Závod: MČR vytrvalci

  
StavVýsledky
NázevMČR vytrvalci
TřídaMČR
Odvětví
Dráha
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu20.07.2022
Datum konce22.07.2022
Uzávěrka přihlášek19.07.2022
Místo konáníMČR vytrvalci
Kraj 
PořadatelTJ KOVO PRAHA
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice220720 Rozpis MČR vytrvalci Praha.pdf (4.07.2022)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

220720 MČR vytrvalci.pdf (23.07.2022)

Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
Emílie JAROŠOVÁ10093144939ASO DUKLA BRNO
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš VRÁNA10129917740TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664 
Emma NIČOVÁ10081193731 
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Kryštof KRÁL10047329920TEAM GRENKE - AUTO EDER
Lukáš HASAL10093341161REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš KRÁL10081189990 
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Mikoláš ICHA10113859287DUKLA PRAHA
Mikuláš MAREK10044483978 
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Šimon STRAKATÝ10089251195DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Dominika RUPOVÁ10047274144ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej LAPČÍK10128127987FORCE TEAM JESENÍK
Zuzka KRÁTKÁ10096132640FORCE TEAM JESENÍK
Adéla PITTNEROVÁ10106263278MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Antonín ŽUFÁNEK10078233413TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub TESAŘÍK10116581957MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nikola JAROŠ10079309305TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Patrik TOMÁŠEK10127876696SportRaces Cycling Team
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Lukáš DVOŘÁK10131774682Rsc 79 Werne e,V,
Nicolas MARKUSEK10109919269REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej CIBOCH10047455919REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Roman BIRHANZL10120244719REXONIX KOVO PRAHA
Tobiáš BŘEŇ10128363518UCC
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Antonín KRTIČKA10122062760SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Milan KNÍŽE10115351875SK PETŘÍN PLZEŇ
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Bára ZIMOVÁ10123995787 
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Beáta HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753ASO DUKLA BRNO
Jakub TŘETINA10123997710SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Natálie NĚMCOVÁ10123999629SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej MICHALOVIČ10115820610TEAM DUKLA PRAHA
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Sára KROCHMAĹOVÁ10113783913 
Šimon VANÍČEK10047448845TJ FAVORIT BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Daniel MLEJNEK10046427416AC SPARTA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Barbora LAZAROVÁ10112435714ASO DUKLA BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775Pierre Baguette cycling
Elen LAZAROVÁ10092873844ASO DUKLA BRNO
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub SKLÁŘ10128197406TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Kateřina LÁNÍČKOVÁ10104974289TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Matěj MAREK10104973986TJ FAVORIT BRNO
Matteo LA CARBONARA10106721808TJ FAVORIT BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Šimon MATĚJEK10079640721TEAM DUKLA PRAHA
Štěpán TELECKÝ10047201392ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tereza GRATZOVÁ10104973885TJ FAVORIT BRNO
Tobiáš KELBL10128197204TJ FAVORIT BRNO
Tomáš NOVÁK10080966688Pierre Baguette cycling
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vilém VOSTAL10117167593Pierre Baguette cycling
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Filip VOSÁHLO10120112252TJ STADION LOUNY
Jakub TROUSIL10106818000TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Petr KALAUZ10106664315SportRaces Cycling Team
Prokop ŠENOLD10074034626TJ STADION LOUNY
Václav BOHÁČ10080866355ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
Viktor DUCHEK10129257736TJ STADION LOUNY
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Arnošt DRCMÁNEK10120198138TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
Dominik JUST10010022003 
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Filip NOVÁK10097731625CICLISTICA TREVIGLIESE
František ŠANDERA10104975505TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Martin RAFAJ10079261613TUFO PARDUS Prostějov
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj PROCHÁZKA10106726555MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej PROCHÁZKA10106813451CK PARDUBICE
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov
Antonín ČTRNÁCTÝ10106070187DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO