Závod: GIANT LIGA 2021

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2021
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Masters
U23
Ženy
Datum startu31.08.2021
Datum konce31.08.2021
Uzávěrka přihlášek30.08.2021
Místo konánísportovní areál RAPID, Na Lopatárně 14, 31200 Plzeň
KrajPlzeňský
PořadatelSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.
Adresa pořadateleBarvínková 779/1
PSČ32600
Kontaktní osobaJan Kotal
E-mailgiantliga@seznam.cz
Telefon608315390
Fax 
Propozicehttps://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

výsledky GIANT LIGA PLZEŇ 2021 31.8.2021.pdf (1.09.2021)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Dominik HORÁK10047403173AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Martin KOHOUT10047373871 
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Michal SCHURAN10009220438ATT Investments
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Adam READE10106268130Akademie cyklistických sportů
Martin VOLTR10047373366TJ FAVORIT BRNO
Petr FIALA10009386550 
Jakub ŠVANDRLÍK10096874789AUTHOR TEAM STUPNO
Jan GROSS10053920563AUTHOR TEAM STUPNO
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vladislav HORULKO10047449855DUKLA PRAHA
Petr STEHLÍK10004125211CANYON NORTHWAVE MTB TEAM
Lukáš TOMAN10013478738Carla.kupkolo.cz
Karel VLK10081497259CK KRAMOLÍN
Michal MIKULÁŠEK10093315701CK KRAMOLÍN
Petr LACINA10105691584CK KRAMOLÍN
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Jan PECH10115078861CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Ondřej PETR10052459907TUFO PARDUS Prostějov
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Václav ŠŇUPÁREK10015771978 
Filip SKOČOVSKÝ10046394575CYKLO ATOM
Jan ŠUBRT10058808454CYKLO ATOM
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Michal HRUBÝ10117730496CK Příbram - Fany GASTRO
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Radomír MATOUŠÍK10047345983CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844CYKLO ATOM
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Jaroslav RENDL10047392160Dexter Cycling
Martin BOUBAL10002832481Hello CTW
Matouš GRAMBLIČKA10012849753Hello CTW
Oldřich NOVOTNÝ10013112663Hello CTW
Pavel LUKEŠ10048031552Hello CTW
Petr ZIKMUND10093333279Hello CTW
Radek KOBLIC10014153593Hello CTW
Tomáš HRUBÝ10106762527Hello CTW
Hubert ŠVÁB10106651177LAPIERRE PLZEŇ
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE PLZEŇ
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE PLZEŇ
Petr BUREŠ10005450875LAPIERRE PLZEŇ
Tomáš RADOLF10013112562LAPIERRE PLZEŇ
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Luboš JEDLIČKA10055860462MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš VÁCLAVÍK10097148615MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Jan DAŇKO10106114546SportRaces Cycling Team
Jan BRYXI10047360434RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Joshua Edward DAVIES10091075910CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin NERUDA10120088408RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Michal ŠMAHEL10083703809RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Petr SUCHÝ10117828914RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Josef OTTA10047394382AC SPARTA PRAHA
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal BROŽÍK10103664385Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr KUBIAS10004607884Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr STANČÍK10047474713Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
René ZOAITTER10047444195SportRaces Cycling Team
Michal GREGUŠ10106500324SWEEP FACTORY TEAM
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769 
Daniel MLEJNEK10046427416 
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Denis RUGOVAC10007503336 
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Jan VONEŠ10047303244 
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365 
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Milan KADLEC10047431263 
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648 
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Pavel KELEMEN10006422895AC SPARTA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139 
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Martin VODÁK10047135920Xeelo cycling team
Tomáš DUDEK10005715607Xeelo cycling team