Závod: Na kole Nízkým Jeseníkem

  
StavVýsledky
NázevNa kole Nízkým Jeseníkem
Odvětví
Silnice
ELITE ženy
F*JUNIOR
F*KADET
JUNIOR
KADET
ŽÁCI - mladší
ŽÁCI - starší
ŽÁKYNĚ - mladší
ŽÁKYNĚ - starší
Datum startu22.08.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailcb113424@tiscali.cz
Telefon 
Fax 
Propozice09-04-10-13-02-30propozice_filenzk_jesenk_silnice_22.8.2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

23-08-10-22-06-37výsledky_Rázová-1.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
3Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -MORAVEC Team 
9Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
11Tomáš MEDEKCT WEBER 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -NOVATOP - LAPIERRE 
16- - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -CT WEBER 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -SKM ZLATÉ HORY 
14- - -CK FESO PETŘVALD 
15Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
16- - -EX 23 SARONI factory team 
17- - -PRODOLI RACING TEAM 
18Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
19Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
20Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
21- - -SKP DUHA Lanškroun 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -SKP DUHA Lanškroun 
25- - -SKP DUHA Lanškroun 
26- - -EX 23 SARONI factory team 
27- - -Cyklo Bendl 
28- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
29- - -TJ UNIČOV 
 Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
3Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TJ UNIČOV 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
Výsledky v kategorii ELITE ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Dexter Cycling 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
7- - -CK FESO PETŘVALD 
8- - -HEAD BIKE Opava 
9- - -MORAVEC Team 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -TEAM FORMAN CINELLI 
14- - -ASO DUKLA BRNO 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16- - -YOGI RACING OSTRAVA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii F*KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -MORAVEC Team 
4- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
5- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii F*JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza HLUBINKOVÁMORAVEC Team 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ - starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
4- - -ACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -NOVATOP - LAPIERRE 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10012849349Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10046325059DUKLA PRAHA
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10046730540HEAD PRO TEAM OPAVA
- - -10046482986NOVATOP - LAPIERRE
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015730754 
- - -10007503134CCC Team
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046526941RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047764703WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048102482CK FESO PETŘVALD
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047967389Cyklo Bendl
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10007945492KC HLINSKO
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
- - -10046580592NOVATOP - LAPIERRE
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10013480960Dexter Cycling
- - -10004000525Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046493494RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
Marek SEDLÁČEK10011401322Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10047150771Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046327483CK FESO PETŘVALD
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046455405TJ UNIČOV
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10012804384CK FESO PETŘVALD
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008659050CCC Team
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047046091TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046536439MORAVEC Team
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10047668612CK FESO PETŘVALD
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Pavlína MARÁČKOVÁ10003913124Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10007397848MORAVEC Team
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10013453678BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Roman KUBICA10014050028MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10007818180CT WEBER
- - -10046439944ACS DRAK VRBNO
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846MORAVEC Team
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10012051424KČCL 1900
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10012849854Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10048179173YOGI RACING OSTRAVA
- - -10007945290Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Tomáš STOLAŘÍK10013228962Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046714372NOVATOP - LAPIERRE
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10012252700SK BAGBIKE
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team