Závod: MČR mládeže v časovce jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevMČR mládeže v časovce jednotlivců
TřídaMČR
Odvětví
Silnice
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Datum startu9.07.2021
Datum konce9.07.2021
Uzávěrka přihlášek5.07.2021
Místo konáníŽidovce u Roudnice n. L.
KrajČSC
PořadatelCK Slavoj Terezín
Adresa pořadateleAkademická 409, 41155 Terezín
PSČ41155
Kontaktní osobaSvatopluk Henke
E-mailsvata.henke@seznam.cz
Telefon603 984 046
Fax 
PropoziceROZPIS-MČR-časovka-Židovice-2021-FINAL.pdf (17.06.2021)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V210709 MČR čj Židovice.pdf (9.07.2021)

Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Jakub SASIN10092750168ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jan KYAS10092333977ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Linda SÍTKOVÁ10106025327ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Robin SYRKO10092333876ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Josef LAZUR10104976212ACS DRAK VRBNO
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403ACS DRAK VRBNO
Daniel KUBĚNA10086845696Akademie cyklistických sportů
Eliška KRÁLOVÁ10106268231Akademie cyklistických sportů
Jiří REJZEK10106410293Akademie cyklistických sportů
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330Akademie cyklistických sportů
Lukáš KLEPSA10092952050Akademie cyklistických sportů
Tomáš NOVÝ10092951949Akademie cyklistických sportů
Vladimír KROC10047418533Akademie cyklistických sportů
Antonie CERMANOVÁ10097999989AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel SOUKUP10104518187AUTHOR TEAM STUPNO
Josef VLK10081186960AUTHOR TEAM STUPNO
Lucie GROHOVÁ10066586036AUTHOR TEAM STUPNO
Adéla PAŘÍKOVÁ10106086658AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Babeta KOLÁŘOVÁ10084664715AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub KUBA10047334768AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub POPOVIČ10106086557AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jonáš Pavel BREDLER10054142249AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Josef VINŠ10108133156AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Karolína FRYDRYCHOVÁ10084753530AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Ondřej PODHAISKÝ10084906407AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Tereza CIBULKOVÁ10092938209AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vanessa HARTYCHOVÁ10106788290AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Adéla LHOTÁKOVÁ10079627987Bike Freaks Holice
Zuzka KRÁTKÁ10096132640Bike Freaks Holice
Jan VAJSEJTL10047466225BIKE puzzle team
Oliver BEČVÁŘ10104433719BIKE puzzle team
Tomáš JANŮ10054458915BIKE puzzle team
Adam KMENT10107315326BRILON RACING TEAM MB
Adam KNOBLOCH10117897319BRILON RACING TEAM MB
Adam KOLAJTA10117898026BRILON RACING TEAM MB
Adam SMEJKAL10081593754BRILON RACING TEAM MB
Adam STREJČEK10066160448BRILON RACING TEAM MB
Adéla STRÁNSKÁ10084771617BRILON RACING TEAM MB
Aneta DLOUHÁ10107082324BRILON RACING TEAM MB
Antonín JOHN10093382486BRILON RACING TEAM MB
Barbora RAJNOCHOVÁ10066696675BRILON RACING TEAM MB
Eduard JOHN10106421108BRILON RACING TEAM MB
Eliáš HOFMAN10066694655BRILON RACING TEAM MB
Filip BRÜCKNER10059128857BRILON RACING TEAM MB
Filip SAMEC10047318402BRILON RACING TEAM MB
Filip VOBORNÍK10106421411BRILON RACING TEAM MB
František HLADÍK10106764042BRILON RACING TEAM MB
Jan FARA10117896713BRILON RACING TEAM MB
Josef DOVOLIL10106763941BRILON RACING TEAM MB
Karel BARTOŠ10097640079BRILON RACING TEAM MB
Lukáš KRISTL10084771920BRILON RACING TEAM MB
Martin KAVALÍR10117899339BRILON RACING TEAM MB
Martina VÁCLAVŮ10079562111BRILON RACING TEAM MB
Matěj HAVELKA10084969859BRILON RACING TEAM MB
Matěj PEKAŘ10068131972BRILON RACING TEAM MB
Ondřej MOULIS10106421209BRILON RACING TEAM MB
Petr MIŇOVSKÝ10067045067BRILON RACING TEAM MB
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Robert LANG10117894386BRILON RACING TEAM MB
Šimon KMENT10107315427BRILON RACING TEAM MB
Štěpán GÖRÖG10084772021BRILON RACING TEAM MB
Tomáš HÁJEK10083492833BRILON RACING TEAM MB
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Veronika SEDLÁČKOVÁ10046808645BRILON RACING TEAM MB
Zdeněk HRADISKÝ10058327494BRILON RACING TEAM MB
Marek RIEGER10047414388Carla.kupkolo.cz
Jan PURNOCH10047465013ČED Bike Team
Lukáš VOREL10023916039ČED Bike Team
Matyáš PURNOCH10056631614ČED Bike Team
Barbara SYSLOVÁ10093327421ČEZ Cyklo Team Tábor
Dalibor JOHÁNEK10093205260ČEZ Cyklo Team Tábor
David UHER10093181113ČEZ Cyklo Team Tábor
Hana KOTLÍNOVÁ10093181214ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan FALTÝNEK10047423886ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan JANOUT10093188587ČEZ Cyklo Team Tábor
Karolína ROTHBAUEROVÁ10093182325ČEZ Cyklo Team Tábor
Kryštof KREŠÁK10093204654ČEZ Cyklo Team Tábor
Simona RUSÍNOVÁ10117722618ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam SLOVÁK10105700274CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam TŘÍSKA10116270749CK DACOM PHARMA KYJOV
David JEŽEK10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
Matyáš KREJČIŘÍK10112046300CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš VRÁNA10010959364CK DACOM PHARMA KYJOV
Markéta HURAČOVÁ10078547348CK FESO PETŘVALD
Martin BOSÁK10115074922CK FESO PETŘVALD
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Tomáš NETÍK10106618441CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Adam KACHLÍK10106325017CYCLING ACADEMY TÁBOR
Anna HRDINOVÁ10079418833CYCLING ACADEMY TÁBOR
David ŠIMEČEK10046792073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jáchym KREŠÁK10106325320CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jan KOŘENSKÝ10106325219CYCLING ACADEMY TÁBOR
Lukáš KLICMAN10106325118CYCLING ACADEMY TÁBOR
Marek KACHLÍK10115106749CYCLING ACADEMY TÁBOR
Ondřej NÁGR10093319337CYCLING ACADEMY TÁBOR
Tadeáš PAZOUREK10106325522CYCLING ACADEMY TÁBOR
Tomáš KRAUS10047422977CYCLING ACADEMY TÁBOR
Vilma PAZOURKOVÁ10117902874CYCLING ACADEMY TÁBOR
Emílie JAROŠOVÁ10093144939Cyklomira Racing
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Mikoláš ICHA10113859287CYKLOTEAM OSTROV
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008D2mont Merida cycling team
Adam BERNÁT10047336081DUKLA PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664DUKLA PRAHA
Daniel BRADÁČ10051585590DUKLA PRAHA
Hanka VIKOVÁ10047449754DUKLA PRAHA
Jakub ELBADRI10059129059DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jonáš BLAHOUT10084664614DUKLA PRAHA
Kryštof KRÁL10047329920DUKLA PRAHA
Lukáš HASAL10093341161DUKLA PRAHA
Matěj VIK10047318705TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KRÁL10081189990DUKLA PRAHA
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Ondřej JEŘÁBEK10047379127DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Šimon STRAKATÝ10089251195DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119DUKLA PRAHA
Evelína ŠEDIVÁ10105771410ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
Daniel RUBEŠ10009358056EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Dominik HŘEBEJK10059744910EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
František HOJKA10047374073EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Hana JUROVÁ10079350226EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jiří MATOULEK10106279143EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Marek KLVAŇ10093196267EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martin MEJSTŘÍK10047450764EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Matouš VANKA10085326032EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Mikuláš KLVAŇ10092525957EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Mikuláš SMETÁNKA10115637421EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Richard SEVERYN10079906257EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Vít LISÝ10078223915EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Vojtěch BŘÍZA10058811686EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Karolína ŠPICAROVÁ10079261209Force team Špicar
Dominika RUPOVÁ10047274144FORCE TEAM JESENÍK
Jakub ŽÍHA10093461096FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539FORCE TEAM JESENÍK
Tomáš NOVÁK10080966688FORCE TEAM JESENÍK
Anna PANUŠOVÁ10059561014Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Daniel SRP10023964034Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Dominik FRENCL10080547164Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Dominik MAKOVEC10105522240Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub PANUŠ10047330122Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Karla NOVÁKOVÁ10079588884Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Kateřina DOUDĚROVÁ10082405726Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Lucie LEHKÁ10118927236Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Markéta DOLEŽALOVÁ10047409439Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Nick ELČKNER10092625179Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Nikola DRÁBEK10092930125Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Pavel ŠUMPÍK10047373972Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Petr DOUDĚRA10092974783Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Timotej VAŠINA10105522543Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Nicolas MARKUSEK10109919269KOVO PRAHA
Ondřej CIBOCH10047455919KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Aleš ŘEZÁČ10116311165LAWI junior team
Barbora MACHOVÁ10105165259LAWI junior team
Daniela RADOVÁ10047346690LAWI junior team
Filip BOUZEK10112852612LAWI junior team
Markéta GRÉGROVÁ10115635704LAWI junior team
Matyáš MIKLOŠÍN10108091326LAWI junior team
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
Otakar ČAPEK10091472192LAWI junior team
Václav KRATOCHVÍL10046491878LAWI junior team
Vítek BRADNA10106214172LAWI junior team
Anna DOSTÁLOVÁ10047421866LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Martin ŽENÍŠEK10046534318LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Adam HRDLIČKA10059729752MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla PITTNEROVÁ10106263278MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla VESELKOVÁ10115368548MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Antonín ŽUFÁNEK10078233413MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel MRÁZ10108514587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HÁK10047357808MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub TESAŘÍK10116581957MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan BITTNER10094955405MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš RAŠKA10007057742MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj DRÁPELA10085014521MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nikola JAROŠ10079309305MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš RAŠKA10107082021MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch TOMEČEK10117445863MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Elen FIALOVÁ10111199871MG Bike Team
Erik TALA10053912681MG Bike Team
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Tomáš KRATOCHVÍL10111200275MG Bike Team
Daniel JANKA10106931972MS BIKE ACADEMY RACING
Jan LEHKÝ10106916414MS BIKE ACADEMY RACING
Justýna HAVLOVÁ10095715338MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš VÁVRA10106543164MS BIKE ACADEMY RACING
Martin VERNER10106543265MS BIKE ACADEMY RACING
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113MS BIKE ACADEMY RACING
Nela VÁVROVÁ10092978019MS BIKE ACADEMY RACING
Oscar PRÝCA10106542760MS BIKE ACADEMY RACING
Petr ČASLAVSKÝ10106542558MS BIKE ACADEMY RACING
Petr KILIAN10106542659MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš JANOVSKÝ10093318933MS BIKE ACADEMY RACING
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan ŘEHOŘ10107225804SK PETŘÍN PLZEŇ
Milan KNÍŽE10115351875SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej SALÁK10115352077SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Aleš ZEZULKA10093461504SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Přemysl Doleček10093461807SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Tadeáš LADRA10092930529SKP DUHA Lanškroun
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej MICHALOVIČ10115820610SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon OSIČKA10084924995SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Kateřina ČERNÁ10047078326SportRaces Cycling Team
Anna DUBCOVÁ10092893143TEAM FORMAN CINELLI
Ema POLÁŠKOVÁ10079507345TEAM FORMAN CINELLI
Jakub ŠEVČÍK10046604743TEAM FORMAN CINELLI
Martin DUBEC10092892638TEAM FORMAN CINELLI
Martin KANÓCZ10052350173TEAM FORMAN CINELLI
Vojtěch CHUDÝ10092892840TEAM FORMAN CINELLI
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Barbora LAZAROVÁ10112435714TJ FAVORIT BRNO
Dominik JUST10010022003TJ FAVORIT BRNO
Elen LAZAROVÁ10092873844TJ FAVORIT BRNO
Filip RICHTER10079642236TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub RUMPLÍK10080169066TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matteo LA CARBONARA10106721808TJ FAVORIT BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TJ FAVORIT BRNO
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Vilém VOSTAL10117167593TJ FAVORIT BRNO
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matyáš KORBEL10108361714TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Barbora ŠEBESTOVÁ10118748996TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Šimon TRNA10051854463TJ Sigma Hranice, z.s.
Adam PŘENOSIL10109885523TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467TJ STADION LOUNY
Jakub TROUSIL10106818000TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jiří NOVÁK10106664416TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Marek PŘENOSIL10080874035TJ STADION LOUNY
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Petr KALAUZ10106664315TJ STADION LOUNY
Václav BOHÁČ10080866355TJ STADION LOUNY
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KARÁSEK10046656576TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj PROCHÁZKA10106726555TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej PROCHÁZKA10106813451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš FANDERLIK10112012550UNLIMITED KM TRADING CZ
Filip RUDIŠ10093416438Ústecké centrum cyklistiky
Iva KOVAŘÍKOVÁ10061932258Ústecké centrum cyklistiky
Martin ČINTALAN10111201588Ústecké centrum cyklistiky
Ondřej ŠTILIP10092706520Ústecké centrum cyklistiky
Tereza STEHLÍKOVÁ10111202295Ústecké centrum cyklistiky
Antonín ČTRNÁCTÝ10106070187VELO AKADEMIE KLADNO
Jáchym ZAZVONIL10099189049VELO AKADEMIE KLADNO
Jaroslav CIMRMAN10106070086VELO AKADEMIE KLADNO
Jindřich KOHOUT10106071096VELO AKADEMIE KLADNO
Kamila RUSŇÁKOVÁ10106072009VELO AKADEMIE KLADNO
Martin VOLF10106072716VELO AKADEMIE KLADNO
Štěpán ZAZVONIL10099189756VELO AKADEMIE KLADNO