152488TJ FAVORIT BRNO
Ondřej STRÁNSKÝ10012562389TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10046536439MORAVEC Team
- - -10046427921ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
- - -10011866518CYKLO MXM HULÍN
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10007649745JUMP - X
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10002858955SILNÝ - PELL´S TEAM
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10001219352ELKOV AUTHOR cycling team
Petr ČECHURA10047633650AXON SPORT TEAM
- - -10012562288AC SPARTA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
- - -10005380551ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10002855016TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10003051642KOLOKRÁM
- - -10047162592HNÍZDIL TEAM
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10015111166TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10002375167KOLOKRÁM
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
Radek KRUMMER10005715001ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007397848MORAVEC Team
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10047949003TJ FAVORIT BRNO
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10047077114VEUS VYŠKOV
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10048084500CYKLOTEAM OSTROV
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
- - -10007650250ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846MORAVEC Team
- - -10046712857AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10007881939BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047750757 
- - -10006092691BMC RACING
Tomáš DUDEK10005715607CK Kolo-park.cz
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10047051852KC SLAVIA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10046331931VELOCLUB KOLÍN
- - -10047054175TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048001543KOLOKRÁM
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10011320991ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006393492EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš RADOLF10013112562Bikonur Cycling Team
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047091965CUBE - Cyklosport RIK s.r.o.
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
Viktor STOŠEK10012053545Maloja - Rocky Mountain Team
- - -10046948586CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10002750336Bikonur Cycling Team
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046801369KOVO PRAHA
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10007177576ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10001576838L.B.C. ENDURAINING.COM
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA