Závod: ČP MĚŘ.DISCIPLÍNY

  
StavVýsledky
NázevČP MĚŘ.DISCIPLÍNY
TřídaČP
Odvětví
Dráha
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu28.05.2022
Datum konce29.05.2022
Uzávěrka přihlášek26.05.2022
Místo konáníČP MĚŘ.DISCIPLÍNY
Kraj 
PořadatelSKC PROSTĚJOV z.s.
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice220528 ČP Prostějov propozice.pdf (13.05.2022)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

220528 Výsledky ČPM - Prostějov.pdf (17.06.2022)

Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
Emílie JAROŠOVÁ10093144939ASO DUKLA BRNO
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš VRÁNA10129917740TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Barbora LEPÍKOVÁ10092167663CYKLOTEAM OSTROV
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Kryštof KRÁL10047329920TEAM GRENKE - AUTO EDER
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Jan ZŮNA10115827276PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Patrik TOMÁŠEK10127876696PROFI SPORT CHEB
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Karel KOLOUŠEK10107315023REXONIX KOVO PRAHA
Monika JANÍKOVÁ10065800538REXONIX KOVO PRAHA
Nicolas MARKUSEK10109919269REXONIX KOVO PRAHA
Roman BIRHANZL10120244719REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Antonín KRTIČKA10122062760SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan ŘEHOŘ10107225804SK PETŘÍN PLZEŇ
Milan KNÍŽE10115351875SK PETŘÍN PLZEŇ
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Bára ZIMOVÁ10123995787 
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Ema BENEŠOVÁ10090352753ASO DUKLA BRNO
Jakub KAPINA10119737790SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub TŘETINA10123997710SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Natálie NĚMCOVÁ10123999629SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej MICHALOVIČ10115820610TEAM DUKLA PRAHA
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Sára KROCHMAĹOVÁ10113783913SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon OSIČKA10084924995 
Šimon VANÍČEK10047448845TJ FAVORIT BRNO
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Daniel MLEJNEK10046427416AC SPARTA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Barbora DOLEŽELOVÁ10128197002TJ FAVORIT BRNO
Barbora LAZAROVÁ10112435714ASO DUKLA BRNO
Daniel RUMPLÍK10104974188TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775RRK group - PierreBaguette - Benzinol
Elen LAZAROVÁ10092873844ASO DUKLA BRNO
Filip KULHA10047364979TJ FAVORIT BRNO
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Kateřina LÁNÍČKOVÁ10104974289TJ FAVORIT BRNO
Matěj MAREK10104973986TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573 
Šimon MATĚJEK10079640721TEAM DUKLA PRAHA
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Tereza GRATZOVÁ10104973885TJ FAVORIT BRNO
Tobiáš KELBL10128197204TJ FAVORIT BRNO
Tomáš NOVÁK10080966688 
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vilém VOSTAL10117167593 
Kateřina JUNGMANNOVÁ10124901325TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
David KARÁSEK10046656576TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik JUST10010022003 
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Filip NOVÁK10097731625CICLISTICA TREVIGLIESE
Martin RAFAJ10079261613TUFO PARDUS Prostějov
Matěj PROCHÁZKA10106726555MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej PROCHÁZKA10106813451CK PARDUBICE
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov