Závod: ČP Motol - jaro

  
StavVýsledky
NázevČP Motol - jaro
Odvětví
Silnice
Junioři - 1km
Junioři - 3km
Junioři - bodovací závod 160 kol
Junioři - bodovací závod dvojic na 140 kol
Junioři - sprint celkově
Junioři - sprint družstev
Junioři - stíhací závod družstev 4km
Kadeti - 2km
Kadeti - 500m
Kadeti - bodovací závod 120 kol
Kadeti - bodovací závod dvojic na 100 kol
Kadeti - sprint celkově
Kadeti - stíhací závod družstev 3km
Kadetky + Juniorky - 2km
kadetky juniorky - 500m
Žáci - 2km
Žáci - 500m
Žáci - bodovací závod 60 kol
Žáci - bodovací závod na 50 kol
Žáci - omnium
Žáci - sprint celkově
Datum startu16.04.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@ascdukla-cycling.cz
Telefon 
Fax 
Propozice02-04-10-22-15-13propozice_filed01-rozpis.xls (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

22-04-10-23-11-36V100416_Motol_edit2.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Junioři - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TJ AGRO KOLÍN ODDÍL CYKLISTIKY 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
5- - -KČCL 1900 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -VELOSERVIS TEAM 
8Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -EX 23 SARONI factory team 
13- - -KČCL 1900 
14Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
18Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -MRX TEAM BOŘITOV 
22- - -ASO DUKLA BRNO 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
9Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19- - -EX 23 SARONI factory team 
20- - -KČCL 1900 
21Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
22Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
23- - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii Junioři - 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -ETIXX - QUICK STEP 
6Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
15- - -KČCL 1900 
16Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -ASO DUKLA BRNO 
22- - -EX 23 SARONI factory team 
23Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
26- - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací závod 160 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ETIXX - QUICK STEP 
4Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
16Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
17Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii Kadeti - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
2Jan KUČERABIKROSCLUB ŘEPY 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7David SOJKAASO DUKLA BRNO 
8Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -DUKLA PRAHA 
16Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TJ UNIČOV 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
21- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
22- - -TEAM LOUNY 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -TJ STADION LOUNY 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři - stíhací závod družstev 4km
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2- - -KČCL 1900 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací závod dvojic na 140 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -KČCL 1900 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Kadeti - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ UNIČOV 
11- - -DUKLA PRAHA 
12Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -ASO DUKLA BRNO 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -TEAM LOUNY 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací závod 120 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ UNIČOV 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -TEAM LOUNY 
12Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací závod dvojic na 100 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ UNIČOV 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Žáci - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
9Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -DUKLA PRAHA 
15Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
16Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -CK BÍTOVSKÁ 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -DUKLA PRAHA 
17Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
18Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací závod 60 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Žáci - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací závod na 50 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -DUKLA PRAHA 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Jan KUČERABIKROSCLUB ŘEPY 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti - stíhací závod družstev 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
2- - -TJ UNIČOV 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii kadetky juniorky - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadetky + Juniorky - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047769046KOVO PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10047916465CK BÍTOVSKÁ
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046852903TJ FAVORIT BRNO
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10046493595TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10046452674TJ FAVORIT BRNO
- - -10046392757TJ FAVORIT BRNO
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10009500829 
- - -10046578673TJ FAVORIT BRNO
- - -10046479653TJ FAVORIT BRNO
- - -10011372323KOVO PRAHA
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10013286152CK Příbram
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
- - -10046495114TJ FAVORIT BRNO
- - -10046373761TJ FAVORIT BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10047949003TJ FAVORIT BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO