Závod: Sprintérské dny

  
StavVýsledky
NázevSprintérské dny
TřídaČP
Odvětví
Dráha
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Datum startu18.06.2022
Datum konce19.06.2022
Uzávěrka přihlášek16.06.2022
Místo konáníSprintérské dny
Kraj 
PořadatelSK PETŘÍN PLZEŇ
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice220618 Rozpis Plzeň sprinterské dny .pdf (8.06.2022)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V220618 ČP Plzeň_sprint.dny.pdf (22.06.2022)

Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Oddíl
ZávodníkUCI IDOddíl
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Barbora DOLEŽELOVÁ10128197002TJ FAVORIT BRNO
Barbora LAZAROVÁ10112435714TJ FAVORIT BRNO
Daniel RUMPLÍK10104974188TJ FAVORIT BRNO
Elen LAZAROVÁ10092873844TJ FAVORIT BRNO
Filip RICHTER10079642236TJ FAVORIT BRNO
Jan TELECKÝ10117390895TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Kateřina LÁNÍČKOVÁ10104974289TJ FAVORIT BRNO
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Matěj MAREK10104973986TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Oliver HERŠKOVIČ10104974087TJ FAVORIT BRNO
Tereza GRATZOVÁ10104973885TJ FAVORIT BRNO
Tobiáš KELBL10128197204TJ FAVORIT BRNO
Antonín KRTIČKA10122062760SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Milan KNÍŽE10115351875SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej SALÁK10115352077SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Jan ZŮNA10115827276PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Jakub VACULÍK10122277069KOVO PRAHA
Nicolas MARKUSEK10109919269KOVO PRAHA
Ondřej CIBOCH10047455919KOVO PRAHA
Roman BIRHANZL10120244719KOVO PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš ICHA10092750269DUKLA PRAHA
Antonín STAROSTA10047253936DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Kryštof KRÁL10047329920DUKLA PRAHA
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Mikoláš ICHA10113859287DUKLA PRAHA
Mikuláš MAREK10044483978DUKLA PRAHA
Ondřej JEŘÁBEK10047379127DUKLA PRAHA
Šimon STRAKATÝ10089251195DUKLA PRAHA
Emílie JAROŠOVÁ10093144939ASO DUKLA BRNO