Závod: TURNÉ 4 DRAH 4.

  
StavVýsledky
NázevTURNÉ 4 DRAH 4.
TřídaČP
Odvětví
Dráha
Datum startu18.08.2022
Datum konce18.08.2022
Uzávěrka přihlášek15.08.2022
Místo konáníTURNÉ 4 DRAH 4.
Kraj 
PořadatelTJ FAVORIT BRNO
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice220818 Rozpis Turné4drah Brno.pdf (8.08.2022)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

T4D Brno 2022 výsledky.pdf (30.08.2022)

Chyba! Závod nemá definovány kategorie
Tato chyba může nastat u závodů starčích než 1.11.2018 z důvodu migrace dat do nového systému. Závod pravděpodobně neměl zadány žádné výsledky.
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
Emílie JAROŠOVÁ10093144939ASO DUKLA BRNO
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664 
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Lukáš HASAL10093341161REXONIX KOVO PRAHA
Mikoláš ICHA10113859287DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Dominika RUPOVÁ10047274144ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Zuzka KRÁTKÁ10096132640FORCE TEAM JESENÍK
Adéla PITTNEROVÁ10106263278MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Antonín ŽUFÁNEK10078233413TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub TESAŘÍK10116581957MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212ASO DUKLA BRNO
Nikola JAROŠ10079309305TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch BEČKA10047326280TJ STADION LOUNY
Adam ŠTĚDRÝ10047503712REXONIX KOVO PRAHA
Anna STANLEY10105772218REXONIX KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Jakub VACULÍK10122277069REXONIX KOVO PRAHA
Lukáš DVOŘÁK10131774682Rsc 79 Werne e,V,
Nicolas MARKUSEK10109919269REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej CIBOCH10047455919REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Roman BIRHANZL10120244719REXONIX KOVO PRAHA
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Antonín KRTIČKA10122062760SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Milan KNÍŽE10115351875SK PETŘÍN PLZEŇ
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Beáta HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753ASO DUKLA BRNO
Jakub KAPINA10119737790SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub TŘETINA10123997710SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Natálie NĚMCOVÁ10123999629SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej MICHALOVIČ10115820610TEAM DUKLA PRAHA
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Sára KROCHMAĹOVÁ10113783913 
Šimon VANÍČEK10047448845TJ FAVORIT BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Denis RUGOVAC10007503336TJ FAVORIT BRNO
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174Team Skyline - Cadence
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Barbora DOLEŽELOVÁ10128197002TJ FAVORIT BRNO
Barbora LAZAROVÁ10112435714ASO DUKLA BRNO
Daniel RUMPLÍK10104974188TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775Pierre Baguette cycling
Dominik PRUDEK10010777185Pierre Baguette cycling development
Elen LAZAROVÁ10092873844ASO DUKLA BRNO
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub SKLÁŘ10128197406TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Matěj MAREK10104973986TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matteo LA CARBONARA10106721808TJ FAVORIT BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Milan MACH10128198012TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TEAM DUKLA PRAHA
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tereza GRATZOVÁ10104973885TJ FAVORIT BRNO
Tobiáš KELBL10128197204TJ FAVORIT BRNO
Tomáš NOVÁK10080966688Pierre Baguette cycling
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vilém VOSTAL10117167593Pierre Baguette cycling
Filip VOSÁHLO10120112252TJ STADION LOUNY
Jakub TROUSIL10106818000TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Petr KALAUZ10106664315SportRaces Cycling Team
Prokop ŠENOLD10074034626TJ STADION LOUNY
Václav BOHÁČ10080866355ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
Viktor DUCHEK10129257736TJ STADION LOUNY
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Apolena PECHOVÁ10130649482TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Arnošt DRCMÁNEK10120198138TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
Dominik JUST10010022003 
Filip NOVÁK10097731625CICLISTICA TREVIGLIESE
František ŠANDERA10104975505TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub DEDEK10130649280TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Martin RAFAJ10079261613TUFO PARDUS Prostějov
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj PROCHÁZKA10106726555MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej PROCHÁZKA10106813451CK PARDUBICE
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov