Závod: MZM 2010 AVX Lanškroun

  
StavVýsledky
NázevMZM 2010 AVX Lanškroun
Odvětví
Silnice
1. etapa
2. etapa
3. etapa
4. etapa
Celkově
Datum startu4.06.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailklementvaclav@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice07-04-10-17-48-22propozice_filelankroun_etap_mzm-avx_4.-6.6.2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

04-07-10-21-18-27Lanškroun_žáci_edited.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii 1. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -TJ SIGMA HRANICE 
11Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov 
20- - -CK FESO PETŘVALD 
21Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
22Lukáš KUNTGHOST Team 
28Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
31- - -CK FESO PETŘVALD 
32- - -AC SPARTA PRAHA 
35Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
36- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
37- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
42- - -TJ STADION LOUNY 
43- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
46- - -DUKLA PRAHA 
50- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
51- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
53- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
56- - -TEAM LOUNY 
58- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
63- - -ASO DUKLA BRNO 
64- - -TJ FAVORIT BRNO 
65- - -DUKLA PRAHA 
66Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
69- - -SKM ZLATÉ HORY 
70- - -AC SPARTA PRAHA 
71- - -TJ FAVORIT BRNO 
72- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
73- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
74- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
75- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
76- - -TJ FAVORIT BRNO 
77- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
78- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii 2. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ SIGMA HRANICE 
6Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
7Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
19- - -TJ STADION LOUNY 
21- - -CK FESO PETŘVALD 
22Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov 
25Lukáš KUNTGHOST Team 
29Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
34Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
37- - -DUKLA PRAHA 
39- - -TEAM LOUNY 
40- - -CK FESO PETŘVALD 
41- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
45Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
46- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
50- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
53- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
55- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
59- - -ASO DUKLA BRNO 
60- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
61- - -TJ FAVORIT BRNO 
63- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
65- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
67- - -TJ FAVORIT BRNO 
68- - -SKM ZLATÉ HORY 
70- - -DUKLA PRAHA 
71- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
72- - -AC SPARTA PRAHA 
73- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
74- - -TJ FAVORIT BRNO 
75- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
76- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii 3. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
4- - -DUKLA PRAHA 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -TJ SIGMA HRANICE 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov 
19Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
24Lukáš KUNTGHOST Team 
25Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
27- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
32Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
34- - -CK FESO PETŘVALD 
35- - -CK FESO PETŘVALD 
36- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
37- - -TJ STADION LOUNY 
38- - -DUKLA PRAHA 
46- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
47- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
51Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
52- - -TJ FAVORIT BRNO 
54Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
55- - -TEAM LOUNY 
56Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
57- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
60- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
63- - -DUKLA PRAHA 
64- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
65- - -TJ FAVORIT BRNO 
66- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
67- - -ASO DUKLA BRNO 
69- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
71- - -AC SPARTA PRAHA 
72- - -TJ FAVORIT BRNO 
73- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
74- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
75- - -SKM ZLATÉ HORY 
76- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
77- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii 4. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -TJ SIGMA HRANICE 
14- - -DUKLA PRAHA 
17Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
19Lukáš KUNTGHOST Team 
23- - -AC SPARTA PRAHA 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov 
25- - -CK FESO PETŘVALD 
26Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
30- - -CK FESO PETŘVALD 
32- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
35- - -DUKLA PRAHA 
36Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
39- - -TJ STADION LOUNY 
40- - -TEAM LOUNY 
41- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
43Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
46- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
47- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
48- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
52Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
56- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
58- - -DUKLA PRAHA 
59- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
61- - -TJ FAVORIT BRNO 
62- - -ASO DUKLA BRNO 
64- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
65- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
66- - -AC SPARTA PRAHA 
67- - -TJ FAVORIT BRNO 
68- - -SKM ZLATÉ HORY 
69- - -DUKLA PRAHA 
70- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
74- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
75- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Celkově
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -DUKLA PRAHA 
5Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -TJ SIGMA HRANICE 
10Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
18Lukáš KUNTGHOST Team 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov 
23- - -AC SPARTA PRAHA 
26Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -CK FESO PETŘVALD 
29- - -CK FESO PETŘVALD 
31Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -TJ STADION LOUNY 
36Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
37- - -DUKLA PRAHA 
38- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
40- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
41- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
43- - -TEAM LOUNY 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
48- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
49- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
54Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
59- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
60- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
61- - -DUKLA PRAHA 
64- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
66- - -ASO DUKLA BRNO 
69- - -TJ FAVORIT BRNO 
70- - -AC SPARTA PRAHA 
71- - -TJ FAVORIT BRNO 
72- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
73- - -SKM ZLATÉ HORY 
74- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
75- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
76- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
77- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HLADÍK10047136627BMX & 4X TEAM OLYMPUS
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
Andrea DRENGUBÁKOVÁ10007533244SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10010588340TEAM LOUNY
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10046581101SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10009500829 
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046550583KC HLINSKO
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046508046SKM ZLATÉ HORY
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ