Závod: Velká cena RKCA

  
StavVýsledky
NázevVelká cena RKCA
Třída 
Odvětví
Silnice
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - starší
Datum startu7.09.2021
Datum konce7.09.2021
Uzávěrka přihlášek6.09.2021
Místo konánísportovní areál SK RAPID, Na Lopatárně 14, 31200 Plzeň
KrajPlzeňský
PořadatelRoman Kreuziger Cycling Academy
Adresa pořadateleNad Zámkem 165/7
PSČ31800
Kontaktní osobaPetr Kubias
E-mailkubias@rkca.cz
Telefon+420603531820
Fax 
PropoziceVC RKCA.pdf (11.06.2021)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

07.09.2021 výsledky GIANT LIGA PLZEŇ 2021.pdf (8.09.2021)

Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Daniel KUBĚNA10086845696Akademie cyklistických sportů
Jan VOTÍPKA10093327320Akademie cyklistických sportů
Josef HORN10106268433Akademie cyklistických sportů
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330Akademie cyklistických sportů
Lukáš KLEPSA10092952050Akademie cyklistických sportů
Marek PFEFFER10092952151Akademie cyklistických sportů
Matěj ZÁHOREC10046056994Akademie cyklistických sportů
Michal ZÁHOREC10092531718Akademie cyklistických sportů
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Akademie cyklistických sportů
Tomáš NOVÝ10092951949Akademie cyklistických sportů
Václav MRSKOŠ10114281138Akademie cyklistických sportů
Vladimír KROC10047418533Akademie cyklistických sportů
Zuzana KROUPOVÁ10047400143Akademie cyklistických sportů
Adéla ŠMÍDOVÁ10053920058AUTHOR TEAM STUPNO
Antonie CERMANOVÁ10097999989AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel SOUKUP10104518187AUTHOR TEAM STUPNO
Jakub ŠMÍD10053919856AUTHOR TEAM STUPNO
Josef VLK10081186960AUTHOR TEAM STUPNO
Lucie GROHOVÁ10066586036AUTHOR TEAM STUPNO
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900AUTHOR TEAM STUPNO
Ondřej SOMMR10114814638AUTHOR TEAM STUPNO
Dalibor JOHÁNEK10093205260ČEZ Cyklo Team Tábor
Dominik MAKOVEC10105522240Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Daniel KOUBA10081498269MS BIKE ACADEMY RACING
Jan KRÁL10092977312MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš KRÝSL10013440948MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš VÁVRA10106543164MS BIKE ACADEMY RACING
Martin VERNER10106543265MS BIKE ACADEMY RACING
Michaela HOJDOVÁ10092978120MS BIKE ACADEMY RACING
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113MS BIKE ACADEMY RACING
Nela VÁVROVÁ10092978019MS BIKE ACADEMY RACING
Petr ČASLAVSKÝ10106542558MS BIKE ACADEMY RACING
Petr KILIAN10106542659MS BIKE ACADEMY RACING
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Nela SLANÍKOVÁ10106448588Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan ŘEHOŘ10107225804SK PETŘÍN PLZEŇ
Milan KNÍŽE10115351875SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej SALÁK10115352077SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matyáš KORBEL10108361714TJ LOKOMOTIVA BEROUN