Závod: ČP mládeže a žen - Zbraslav u Brna

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže a žen - Zbraslav u Brna
Odvětví
Silnice
Junioři - silniční závod jednotlivců
Juniorky - silniční závod jednotlivců
Kadeti - silniční závod jednotlivců
Kadetky - silniční závod jednotlivců
Žáci ml. - silniční závod jednotlivců
Žáci st. - silniční závod jednotlivců
Žákyně- silniční závod jednotlivců
Ženy - silniční závod jednotlivců
Datum startu11.04.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelTJ Favorit Brno
Adresa pořadateleKřížkovského 22, 603 67 Brno
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon54321 1813
Fax 
Propozice1268821908-propozice-p-mldee-a-en-zbraslav-u-brna.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

12-04-10-22-52-17zbraslav2010.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Kadeti - silniční závod jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -CK Příbram 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -TJ TŽ TŘINEC 
11- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
12- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
14- - -TJ UNIČOV 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TEAM LOUNY 
19- - -CT WEBER 
20Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
27- - -EX 23 SARONI factory team 
28- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
29- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
31Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
32- - -TJ STADION LOUNY 
33- - -ASO DUKLA BRNO 
34Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
35- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
36- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
37Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
38- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
39- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
 Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -Cyklo Bendl 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 Jan PROCHÁZKACYKLOSPORT CHROPYNĚ 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -MORAVEC Team 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii Ženy - silniční závod jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -ALLTRAINING.CZ 
4Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -BIGLA CYCLING TEAM 
6- - -PELL´S TEAM 
7Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
8- - -ČSC Praha 
9- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
10Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
12- - -TJ Stavební stroje z.s. Němčice 
13- - -CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii Junioři - silniční závod jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -KC HLINSKO 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7- - -PUSKINAK.CZ 
8Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -JIRAPO-GIANT 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
15Tomáš MEDEKCT WEBER 
16Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
17- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
18Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
19Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
20- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
23- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
24Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
25- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -EX 23 SARONI factory team 
28- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
29- - -KČCL 1900 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
35- - -ASO DUKLA BRNO 
36- - -AC SPARTA PRAHA 
37- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
38Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
39- - -DH BRUTAL TEAM FRÝDEK MÍSTEK 
40- - -EX 23 SARONI factory team 
41Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
 - - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -VEUS VYŠKOV 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 Lukáš MITASCT WEBER 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -NOVATOP - LAPIERRE 
 - - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
 Marek SEDLÁČEKSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
 - - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Žáci st. - silniční závod jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -TJ SIGMA HRANICE 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
13- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
14- - -TEAM FORMAN CINELLI 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -CK FESO PETŘVALD 
17- - -CK FESO PETŘVALD 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
20- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii Žáci ml. - silniční závod jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ UNIČOV 
9- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
10Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
11- - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii Juniorky - silniční závod jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -RAJEC TREK 
3- - -CYKLOTRENINK.COM 
4- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -TJ TŽ TŘINEC 
Výsledky v kategorii Kadetky - silniční závod jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SUPERIOR RIDERS 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5- - -SKM ZLATÉ HORY 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žákyně- silniční závod jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -TJ TŽ TŘINEC 
4- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
5- - -ACS DRAK VRBNO 
6- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10012437808EX 23 SARONI factory team
- - -10048008112SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047769046KOVO PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046486424SK VELO PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046730540HEAD PRO TEAM OPAVA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046482986NOVATOP - LAPIERRE
- - -10047916465CK BÍTOVSKÁ
- - -10047965672ASO DUKLA BRNO
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
Filip KUBÍN10008063411GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007503134CCC Team
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10011341405TJ STADION LOUNY
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046834008KOVO PRAHA
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10012474483SUPERIOR RIDERS
- - -10046338496SK VELO PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10011864696CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10012437909KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10004814921ALLTRAINING.CZ
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047536549VELOSERVIS TEAM
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10047967389Cyklo Bendl
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10008913270BIGLA CYCLING TEAM
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10008055933GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
Marek SEDLÁČEK10011401322Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10009500829 
- - -10047150771Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046455405TJ UNIČOV
- - -10011371717SK VELO PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10011372323KOVO PRAHA
- - -10007178990ČEZ Cyklo Team Tábor
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10014352647SUPERIOR RIDERS
- - -10047574440DUKLA PRAHA
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007593262AC SPARTA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10046716392TJ STADION LOUNY
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047153906PROFI SPORT CHEB
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047046091TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046427921ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10046834412DUKLA PRAHA
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10006629225JIRAPO-GIANT
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10046363354TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046508046SKM ZLATÉ HORY
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10012051424KČCL 1900
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10012849854Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10007945290Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Tomáš STOLAŘÍK10013228962Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
Vendula KUNTOVÁ10007654088GHOST Team
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012252700SK BAGBIKE
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013840264SUPERIOR RIDERS
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10007177576ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA