Závod: HK časovka družstev

  
StavVýsledky
NázevHK časovka družstev
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Mladší žáci
Starší žáci
Starší Žákyně
Ženy
Datum startu30.05.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailrenata.sintakova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice09-04-10-13-37-46propozice_filehk_slatina_asovka_dru_30.5.2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

14-06-10-23-20-43hradec_edited_2.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
3Tomáš MEDEKCT WEBER 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -KČCL 1900 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -KC HLINSKO 
6- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
6- - -BIKE PRO RACING 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
8- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
 Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2- - -CT WEBER 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
3Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
3- - -TEAM LOUNY 
4Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
4- - -CK Příbram 
4- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
5Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -SKP DUHA Lanškroun 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8- - -PRODOLI RACING TEAM 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -MORAVEC Team 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii Starší Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ TŽ TŘINEC 
1Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
3- - -ACS DRAK VRBNO 
4- - -DUKLA PRAHA 
4Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Mladší žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
1- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
2- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
4- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
5Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
5Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Starší žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
2Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -TJ SIGMA HRANICE 
4- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
6- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
7Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
9- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -CK BÍTOVSKÁ 
15- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -AC SPARTA PRAHA 
2Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -SUPERIOR RIDERS 
4- - -TEAM LOUNY 
4Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10047769046KOVO PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10007704612 
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10047965672ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015730754 
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046436409KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046526941RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046834008KOVO PRAHA
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří ŠTĚPÁNÍK10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10046723264BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10046369014TJ UNIČOV
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10007180509CYKLOTRENINK
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048171796EX 23 SARONI factory team
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046493494RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
- - -10007704511ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047510075SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046455405TJ UNIČOV
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10047503409SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10007178990ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047040940SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007593262AC SPARTA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
- - -10013286152CK Příbram
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046427921ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10046363354TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10046508046SKM ZLATÉ HORY
- - -10046712857AUTHOR TEAM STUPNO
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046574532RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10007177576ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007149890RAJEC 100% TREK
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA