Závod: Memoriál Josefa Křivky

  
StavVýsledky
NázevMemoriál Josefa Křivky
Odvětví
Silnice
Kategorie Junioři
Kategorie KADETI
Kategorie MUŽI + U23
Datum startu29.04.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailcyklo.petr@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice08-04-10-10-45-12propozice_filerozpis_35_km_2010.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

03-05-10-20-26-16Krivkuv_memorial_2010_final.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Kategorie MUŽI + U23
PořadíJménoOddílKategorie
2Zdeněk MLYNÁŘPUSKINAK.CZ 
3Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
4Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
5- - -KOLOKRÁM 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7Vojtěch BERANALLTRAINING.CZ 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -DT - SPECIALIZED 
10Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
13Martin BÍNAKOLOKRÁM 
14Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
15- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
18Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
19Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21- - -CK Příbram 
22Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24Pavel SVOBODAVOKOLEK - CYCLING - TEAM 
25Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
26Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
27Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
28- - -TEAM SKY 
29- - -TJ SOKOL BLANSKO - CK 
30Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
31Jan SVOBODAYOGI RACING OSTRAVA 
32Jiří HRADILFORCE KCK ZLÍN 
33- - -TEAM DUKLA PRAHA 
34- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35- - -TEAM LOUNY 
36Pavel ADELKC HLINSKO 
36Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
36- - -MTBC MANITOU SOKOL CHRUDIM 
36- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
36Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
36- - -Cyklisti Slavia Děčín 
36- - -BIKESTYLE.CZ 
36- - -BMC RACING 
36- - -Bikonur Cycling Team 
36- - -EX 23 SARONI factory team 
36- - -TJ KOVO PRAHA 
36- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
36- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
36- - -STEVENS Znojmo 
36Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
36- - -CYKLO ATOM 
36Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
36- - -CK FESO PETŘVALD 
36Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
36- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
36- - -KOLOKRÁM 
36- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
36- - -TEAM FORMAN CINELLI 
36Luboš NĚMECVOKOLEK - CYCLING - TEAM 
36Luboš NĚMECVOKOLEK - CYCLING - TEAM 
36Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
36- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
36Marek RAUCHFUSSKROSS Bike Ranch team 
36- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
36- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
36- - -Cyklotrénink - František Trkal 
36- - -TEAM FORMAN CINELLI 
36- - -AC SPARTA PRAHA 
36Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
36- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
36- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
36- - -PRODOLI RACING TEAM 
 Michal BĚHOUNEKVELOSERVIS TEAM 
 Ondřej BUDINSKÝMTB Chrudim, z. s. 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -MIKE BIKE cycling team 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -RAJEC TREK 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Adam PTÁČNÍKALLTRAINING.CZ 
 - - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Lukáš TOMANCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
 Lubomír VOJTAASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Kategorie Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ETIXX - QUICK STEP 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5- - -KC HLINSKO 
6- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Tomáš MEDEKCT WEBER 
10Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
14Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -KČCL 1900 
14- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -CK MTB Maraton 
14- - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
14- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
14- - -DUKLA PRAHA 
14Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 Jiří ŠLÉGLLawi - Granfondo team 
Výsledky v kategorii Kategorie KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -CT WEBER 
4- - -PRODOLI RACING TEAM 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CK Příbram 
7- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
8- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -SKP DUHA Lanškroun 
8- - -CYKLOTRENINK.COM 
8- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
8- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
8- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10006973977MAX CURSOR
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007503134CCC Team
- - -10011866013TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10046757620STEVENS Znojmo
- - -10048014879ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10004855539CK Příbram
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří HRADIL10012760938FORCE KCK ZLÍN
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047967389Cyklo Bendl
Jiří KŘIVÁNEK10003327181Ethic Sport cycling team
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10012516216KOLOKRÁM
Jiří ŠLÉGL10012222990Lawi - Granfondo team
- - -10011305029TEAM FORMAN CINELLI
- - -10011371515TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10047673157KOLOKRÁM
- - -10047825125TEAM FORMAN CINELLI
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046448836TJ RUMBURK KOLABRABEC.CZ
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
- - -10012128822CK Příbram - Fany GASTRO
Martin BÍNA10002600691KOLOKRÁM
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004517857KOLOKRÁM
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michal BEDNÁŘ10013602010ČEZ Cyklo Team Tábor
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
- - -10011998375TEAM FORMAN CINELLI
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10008659050CCC Team
- - -10005920620KOLOKRÁM
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
Ondřej BEZUNK10011998072TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10047046091TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046427921ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047966783CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - -10046834412DUKLA PRAHA
- - -10002858955SILNÝ - PELL´S TEAM
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046777525 
- - -10003051642KOLOKRÁM
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10015111166TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10001310086MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10007818180CT WEBER
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047750757 
- - -10012051424KČCL 1900
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048001543KOLOKRÁM
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10011320991ČEZ Cyklo Team Tábor
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV