Závod: Memoriál Evžena Cihláře

  
StavVýsledky
NázevMemoriál Evžena Cihláře
Odvětví
Silnice
ELITE + U23
JUNIOŘI
KADETI
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ + KADETKY
ŽENY + JUNIORKY
Datum startu1.05.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailantonineis@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1270637660-propozice-memoril-evena-cihle.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

03-05-10-12-09-50V100501_Praha.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ELITE + U23
PořadíJménoOddílKategorie
1Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
2Martin BÍNAKOLOKRÁM 
3Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6Michal KESLBikonur Cycling Team 
7- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
8Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -CK Příbram 
13- - -KOLOKRÁM 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -MARIN - HOKOR 
17Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
18Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -KC SLAVIA PRAHA 
20- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
21Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26- - -TEAM DUKLA PRAHA 
27Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -CSK MARKUS, spolek 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Zdeněk VOBECKÝPROTOCYCLES 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -KC HLINSKO 
5Tomáš MEDEKCT WEBER 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
20- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24- - -EX 23 SARONI factory team 
25- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
26Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28- - -ASO DUKLA BRNO 
29- - -KČCL 1900 
30- - -TJ KOVO PRAHA 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -N1 KONA TEAM 
33- - -AC SPARTA PRAHA 
34- - -SKP DUHA Lanškroun 
35- - -MRX TEAM BOŘITOV 
36- - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
37- - -EX 23 SARONI factory team 
38- - -TJ STADION LOUNY 
39- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -TEAM LOUNY 
9- - -CT WEBER 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
12- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
13Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -CK Příbram 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -EX 23 SARONI factory team 
17- - -DUKLA PRAHA 
18- - -PRODOLI RACING TEAM 
19- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
22- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
23- - -SKP DUHA Lanškroun 
24- - -TJ TŽ TŘINEC 
25- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
26- - -EX 23 SARONI factory team 
27- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
28- - -ASO DUKLA BRNO 
29- - -TJ UNIČOV 
30- - -DUKLA PRAHA 
31Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
32- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
7Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
8Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
9- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
10- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
11- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17- - -TJ SIGMA HRANICE 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -CK BÍTOVSKÁ 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
22- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
25- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
7Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
8- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ + KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
6- - -TJ TŽ TŘINEC 
7- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
8Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
9- - -TEAM LOUNY 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY + JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
2- - -CYKLOTRENINK.COM 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -KC SLAVIA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10005865349KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046609490KC SLAVIA PRAHA
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10047769046KOVO PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10002715980 
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - KC SLAVIA PRAHA
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314OPLT CYCLING
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10047916465CK BÍTOVSKÁ
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503134CCC Team
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046436409KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10046642533KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046526941RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046581101SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006617303KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10046593326CYKLO ATOM
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012916845N1 KONA TEAM
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007531224BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10047967389Cyklo Bendl
Jiří OPAVSKÝ10047484615KOVO PRAHA
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047178255AC SPARTA PRAHA
- - -10007759172STEVENS Znojmo
Jiří ŠLÉGL10012222990Lawi - Granfondo team
- - -10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10046723264BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10046369014TJ UNIČOV
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
- - -10011371515TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
- - -10007180509CYKLOTRENINK
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047765612DUKLA PRAHA
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048171796EX 23 SARONI factory team
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046493494RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
Lukáš KOBES10008822435SKIBIKECENTRUM.CZ team
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10009500829 
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin BÍNA10002600691KOLOKRÁM
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10006235767AC SPARTA PRAHA
- - -10046455405TJ UNIČOV
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10011372323KOVO PRAHA
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10011372020SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007593262AC SPARTA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
- - - KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10013286152CK Příbram
- - -10047497547KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
Ondřej PÁVEK10005713886SportRaces Isaac Team
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047046091TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10046834412DUKLA PRAHA
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr BAUER10047717617CK Příbram - Fany GASTRO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10002855016TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10005715708MARIN - HOKOR
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10006387735EX 23 SARONI factory team
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
Radek KRUMMER10005715001ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10001310086MADETA FITNESS/HAIBIKE
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
Roman BRANDÝS10047169767CYKLO TEAM KOLARNA
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10012051424KČCL 1900
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047051852KC SLAVIA PRAHA
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011997870RAJEC 100% TREK
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10011320991ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
Vendula KUNTOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046574532RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10007177576ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10004856145KC SLAVIA PRAHA
Zdeněk VOBECKÝ10006956904FANY CYCLING TEAM
- - -10007149890RAJEC 100% TREK
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA