Závod: GIANT LIGA 2021

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2021
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Masters
U23
Ženy
Datum startu8.06.2021
Datum konce8.06.2021
Uzávěrka přihlášek7.06.2021
Místo konánísportovní areál SK RAPID, Na Lopatárně 14, Plzeň 31200
KrajPlzeňský
PořadatelSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.
Adresa pořadateleBarvínková 779/1
PSČ32600
Kontaktní osobaJan Kotal
E-mailgiantliga@seznam.cz
Telefon608315390
Fax 
Propozicehttp://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

8.6.2021 Výsledky Giant liga GP INKOMO.pdf (9.06.2021)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladislav HORULKO10047449855AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
Tomáš ROUS10046301114CYKLOSERVEX
Tomáš RADOLF10013112562LAPIERRE PLZEŇ
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš KUDLÁK10093458773GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Tomáš KOZÁK10047574844CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš DUDEK10005715607Xeelo cycling team
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226BRILON RACING TEAM MB
Stanislav PROCHÁZKA10093181921Roman Kreuziger Cycling Academy
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Radomír MATOUŠÍK10047345983CYKLO ATOM
Radim NÁVRAT10047434903CYKLOSERVEX
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Petr ZIKMUND10093333279Hello CTW
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petr SUCHÝ10117828914RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Petr STANČÍK10047474713Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Petr MALÁN10009435858Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr LACINA10105691584CK KRAMOLÍN
Petr KUBIAS10004607884Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Petr HOLAN10093333380Hello CTW
Petr FIALA10009386550Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Petr CIRKL10003551901VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Petr BUREŠ10005450875LAPIERRE PLZEŇ
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Pavel KOŠÍK10083874870Akademie cyklistických sportů
Pavel KELEMEN10006422895TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VÍT10117553775RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej PETR10052459907CK Příbram - Fany GASTRO
Ondřej PÁVEK10005713886SWEEP FACTORY TEAM
Ondřej NÁGR10093319337CYCLING ACADEMY TÁBOR
Oldřich NOVOTNÝ10013112663Hello CTW
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Michal ŠMAHEL10083703809RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Michal SCHURAN10009220438AC SPARTA PRAHA
Michal HRUBÝ10117730496CYKLO ATOM
Michal BROŽÍK10103664385Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Matyáš Jiří BREDLER10047256461AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Matyáš JANOŠ10046331224Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matouš GRAMBLIČKA10012849753Hello CTW
Martin VOLTR10047373366Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Martin VODÁK10047135920Xeelo cycling team
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE PLZEŇ
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
Martin BOUBAL10002832481Hello CTW
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
Lukáš VÁCLAVÍK10097148615MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Lukáš TOMAN10013478738Carla.kupkolo.cz
Lukáš THUN10047082770TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Luboš JEDLIČKA10055860462MS BIKE ACADEMY RACING
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristian KOLUMBER10080286375SWEEP FACTORY TEAM
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Karel VLK10081497259CK KRAMOLÍN
Karel TYRPEKL10047918081Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE PLZEŇ
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Josef OTTA10047394382Roman Kreuziger Cycling Academy
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Jiří JIŘINEC10106606317Hello CTW
Jaroslav ŘEHÁČEK10117827294RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Jaroslav HALÍK10047441266VELOSERVIS TEAM
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jan ŠUBRT10058808454CYKLO ATOM
Jan ŠKODA10011371414STARK CYCLING TEAM
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Jan PECH10115078861CK Příbram - Fany GASTRO
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan DAŇKO10106114546PROFI SPORT CHEB
Jan BRYXI10047360434RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jan BRŇÁK10015836242AC SPARTA PRAHA
Jakub VLAS10041675729MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub MACHÁT10116807885KC SLAVIA PRAHA
Jakub KUBIAS10047222513Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub KŘIKAVA10010605518kola-bbm.cz
Jakub FILIP10006903451VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Hubert ŠVÁB10106651177LAPIERRE PLZEŇ
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Filip ŠLAJCHRT10047483403KOLOKRÁM
Filip SKOČOVSKÝ10046394575CYKLO ATOM
Denis RUGOVAC10007503336TEAM DUKLA PRAHA
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
Daniel SPORYSCH10056004346Roman Kreuziger Cycling Academy
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel MLEJNEK10046427416TEAM DUKLA PRAHA
Daniel KOUBA10081498269MS BIKE ACADEMY RACING
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313TEAM DUKLA PRAHA
Alexandra STRNADOVÁ10097269358CK Příbram - Fany GASTRO
Adam STIBAL10047444805RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Adam KUBÍK10084713013ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA