Závod: Velká cena RKCA

  
StavVýsledky
NázevVelká cena RKCA
Třída 
Odvětví
Silnice
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - starší
Datum startu8.06.2021
Datum konce8.06.2021
Uzávěrka přihlášek8.06.2021
Místo konánísportovní areál SK RAPID, Na Lopatárně 14, 31200 Plzeň
KrajPlzeňský
PořadatelRoman Kreuziger Cycling Academy
Adresa pořadateleNad Zámkem 165/7
PSČ31800
Kontaktní osobaPetr Kubias
E-mailkubias@rkca.cz
Telefon+42060353120
Fax 
PropoziceVC RKCA_lopata.pdf (7.06.2021)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

VC RKCA_výsledky.pdf (11.06.2021)

Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zuzana KROUPOVÁ10047400143Akademie cyklistických sportů
Vladimír KROC10047418533Akademie cyklistických sportů
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Tomáš NOVÝ10092951949Akademie cyklistických sportů
Tomáš KRAUS10047422977CYCLING ACADEMY TÁBOR
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr KILIAN10106542659MS BIKE ACADEMY RACING
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Oscar PRÝCA10106542760MS BIKE ACADEMY RACING
Ondřej SOMMR10114814638AUTHOR TEAM STUPNO
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej SALÁK10115352077SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej NÁGR10093319337CYCLING ACADEMY TÁBOR
Ondřej JANOUŠEK10106052003SK PETŘÍN PLZEŇ
Nela SLANÍKOVÁ10106448588Roman Kreuziger Cycling Academy
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113MS BIKE ACADEMY RACING
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal ZÁHOREC10092531718Akademie cyklistických sportů
Matěj ZÁHOREC10046056994Akademie cyklistických sportů
Matěj KUBIAS10078081647Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VERNER10106543265MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš KRÝSL10013440948MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš KLEPSA10092952050Akademie cyklistických sportů
Josef VLK10081186960AUTHOR TEAM STUPNO
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jan ŘEHOŘ10107225804SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan KRÁL10092977312MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub ŠMÍD10053919856AUTHOR TEAM STUPNO
Jakub KUBA10047334768AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
David ŠIMEČEK10046792073CYCLING ACADEMY TÁBOR
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Daniel SOUKUP10104518187AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel KUBĚNA10086845696Akademie cyklistických sportů
Dalibor JOHÁNEK10093205260ČEZ Cyklo Team Tábor
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Adéla ŠMÍDOVÁ10053920058AUTHOR TEAM STUPNO
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA