Závod: Motol

  
StavVýsledky
NázevMotol
Odvětví
Dráha
junioři
kadeti
směs - junioří / kadeti
žáci / žákyně
ženy / juniorky
Datum startu5.04.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelTJ ZČE Cyklistika Plzeň ve spolupráci s ASC Dukla Praha
Adresa pořadateleLobezská 22, oddíl cyklistiky
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon603810611
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

09-04-08-14-46-32V080406_Motol.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
4Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -Klein Constantia 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -BMC RACING 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -STEVENS Znojmo 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -SKP DUHA Lanškroun 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16- - -ASO DUKLA BRNO 
16- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -CK BÍTOVSKÁ 
18- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
18- - -pavelsvision.com 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -CK BÍTOVSKÁ 
20- - -CYKLO MXM HULÍN 
 - - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
Výsledky v kategorii směs - junioří / kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
4Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
5Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -CK BÍTOVSKÁ 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -ETIXX - QUICK STEP 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
19Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii žáci / žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5- - -CK Příbram 
6Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
8- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ženy / juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PELL´S TEAM 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam