Závod: ČP Hromadné dis.

  
StavVýsledky
NázevČP Hromadné dis.
TřídaČP
Odvětví
Dráha
Datum startu22.04.2022
Datum konce24.04.2022
Uzávěrka přihlášek19.04.2022
Místo konáníČP Hromadné dis.
Kraj 
PořadatelTJ KOVO PRAHA
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice220423 Rozpis ČPTřebešín.pdf (29.03.2022)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

220423 ČP Trebesin.pdf (25.04.2022)

Chyba! Závod nemá definovány kategorie
Tato chyba může nastat u závodů starčích než 1.11.2018 z důvodu migrace dat do nového systému. Závod pravděpodobně neměl zadány žádné výsledky.
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
Emílie JAROŠOVÁ10093144939ASO DUKLA BRNO
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664 
Antonín STAROSTA10047253936 
Emma NIČOVÁ10081193731 
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Jonáš BLAHOUT10084664614REXONIX KOVO PRAHA
Kryštof KRÁL10047329920TEAM GRENKE - AUTO EDER
Lukáš HASAL10093341161REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš KRÁL10081189990 
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Mikoláš ICHA10113859287DUKLA PRAHA
Mikuláš MAREK10044483978 
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Šimon STRAKATÝ10089251195DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212ASO DUKLA BRNO
Nikola JAROŠ10079309305TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Jan ZŮNA10115827276PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Patrik TOMÁŠEK10127876696SportRaces Cycling Team
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Timm ŠMEHLÍK10127978548PROFI SPORT CHEB
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Adam HAVLÍČEK10092303564REXONIX KOVO PRAHA
Adam ŠTĚDRÝ10047503712REXONIX KOVO PRAHA
Aleš PROCHÁZKA10106586008REXONIX KOVO PRAHA
Anna STANLEY10105772218REXONIX KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Ian Peter WOOD10060158673REXONIX KOVO PRAHA
Jakub VACULÍK10122277069REXONIX KOVO PRAHA
Jakub Tobiáš HROMADA10047450057REXONIX KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106REXONIX KOVO PRAHA
Jiří ŠONSKÝ10082374505REXONIX KOVO PRAHA
Karel KOLOUŠEK10107315023REXONIX KOVO PRAHA
Ladislav ČERMÁK10123167550REXONIX KOVO PRAHA
Ladislav ZVOLSKÝ10125380867REXONIX KOVO PRAHA
Marek BITTMAN10082374000REXONIX KOVO PRAHA
Milan LIBERTÍN10114215763REXONIX KOVO PRAHA
Monika JANÍKOVÁ10065800538REXONIX KOVO PRAHA
Nicolas MARKUSEK10109919269REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej CIBOCH10047455919REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Pavel SCHRÖTTER10123168156REXONIX KOVO PRAHA
Pavel TRACHTA10106586109REXONIX KOVO PRAHA
Pavel VITOUŠ10106586210REXONIX KOVO PRAHA
Petr NEUVIRT10038077534REXONIX KOVO PRAHA
Radim PETRATUR10083873860REXONIX KOVO PRAHA
Roman BIRHANZL10120244719REXONIX KOVO PRAHA
Stanislav ZÁHOREC10125482315FORCE TEAM JESENÍK
Štěpán FOIST10047319109REXONIX KOVO PRAHA
Tereza ŠANDOVÁ10105623785REXONIX KOVO PRAHA
Tobiáš BŘEŇ10128363518UCC
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš PÁV10092744815REXONIX KOVO PRAHA
Veronika PŘIKRYLOVÁ10123169570REXONIX KOVO PRAHA
Zdeněk ALBL10093981967REXONIX KOVO PRAHA
Antonín KRTIČKA10122062760SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Milan KNÍŽE10115351875SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej SALÁK10115352077SK PETŘÍN PLZEŇ
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Beáta HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753ASO DUKLA BRNO
Jakub KAPINA10119737790SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub TŘETINA10123997710SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Natálie NĚMCOVÁ10123999629SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej MICHALOVIČ10115820610TEAM DUKLA PRAHA
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Sára KROCHMAĹOVÁ10113783913 
Šimon OSIČKA10084924995 
Šimon VANÍČEK10047448845TJ FAVORIT BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Daniel MLEJNEK10046427416AC SPARTA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Barbora LAZAROVÁ10112435714ASO DUKLA BRNO
Daniel RUMPLÍK10104974188TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775Pierre Baguette cycling
Elen LAZAROVÁ10092873844ASO DUKLA BRNO
Filip KULHA10047364979TJ FAVORIT BRNO
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub SKLÁŘ10128197406TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Matěj MAREK10104973986TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matteo LA CARBONARA10106721808TJ FAVORIT BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Milan MACH10128198012TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TEAM DUKLA PRAHA
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Štěpán NEVESELÝ10080168258TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tereza GRATZOVÁ10104973885TJ FAVORIT BRNO
Tomáš NOVÁK10080966688Pierre Baguette cycling
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vilém VOSTAL10117167593Pierre Baguette cycling
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467Doltcini - Watersley R+D Cycling Team
Filip VOSÁHLO10120112252TJ STADION LOUNY
Jakub TROUSIL10106818000TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Marek PŘENOSIL10080874035SportRaces Cycling Team
Petr KALAUZ10106664315SportRaces Cycling Team
Prokop ŠENOLD10074034626TJ STADION LOUNY
Václav BOHÁČ10080866355ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem