Závod: DOLANY U OLOMOUCE 2010

  
StavVýsledky
NázevDOLANY U OLOMOUCE 2010
Odvětví
Silnice
junioři - silniční závod jednotlivců
kadet - silniční závod jednotlivců
MUŽI - silniční závod jednotlivců
žáci starší - silniční závod jednotlivců
žákyně
Datum startu16.05.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailvasicek@norwell.cz
Telefon 
Fax 
Propozice14-03-10-16-09-58propozice_file20100516dolany-rozpis.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

17-05-10-18-13-53olomouc.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI - silniční závod jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM LOUNY 
2Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
3Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -TEAM SKY 
6Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -CK Příbram 
16- - -AC SPARTA PRAHA 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
21- - -Bikonur Cycling Team 
22Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
23Jan SVOBODAYOGI RACING OSTRAVA 
24- - -RAJEC TREK 
25- - -TEAM FORMAN CINELLI 
26- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
27Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
28- - -BMC RACING 
30Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
31Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
32- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
33Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
34- - -PBV MTB Team BRNO 
35Jiří HRADILFORCE KCK ZLÍN 
39Ondřej PÁVEKSWEEP Ultimate Sport 
40Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
41Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
42- - -YOGI RACING OSTRAVA 
43Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
 Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -CK HOBBY Bohumín 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii junioři - silniční závod jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -CYKLO MXM HULÍN 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -CYKLO MXM HULÍN 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Leo MÁCHADH BRUTAL TEAM FRÝDEK MÍSTEK 
13- - -MORAVEC Team 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -EX 23 SARONI factory team 
18Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -VLASTIBOR KONEČNÝ 
 Jiří ŠTĚPÁNÍKNUTREND SPECIALIZED RACING 
 Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii kadet - silniční závod jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -SKP DUHA Lanškroun 
10- - -EX 23 SARONI factory team 
11- - -CK FESO PETŘVALD 
13Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
14- - -MORAVEC Team 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
17Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -Cyklo Bendl 
21Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
22- - -TJ UNIČOV 
23- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
24- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
25Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
27- - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii žáci starší - silniční závod jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TJ SIGMA HRANICE 
3Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -MORAVEC Team 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
9Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
 - - -SKM ZLATÉ HORY 
Výsledky v kategorii žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -ACS DRAK VRBNO 
5- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
6Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
8- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -PUSKINAK.CZ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046829964EX 23 SARONI factory team
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10003261204ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10012437808EX 23 SARONI factory team
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10006973977MAX CURSOR
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046730540HEAD PRO TEAM OPAVA
- - -10046482986NOVATOP - LAPIERRE
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10003321929ELKOV AUTHOR cycling team
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10004503006SKP DUHA Lanškroun
- - -10012561884KC SLAVIA PRAHA
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10046757620STEVENS Znojmo
- - -10046593326CYKLO ATOM
- - -10048014879ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046376690TJ FAVORIT BRNO
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10004855539CK Příbram
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10047071353KROSS Bike Ranch team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10012437909KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048085914CK HOBBY Bohumín
Jiří HRADIL10012760938FORCE KCK ZLÍN
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047967389Cyklo Bendl
Jiří KŘIVÁNEK10003327181Ethic Sport cycling team
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
- - -10007759172STEVENS Znojmo
Jiří ŠTĚPÁNÍK10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10011305029TEAM FORMAN CINELLI
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
- - -10047151983HEAD PRO TEAM OPAVA
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE SWEEP
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10005992863EX 23 SARONI factory team
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - - TEAM SKY
Lubomír PETRUŠ10005618809Ethic Sport cycling team
- - -10047825125TEAM FORMAN CINELLI
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046877959CYKLO MXM HULÍN
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10012128822CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10002516122TEAM LOUNY
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
- - -10006235767AC SPARTA PRAHA
- - -10046455405TJ UNIČOV
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10011998375TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10003837039TJ FAVORIT BRNO
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008659050CCC Team
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
Ondřej BEZUNK10011998072TEAM FORMAN CINELLI
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej PÁVEK10005713886SportRaces Isaac Team
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047888375ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046536439MORAVEC Team
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10002858955SILNÝ - PELL´S TEAM
- - -10001219352ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10012562288AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046777525 
- - -10005380551ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006387735EX 23 SARONI factory team
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
- - -10007397848MORAVEC Team
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10001310086MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10047949003TJ FAVORIT BRNO
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10047077114VEUS VYŠKOV
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846MORAVEC Team
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006092691BMC RACING
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10002964544ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10011997870RAJEC 100% TREK
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10048179173YOGI RACING OSTRAVA
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10003755601CYKLO ATOM
- - -10046714372NOVATOP - LAPIERRE
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10047140970ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046948586Cyklosport Pitstop.cz
- - -10002750336Bikonur Cycling Team
- - -10001576838L.B.C. ENDURAINING.COM
- - -10004856145KC SLAVIA PRAHA