Závod: VELKÁ CENA PLZNĚ, kriterium

  
StavVýsledky
NázevVELKÁ CENA PLZNĚ, kriterium
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
KADETKY
ŽÁCI + ŽÁKYNĚ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽENY + JUNIORKY
Datum startu3.04.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice13-03-10-21-03-47propozice_fileplze_kriterium_3.4.2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

05-04-10-22-00-25V100403_Plzen.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
10Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
11- - -CYKLO MXM HULÍN 
12- - -JIRAPO-GIANT 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
16- - -AC SPARTA PRAHA 
17Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
19Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
20- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25- - -EX 23 SARONI factory team 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28- - -TJ STADION LOUNY 
29- - -DUKLA PRAHA 
30- - -KC HLINSKO 
31- - -TJ KOVO PRAHA 
32- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -MRX TEAM BOŘITOV 
35- - -EX 23 SARONI factory team 
36- - -KČCL 1900 
37- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
38- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
40- - -CYKLO MXM HULÍN 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
11- - -TJ UNIČOV 
14Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -CT WEBER 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
18- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
19- - -TEAM LOUNY 
20- - -PRODOLI RACING TEAM 
21- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
22Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
24- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
27- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
28- - -TJ STADION LOUNY 
29- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
30- - -TJ KOVO PRAHA 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -MORAVEC Team 
33- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
34Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
35- - -ASO DUKLA BRNO 
36- - -Cyklo Bendl 
37- - -EX 23 SARONI factory team 
38- - -MRX TEAM BOŘITOV 
39- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
40- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
41- - -TJ KOVO PRAHA 
42- - -TJ STADION LOUNY 
43- - -ASO DUKLA BRNO 
44- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 - - -TJ TŽ TŘINEC 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii ŽENY + JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
7Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
8- - -RAJEC TREK 
9- - -BIGLA CYCLING TEAM 
10- - -CYKLOTRENINK.COM 
11- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
12- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
13- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
14- - -TJ TŽ TŘINEC 
15- - -PELL´S TEAM 
16- - -EX 23 SARONI factory team 
17- - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -TJ SIGMA HRANICE 
4Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
5Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
10Lukáš KUNTGHOST Team 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -CK BÍTOVSKÁ 
14Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -CK BÍTOVSKÁ 
20- - -SUPERIOR RIDERS 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -DUKLA PRAHA 
24- - -TJ KOVO PRAHA 
25- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
26- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
27- - -CYKLOTEAM OSTROV 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI + ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -CYKLOTEAM OSTROV 
11- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
12- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
14Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
15- - -PROFI SPORT CHEB 
16Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
17- - -DUKLA PRAHA 
18- - -TJ UNIČOV 
19- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -SUPERIOR RIDERS 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
 - - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10012437808EX 23 SARONI factory team
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10048008112SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046677592PROFI SPORT CHEB
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046486424SK VELO PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047916465CK BÍTOVSKÁ
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
Filip KUBÍN10008063411GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10011341405TJ STADION LOUNY
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046834008KOVO PRAHA
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10012474483SUPERIOR RIDERS
- - -10046338496SK VELO PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10012437909KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046898167CYKLOTEAM OSTROV
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10047967389Cyklo Bendl
- - -10046369014TJ UNIČOV
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10008055933GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10048097028CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046455405TJ UNIČOV
- - -10011371717SK VELO PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10007178990ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10014352647SUPERIOR RIDERS
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10007593262AC SPARTA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
- - -10013286152CK Příbram
- - -10046716392TJ STADION LOUNY
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10047153906PROFI SPORT CHEB
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046427921ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10012791654SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10047949003TJ FAVORIT BRNO
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048084500CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10047054175TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10013840264SUPERIOR RIDERS
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10007177576ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA