Závod: Mistrovství Prahy, Ústeckého a Libereckého kraje v silničním závodě jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevMistrovství Prahy, Ústeckého a Libereckého kraje v silničním závodě jednotlivců
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MUŽI
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu2.05.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailantonineis@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice16-04-10-22-48-19propozice_filepropozice_mistrovstvi_oblasti_2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

03-05-10-20-27-31Krivkuv_memorial_2010_final.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6Petr NOVÁKSportRaces-Isaac Team 
7- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
8Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
9- - -KOLOKRÁM 
10Michal BENDATJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 
11- - -SKP MOST 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -DUKLA PRAHA 
15Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
16Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
17- - -HAVEN TEAM 
18- - -SKP MOST 
19- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
20- - -ROCK MACHINE - CYKLOMAX TEAM 
21- - -CSK MARKUS, spolek 
22- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
23- - -KÚC BIKE SPORT 
24- - -KOLOKRÁM 
25- - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
6- - -TEAM LOUNY 
7Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
8Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
13- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
16Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
17- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
18- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
19- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
20- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
11- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
16- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
17- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
9- - -TEAM LOUNY 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš MEDEKCT WEBER 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -KČCL 1900 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -EX 23 SARONI factory team 
7- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
11- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
13Lukáš MITASCT WEBER 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -DUKLA PRAHA 
18- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
19Jiří ŠLÉGLLawi - Granfondo team 
20Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
21Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
23Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
2- - -HAVEN TEAM 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -TEAM LOUNY 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Andrea DRENGUBÁKOVÁSK ZŠ HOSTIVAŘ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046609490KC SLAVIA PRAHA
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10047769046KOVO PRAHA
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10047916465CK BÍTOVSKÁ
- - -10047199473DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046879171DUKLA PRAHA
- - -10007503134CCC Team
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10046581101SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10046742058CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10047536549VELOSERVIS TEAM
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jiří ŠLÉGL10012222990Lawi - Granfondo team
- - -10011371515TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10004125009Nilfisk ALTO pro cycling
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10009500829 
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007529911DUKLA PRAHA
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046487636DUKLA PRAHA
- - -10011372323KOVO PRAHA
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10046756711CK BÍTOVSKÁ
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10046608076CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Michal BENDA10003350120TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
- - -10011372020SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
- - -10007593262AC SPARTA PRAHA
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
- - -10005504732KOVO PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10047046091TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10046834412DUKLA PRAHA
- - -10002858955SILNÝ - PELL´S TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047610614DUKLA PRAHA
- - -10046609288HAVEN TEAM
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012051424KČCL 1900
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vladimír NOVÁK10047131169SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
Vojtěch BERAN10003007889ALLTRAINING.CZ
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10046485717DUKLA PRAHA
- - -10004856145KC SLAVIA PRAHA
- - -10047536448VELOSERVIS TEAM
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA