Závod: SOBĚSLAVSKÉ OKRUHY 2010

  
StavVýsledky
NázevSOBĚSLAVSKÉ OKRUHY 2010
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
MLADŠÍ ŽÁCI + ŽÁKYNĚ
MUŽI
STARŠÍ ŽÁCI + KADETKY
ŽENY + JUNIORKY
Datum startu10.04.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelŠVEC-CYKLO TEAM Soběslav
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cykloteam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice22-03-10-20-20-55propozice_filesobslav_kriterium_10.4.2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

10-04-10-20-35-14V100410_Sobeslav.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin BÍNAKOLOKRÁM 
2Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
3Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -CYKLO ATOM 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -LAWI Stars - GIANT 
8Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
9Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -KOLOKRÁM 
11Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
13Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
14Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
15- - -PUSKINAK.CZ 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
20Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
21Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
23- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
24- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
25- - -CK Příbram 
26- - -GIANT Trans Brdy Team 
27Ondřej PÁVEKSWEEP Ultimate Sport 
 Michal BEDNÁŘČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -JIKO ČÁCHA SUŠICE 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -CYKLO ATOM 
 - - -CYKLO ATOM 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
 Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -RAJEC TREK 
 - - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Viktor STOŠEKSymbio+CE.Energy 
 Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
 Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6Martin STOŠEKSymbio+CE.Energy 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -CT WEBER 
12- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -TEAM LOUNY 
15Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TJ UNIČOV 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -EX 23 SARONI factory team 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
21- - -TJ TŽ TŘINEC 
22- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
25- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PRODOLI RACING TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -Cyklo Bendl 
 - - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -BIKROSCLUB ŘEPY 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Výsledky v kategorii ŽENY + JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -BIGLA CYCLING TEAM 
7- - -RAJEC TREK 
8Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
9- - -TJ TŽ TŘINEC 
10- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
11- - -CYKLOTRENINK.COM 
12- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
13- - -PELL´S TEAM 
 - - -TJ Stavební stroje z.s. Němčice 
 - - -KC SLAVIA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAX CURSOR 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
8- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
11- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12- - -JIRAPO-GIANT 
13Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
14Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Tomáš MEDEKCT WEBER 
16- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
17Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
18Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -KC HLINSKO 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -KČCL 1900 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -JUMP - X 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 Lukáš MITASCT WEBER 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI + KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -TJ SIGMA HRANICE 
4Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
5Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -SUPERIOR RIDERS 
13- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -SUPERIOR RIDERS 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI + ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -SK VELO PRAHA 
7- - -PROFI SPORT CHEB 
8- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
12Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
13Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
14Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10048008112SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10002127920ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046486424SK VELO PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047916465CK BÍTOVSKÁ
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
Filip KUBÍN10008063411GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10003321929ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10011866013TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10004503006SKP DUHA Lanškroun
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10005991247CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10011341405TJ STADION LOUNY
- - -10007650149ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10011371212ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10046834008KOVO PRAHA
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046757620STEVENS Znojmo
- - -10012474483SUPERIOR RIDERS
- - -10046338496SK VELO PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
- - -10006800488PUSKINAK.CZ
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10006049144GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046576855ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047967389Cyklo Bendl
Jiří KŘIVÁNEK10003327181Ethic Sport cycling team
- - -10012516216KOLOKRÁM
Jiří ŠTĚPÁNÍK10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10046369014TJ UNIČOV
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE SWEEP
- - -10011866720JIKO ČÁCHA SUŠICE
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - - TEAM SKY
- - -10047673157KOLOKRÁM
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10008063512ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046448836TJ RUMBURK KOLABRABEC.CZ
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10008055933GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007649846ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
- - -10012128822CK Příbram - Fany GASTRO
Martin BÍNA10002600691KOLOKRÁM
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10002516122TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martin STOŠEK10007649644VITALO FUTURE CYCLING
- - -10046455405TJ UNIČOV
- - -10011371717SK VELO PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10011372323KOVO PRAHA
- - -10007178990ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10014352647SUPERIOR RIDERS
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
Michal BEDNÁŘ10013602010ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007593262AC SPARTA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
- - -10005920620KOLOKRÁM
- - -10046716392TJ STADION LOUNY
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047153906PROFI SPORT CHEB
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046427921ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10007649745JUMP - X
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10001219352ELKOV AUTHOR cycling team
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10005380551ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10003051642KOLOKRÁM
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10006629225JIRAPO-GIANT
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
- - -10007650250ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047750757 
- - -10006092691BMC RACING
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10047054175TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048001543KOLOKRÁM
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10011320991ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš RADOLF10013112562Bikonur Cycling Team
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
Viktor STOŠEK10012053545Maloja - Rocky Mountain Team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013840264SUPERIOR RIDERS
- - -10002750336Bikonur Cycling Team
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10007177576ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA