Závod: Memoriál Rudolfa Schejbala - Plzeň

  
StavVýsledky
NázevMemoriál Rudolfa Schejbala - Plzeň
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
ŽÁCI + ŽÁKYNĚ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽENY + JUNIORKY
Datum startu4.04.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice13-03-10-20-49-11propozice_fileplze_memoril_rs_4.4.2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

05-04-10-22-02-11V100403_Plzen.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ETIXX - QUICK STEP 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
9- - -KOLOKRÁM 
10- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
11- - -JIRAPO-GIANT 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
16Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
20Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -EX 23 SARONI factory team 
22- - -AC SPARTA PRAHA 
23- - -KC HLINSKO 
24Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
25- - -EX 23 SARONI factory team 
26Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
27Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
28- - -CYKLO MXM HULÍN 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -CYKLO MXM HULÍN 
32Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
33Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
36- - -TJ FAVORIT BRNO 
37- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
38- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
39Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
40- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
41- - -KČCL 1900 
42- - -AC SPARTA PRAHA 
43- - -TJ KOVO PRAHA 
44- - -TJ FAVORIT BRNO 
45- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
46- - -TJ STADION LOUNY 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
49- - -DUKLA PRAHA 
50- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
51- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CT WEBER 
9- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -DUKLA PRAHA 
13Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
20- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -TJ UNIČOV 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -TEAM LOUNY 
28Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
29- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
30- - -MRX TEAM BOŘITOV 
31- - -PRODOLI RACING TEAM 
32- - -TJ TŽ TŘINEC 
33- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
34Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
35- - -Cyklo Bendl 
36- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
37- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
38- - -MORAVEC Team 
39- - -EX 23 SARONI factory team 
41- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
42- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii ŽENY + JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -BIGLA CYCLING TEAM 
6Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
7Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
8- - -RAJEC TREK 
9- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -CYKLOTRENINK.COM 
12- - -EX 23 SARONI factory team 
13- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
14- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
15- - -TJ TŽ TŘINEC 
16- - -PELL´S TEAM 
17- - -TJ TŽ TŘINEC 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ SIGMA HRANICE 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
8Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
9- - -SUPERIOR RIDERS 
10Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
15Lukáš KUNTGHOST Team 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -SUPERIOR RIDERS 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii ŽÁCI + ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -PROFI SPORT CHEB 
8- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
9- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
10Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
11- - -TJ UNIČOV 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
16- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10012437808EX 23 SARONI factory team
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10048008112SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046677592PROFI SPORT CHEB
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10046486424SK VELO PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047916465CK BÍTOVSKÁ
- - -10047965672ASO DUKLA BRNO
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
Filip KUBÍN10008063411GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10011341405TJ STADION LOUNY
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046834008KOVO PRAHA
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10012474483SUPERIOR RIDERS
- - -10046338496SK VELO PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10012437909KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046898167CYKLOTEAM OSTROV
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10047967389Cyklo Bendl
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10008055933GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046455405TJ UNIČOV
- - -10011371717SK VELO PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10007178990ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10014352647SUPERIOR RIDERS
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10008659050CCC Team
- - -10046716392TJ STADION LOUNY
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10047153906PROFI SPORT CHEB
- - -10046427921ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048084500CYKLOTEAM OSTROV
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10047054175TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10013840264SUPERIOR RIDERS
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10007177576ČEZ Cyklo Team Tábor