Závod: HK časovka jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevHK časovka jednotlivců
Odvětví
Silnice
ELITE ženy
JUNIOR
JUNIORKY
KADET
KADETKY
mladší žáci
ŽÁCI-starší
ŽÁKYNĚ-starší
Datum startu29.05.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailrenata.sintakova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice09-04-10-13-37-13propozice_filehk_slatina_asovka_jed_29.5.2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

14-06-10-22-40-41hradec_edited.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
6- - -MAX CURSOR 
7Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
8Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
10- - -BIKE PRO RACING 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
14- - -KČCL 1900 
15- - -PUSKINAK.CZ 
16- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -VEUS VYŠKOV 
21Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
25Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
26- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27Tomáš MEDEKCT WEBER 
28- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
29- - -DUKLA PRAHA 
30- - -EX 23 SARONI factory team 
31- - -ASO DUKLA BRNO 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
34- - -AC SPARTA PRAHA 
35- - -KC HLINSKO 
36- - -TJ STADION LOUNY 
37- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
38- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
39- - -EX 23 SARONI factory team 
40- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
43- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
44- - -MRX TEAM BOŘITOV 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
47- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
48- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
49- - -EX 23 SARONI factory team 
51- - -ACS DRAK VRBNO 
52- - -SKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -CT WEBER 
7Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
8- - -TJ UNIČOV 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
11- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
15- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
16- - -TEAM LOUNY 
17Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
18- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
19- - -CK Příbram 
20- - -EX 23 SARONI factory team 
21- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -CK FESO PETŘVALD 
24- - -TJ STADION LOUNY 
25- - -PRODOLI RACING TEAM 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
29- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30- - -EX 23 SARONI factory team 
31- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
32- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -CK MTB Maraton 
36- - -Cyklo Bendl 
37- - -SKP DUHA Lanškroun 
38- - -EX 23 SARONI factory team 
39- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
40- - -TJ UNIČOV 
41- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
42- - -TJ KOVO PRAHA 
43- - -TJ STADION LOUNY 
44- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
46- - -DUKLA PRAHA 
47- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
48- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ELITE ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
3Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
4- - -Dexter Cycling 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8Jana VYČÍTALOVÁACS DRAK VRBNO 
9- - -PELL´S TEAM 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -TJ TŽ TŘINEC 
6- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
7- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
8- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
9- - -ACS DRAK VRBNO 
10Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii mladší žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
7Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
8Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
11- - -PUSKINAK.CZ 
12- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
13- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
18- - -ELKOV AUTHOR junior team 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -TJ SIGMA HRANICE 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8Lukáš KUNTGHOST Team 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
11Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
13- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
14- - -CK FESO PETŘVALD 
15Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -ASO DUKLA BRNO 
18- - -CK FESO PETŘVALD 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
23- - -TJ SIGMA HRANICE 
24- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
25- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
26- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
27- - -CK BÍTOVSKÁ 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
32- - -TJ KOVO PRAHA 
33- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
34- - -AC SPARTA PRAHA 
35- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
36- - -TJ KOVO PRAHA 
37Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CYKLOTRENINK.COM 
3- - -TJ TŽ TŘINEC 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
6Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
7- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
5Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -SUPERIOR RIDERS 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -SKM ZLATÉ HORY 
10- - -DUKLA PRAHA 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10012849349Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10004736715KOVO PRAHA
Andrea DRENGUBÁKOVÁ10007533244SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10012437808EX 23 SARONI factory team
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10047769046KOVO PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10007704612 
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046730540HEAD PRO TEAM OPAVA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010588340TEAM LOUNY
- - -10047965672ASO DUKLA BRNO
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015730754 
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503134CCC Team
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046436409KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -100072938754EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
- - -10046526941RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046834008KOVO PRAHA
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046581101SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151Mitas Mercedes-Benz PRAHA Trek
- - -10012437909KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10047967389Cyklo Bendl
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jiří ŠLÉGL10012222990Lawi - Granfondo team
Jiří ŠTĚPÁNÍK10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10046723264BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10046369014TJ UNIČOV
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10007180509CYKLOTRENINK
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10006803320EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008913270BIGLA CYCLING TEAM
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10008686433ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048171796EX 23 SARONI factory team
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10007803632KOVO PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013480960Dexter Cycling
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046493494RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047510075SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046455405TJ UNIČOV
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10047503409SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10007178990ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10048132390CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007593262AC SPARTA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10013286152CK Příbram
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10047046091TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046427921ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10046834412DUKLA PRAHA
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10047949003TJ FAVORIT BRNO
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10047137435YOGI RACING OSTRAVA
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10047077114VEUS VYŠKOV
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046508046SKM ZLATÉ HORY
- - -10046712857AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10007881939BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10012051424KČCL 1900
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10046714372NOVATOP - LAPIERRE
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046574532RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10007177576ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007149890RAJEC 100% TREK
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA