Závod: časovka jednotlivců Příbram

  
StavVýsledky
Názevčasovka jednotlivců Příbram
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
PŘÍCHOZÍ
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu24.04.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelCK Windoor´s Příbram
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailoffice@ckwindoorspribram.cz
Telefon 
Fax 
Propozice11-03-10-14-20-25propozice_filepbram_asovka_jed_24.4.2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

24-04-10-21-05-53V100424_Picin.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii PŘÍCHOZÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Cyklotrénink - František Trkal 
2Martin KŘÍŽCK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -KC SLAVIA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -CK Příbram 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
14Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
15- - -TJ UNIČOV 
16- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
17Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
18Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -TJ TŽ TŘINEC 
22- - -CK Příbram 
23- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
24- - -CK FESO PETŘVALD 
25- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
26- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
27- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
29- - -CK MTB Maraton 
30- - -MRX TEAM BOŘITOV 
31- - -TEAM LOUNY 
32- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
33- - -EX 23 SARONI factory team 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35- - -EX 23 SARONI factory team 
36- - -MORAVEC Team 
37- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
38- - -TJ STADION LOUNY 
39- - -TJ SIGMA HRANICE 
40Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -CK MTB Maraton 
43- - -SKP DUHA Lanškroun 
44- - -ASO DUKLA BRNO 
45- - -TJ UNIČOV 
47- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
48- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
49- - -CK FESO PETŘVALD 
50- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
51- - -TJ KOVO PRAHA 
52- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
53- - -TJ STADION LOUNY 
54- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -KC SLAVIA PRAHA 
7- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
8Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4- - -KOLOKRÁM 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -MAX CURSOR 
8- - -ETIXX - QUICK STEP 
9Tomáš PAPRSTKAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
10- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
13Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
14Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
17Tomáš MEDEKCT WEBER 
18Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -VEUS VYŠKOV 
21Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
22- - -DUKLA PRAHA 
23- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
24Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
25Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
26- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
27- - -BIKE PRO RACING 
28- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
29Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
30- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
31- - -KČCL 1900 
32- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
37- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
38- - -AC SPARTA PRAHA 
39- - -EX 23 SARONI factory team 
40- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
41- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
42- - -TJ STADION LOUNY 
43Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
44- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
45- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
46- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
47- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
48- - -ASO DUKLA BRNO 
49- - -CK FESO PETŘVALD 
50- - -TJ KOVO PRAHA 
51- - -EX 23 SARONI factory team 
52Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
53- - -SKP DUHA Lanškroun 
54- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
55- - -CK FESO PETŘVALD 
56- - -SPASTIC HANDICAP 
 Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
3Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
4- - -TJ SIGMA HRANICE 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
9Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -CK FESO PETŘVALD 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
15- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
16- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
20Lukáš KUNTGHOST Team 
21- - -ASO DUKLA BRNO 
22- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
25- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
26- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -TJ SIGMA HRANICE 
29- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
30- - -TJ KOVO PRAHA 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -SUPERIOR RIDERS 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -RAJEC TREK 
4Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -CYKLOTRENINK.COM 
7Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
8- - -TJ TŽ TŘINEC 
9- - -HAVEN TEAM 
10- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4- - -TJ TŽ TŘINEC 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -KROSS Bike Ranch team 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10012437808EX 23 SARONI factory team
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047769046KOVO PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10007704612 
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047916465CK BÍTOVSKÁ
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047965672ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Filip KUBÍN10008063411GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10047055589CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10011341405TJ STADION LOUNY
- - -10046526941RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046581101SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046338496SK VELO PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046496831CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048003361AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046898167CYKLOTEAM OSTROV
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047967389Cyklo Bendl
Jiří KŘIVÁNEK10003327181Ethic Sport cycling team
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10046369014TJ UNIČOV
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10006803320EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008913270BIGLA CYCLING TEAM
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10013480960Dexter Cycling
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046493494RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
- - -10012128822CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046455405TJ UNIČOV
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10011372323KOVO PRAHA
- - -10007178990ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014352647SUPERIOR RIDERS
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10048132390CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007593262AC SPARTA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
- - -10013286152CK Příbram
- - -10046716392TJ STADION LOUNY
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10046427921ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10047077114VEUS VYŠKOV
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10048084500CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046712857AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10007881939BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10047051852KC SLAVIA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10007177576ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA