Závod: Velká cena RKCA

  
StavVýsledky
NázevVelká cena RKCA
Třída 
Odvětví
Silnice
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - starší
Datum startu14.09.2021
Datum konce14.09.2021
Uzávěrka přihlášek13.09.2021
Místo konánísportovní areál SK RAPID, Na Lopatárně 14, 31200 Plzeň
KrajPlzeňský
PořadatelRoman Kreuziger Cycling Academy
Adresa pořadateleNad Zámkem 165/7
PSČ31800
Kontaktní osobaPetr Kubias
E-mailkubias@rkca.cz
Telefon+420603531820
Fax 
PropoziceVC RKCA.pdf (11.06.2021)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

14.9.2021 výsledky GIANT LIGA PLZEŇ 2021.pdf (15.09.2021)

Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Andrea VOTÍPKOVÁ10105704722BIKE CLUB KLATOVY
Daniel KUBĚNA10086845696ACS DEVELOPMENT
Eliška KRÁLOVÁ10106268231ACS DEVELOPMENT
Jan VOTÍPKA10093327320BIKE CLUB KLATOVY
Jiří REJZEK10106410293Roman Kreuziger Cycling Academy
Jolana KROUPOVÁ10105703106ACS DEVELOPMENT
Josef HORN10106268433ACS DEVELOPMENT
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330ROUVY Specialized
Lukáš KLEPSA10092952050ACS DEVELOPMENT
Marek PFEFFER10092952151ACS DEVELOPMENT
Matěj ZÁHOREC10046056994ACS DEVELOPMENT
Michal ZÁHOREC10092531718ACS DEVELOPMENT
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš KUČVA10105703813MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš NOVÝ10092951949ACS DEVELOPMENT
Václav MRSKOŠ10114281138ACS DEVELOPMENT
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Zuzana KROUPOVÁ10047400143ACS DEVELOPMENT
Dominik MAKOVEC10105522240BIKE TEAM STUPNO
Adéla ŠMÍDOVÁ10053920058Training&Food
Antonie CERMANOVÁ10097999989TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Jakub ŠMÍD10053919856Training&Food
Josef VLK10081186960Roman Kreuziger Cycling Academy
Lucie GROHOVÁ10066586036TEAM DUKLA PRAHA
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900ACS DEVELOPMENT
Ondřej SOMMR10114814638BIKE TEAM STUPNO
Sebastian KERL10059527163JC Racing
Jan KRÁL10092977312BIKE TEAM STUPNO
Jan LEHKÝ10106916414BIKE TEAM STUPNO
Justýna HAVLOVÁ10095715338MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš VÁVRA10106543164MS BIKE ACADEMY RACING
Martin VERNER10106543265BIKE TEAM STUPNO
Michaela HOJDOVÁ10092978120MS BIKE ACADEMY RACING
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113BIKE TEAM STUPNO
Nela VÁVROVÁ10092978019MS BIKE ACADEMY RACING
Oscar PRÝCA10106542760MS BIKE ACADEMY RACING
Petr ČÁSLAVSKÝ10106542558MS BIKE ACADEMY RACING
Petr KILIAN10106542659MS BIKE ACADEMY RACING
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Milan KNÍŽE10115351875SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matyáš KORBEL10108361714CICLISTICA TREVIGLIESE