Závod: 4. Techniserv Cup Starý Jičín - silnice

  
StavVýsledky
Název4. Techniserv Cup Starý Jičín - silnice
TřídaČP
Odvětví
Silnice
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu11.06.2022
Datum konce11.06.2022
Uzávěrka přihlášek8.06.2022
Místo konáníStarý Jičín
Kraj 
PořadatelForman Cinelli
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaOndřej Bezunk
E-mail 
Telefon 
Fax 
PropozicePropozice Techniserv Cup 2022 final.pdf (26.05.2022)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

TECH_CUP_Jičin.xls (11.06.2022)

Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MOISEEVAjuniorky
2Eliška KVASNIČKOVÁKVASNIČKOVÁjuniorky
3Nela SLANÍKOVÁSLANÍKOVÁjuniorky
4Vanda DLASKOVÁDLASKOVÁjuniorky
5Barbora NĚMCOVÁNĚMCOVÁjuniorky
6Eliška HANÁKOVÁHANÁKOVÁjuniorky
7Adéla MARKOVÁMARKOVÁjuniorky
8Hanka RUNTOVÁRUNTOVÁjuniorky
9Karla NOVÁKOVÁNOVÁKOVÁjuniorky
10Eliška GRULICHOVÁGRULICHOVÁjuniorky
11Simona RUSÍNOVÁRUSÍNOVÁjuniorky
12Patricie MÜLLEROVÁMÜLLEROVÁjuniorky
13- - -BODORÍKOVÁjuniorky
14Kateřina HLADÍKOVÁHLADÍKOVÁjuniorky
15Barbora JEŘÁBKOVÁJEŘÁBKOVÁjuniorky
16Adéla HERMANOVÁHERMANOVÁjuniorky
17Denisa OLIVOVÁOLIVOVÁjuniorky
18Kateřina NOSKOVÁNOSKOVÁjuniorky
19Amálie HOLÁŠKOVÁHOLÁŠKOVÁjuniorky
20Dominika RUPOVÁRUPOVÁjuniorky
21Anna RŮŽIČKOVÁRŮŽIČKOVÁjuniorky
22Adéla PERNICKÁPERNICKÁjuniorky
23- - -BASÁROVÁjuniorky
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
0Tomáš HÁJEKHÁJEKkadeti
0Lukáš HARLENDERHARLENDERkadeti
0Marian JANKOVSKÝJANKOVSKÝkadeti
0Jakub KAPINAKAPINAkadeti
0Jakub KOČVARAKOČVARAkadeti
0Josef LAZURLAZURkadeti
0Josef MELICHARMELICHARkadeti
0Petr MIŇOVSKÝMIŇOVSKÝkadeti
0Matyáš MOKRÝMOKRÝkadeti
0Šimon OSIČKAOSIČKAkadeti
0Tomáš PLETICHAPLETICHAkadeti
0Jan PODAŘILPODAŘILkadeti
0Lukáš RASOCHARASOCHAkadeti
0Albert RAUSCHERTRAUSCHERTkadeti
0- - -TOMČOkadeti
0Josef VINŠVINŠkadeti
1Kryštof KRÁLKRÁLkadeti
2Pavel ŠUMPÍKŠUMPÍKkadeti
3Adam PEŠEKPEŠEKkadeti
5Kristián VAVROVAVROkadeti
6Jan FALTÝNEKFALTÝNEKkadeti
8Štěpán ZAHÁLKAZAHÁLKAkadeti
9Jiří ZEDNÍKZEDNÍKkadeti
10Jakub MALÝMALÝkadeti
11Adam STREJČEKSTREJČEKkadeti
12- - -JAVORkadeti
13Matěj PITÁKPITÁKkadeti
14Václav KRATOCHVÍLKRATOCHVÍLkadeti
15Adam BITTMANBITTMANkadeti
16Marek RIEGERRIEGERkadeti
17Matěj PEKAŘPEKAŘkadeti
18Ondřej ŠAFRÁNEKŠAFRÁNEKkadeti
19Josef VLKVLKkadeti
20Matyáš KORBELKORBELkadeti
21David VAŠUTVAŠUTkadeti
22Patrik LIENERTLIENERTkadeti
24Tomáš KRAUSKRAUSkadeti
25Ondřej JEŘÁBEKJEŘÁBEKkadeti
26Ondřej ŠTILIPŠTILIPkadeti
27Adam BRADÁČBRADÁČkadeti
28Marek PŘENOSILPŘENOSILkadeti
29Jan KRULIŠKRULIŠkadeti
30Jiří REJZEKREJZEKkadeti
31Václav BOHÁČBOHÁČkadeti
32Ondřej MICHALOVIČMICHALOVIČkadeti
33- - -WIELANDkadeti
34Ondřej NÁGRNÁGRkadeti
35- - -ŽENÍŠEKkadeti
36Filip NOVÁKNOVÁKkadeti
37Vít KOTSCHYKOTSCHYkadeti
38- - -HODULÍKkadeti
39Tobias DVOŘÁČEKDVOŘÁČEKkadeti
41Jan JANOUTJANOUTkadeti
42- - -HALUŠKAkadeti
43- - -MACKANIČkadeti
44Matyáš POLÁKPOLÁKkadeti
45Eduard RAŠKARAŠKAkadeti
46Filip RICHTERRICHTERkadeti
47Nikola JAROŠJAROŠkadeti
48Zdeněk HRADISKÝHRADISKÝkadeti
49Adam TŘÍSKATŘÍSKAkadeti
50Karel BARTOŠBARTOŠkadeti
51Tomáš VRÁNAVRÁNAkadeti
52Marek LESAGELESAGEkadeti
53Tomáš NETÍKNETÍKkadeti
54- - -ĎURKOkadeti
55Jáchym VLKVLKkadeti
56Matěj HAVELHAVELkadeti
57Jakub SASINSASINkadeti
58Adam FRAJBIŠFRAJBIŠkadeti
59Tadeáš LADRALADRAkadeti
60Aleš ICHAICHAkadeti
61Robert MITÁŠMITÁŠkadeti
62Šimon TRNATRNAkadeti
63Dominik JUSTJUSTkadeti
64Jakub SVITÁKSVITÁKkadeti
65Šimon MATĚJEKMATĚJEKkadeti
66- - -HOFERICAkadeti
67Adam ŠTĚDRÝŠTĚDRÝkadeti
68Robin BLÁHABLÁHAkadeti
69Ivan KOČIŘÍKKOČIŘÍKkadeti
70František ŠANDERAŠANDERAkadeti
71- - -TURČEKkadeti
72Samuel JURICAJURICAkadeti
73Martin BOSÁKBOSÁKkadeti
74Filip BRÜCKNERBRÜCKNERkadeti
75Jan LUBASLUBASkadeti
76Denis ZEZULAZEZULAkadeti
77Kryštof VÝBORNÝVÝBORNÝkadeti
78František HERMANHERMANkadeti
79Kryštof KÁBRTKÁBRTkadeti
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
0Barbora OSLADILOVÁBRADÁČOVÁkadetky
0Šarlota STAŇOVÁKADLECOVÁkadetky
1Nela KAŇKOVSKÁKAŇKOVSKÁkadetky
2- - -HEZINOVÁkadetky
3Kateřina DOUDĚROVÁDOUDĚROVÁkadetky
4Iva KOVAŘÍKOVÁHANÁKOVÁkadetky
5Hana JUROVÁKOVAŘÍKOVÁkadetky
6Anna HANÁKOVÁDUBCOVÁkadetky
7Adéla LHOTÁKOVÁLALÁKOVÁkadetky
8Beata HERMANOVÁHERMANOVÁkadetky
9- - -PITTNEROVÁkadetky
10Anna LALÁKOVÁHURAČOVÁkadetky
11Adéla PITTNEROVÁJADRNÁkadetky
12Anna PANUŠOVÁLEHKÁkadetky
13Veronika SEDLÁČKOVÁSTRAKATÁkadetky
14Alice MIKULÁŠKOVÁVIKOVÁkadetky
15Martina VÁCLAVŮLHOTÁKOVÁkadetky
16Hanka VIKOVÁPANUŠOVÁkadetky
17Lucie LEHKÁMIKULÁŠKOVÁkadetky
18Nikola VÁGNEROVÁSIKELOVÁkadetky
19Veronika JADRNÁVÁCLAVŮkadetky
20Aneta DLOUHÁSEDLÁČKOVÁkadetky
21Tereza CIBULKOVÁPOLÁŠKOVÁkadetky
22Sára SLAVÍČKOVÁRICHTEROVÁkadetky
23- - -LAZAROVÁkadetky
24Martina ŠTEFANOVÁHODINOVÁkadetky
25Magdaléna MÍČKOVÁSTOPOVÁkadetky
26Nicol HODINOVÁSLAVÍČKOVÁkadetky
27Tereza KADLECOVÁPETRŮkadetky
28Elen LAZAROVÁMÍČKOVÁkadetky
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
0Viktor DUCHEKDUCHEKžáci mladší
0Sebastian PŇOVSKÝPŇOVSKÝB 11
0Šimon PRÁGRPRÁGRžáci mladší
1- - -ZÁCHENSKÝ 
2František HLADÍKHLADÍKžáci mladší
3Daniel STRÁNSKÝSTRÁNSKÝžáci mladší
4Jakub TROUSILTROUSILžáci mladší
5Mikuláš ZAVADILZAVADILžáci mladší
6Adam MAŇASMAŇASžáci mladší
7- - -GALOVIČ 
8Lukáš JELÍNEKJELÍNEKžáci mladší
9Dominik LANČALANČAžáci mladší
10Šimon STRAKATÝSTRAKATÝžáci mladší
12Michal VIKTORAVIKTORAžáci mladší
13Antonín ČTRNÁCTÝČTRNÁCTÝžáci mladší
14Lukáš FILGASFILGASžáci mladší
15Richard DRESLERDRESLERžáci mladší
16Tobiáš ZAVADILZAVADILČlenský průkaz
17Adam MÍRAMÍRAČlenský průkaz
18Nicolas MARKUSEKMARKUSEKžáci mladší
19Adam PŘENOSILPŘENOSILžáci mladší
20Tomáš MELICHARMELICHARžáci mladší
21Adam RASOCHARASOCHAžáci mladší
22Adrian KOTEKKOTEKžáci mladší
23Matěj MAREKMAREKžáci mladší
24Daniel STEHLÍKSTEHLÍKžáci mladší
25Šimon DVOŘÁKDVOŘÁKžáci mladší
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
0Matyáš BRANČBRANČžáci starší
0Lukáš HASALHASALžáci starší
0Tomáš HRUDAHRUDAžáci starší
1Josef KUCHAŘKUCHAŘžáci starší
2Jakub TESAŘÍKTESAŘÍKžáci starší
3- - -HULALA 
4Filip BURSABURSAžáci starší
5Petr KALAUZKALAUZžáci starší
7Antonín JOHNJOHNžáci starší
8Tadeáš PAZOUREKPAZOUREKžáci starší
9Patrik RekREKžáci starší
10Jan KYASKYASžáci starší
11Vít LISÝLISÝžáci starší
12Robin KOTAČKAKOTAČKAžáci starší
13Martin DUBECDUBECžáci starší
14Daniel KUBĚNAKUBĚNAžáci starší
15Antonín ŽUFÁNEKŽUFÁNEKžáci starší
16- - -DRUŽKOVSKÝ 
17- - -ŠIMUNEK 
18Jakub PANUŠPANUŠžáci starší
19Adam HRDINAHRDINAžáci starší
20Matouš FILGASFILGASžáci starší
21Mikuláš KLVAŇKLVAŇžáci starší
22Ondřej LAPČÍKLAPČÍKžáci starší
23- - -KACINA 
24Petr DOUDĚRADOUDĚRAžáci starší
25Filip VOBORNÍKVOBORNÍKžáci starší
26Šimon KMENTKMENTžáci starší
27Matyáš KRÁLKRÁLžáci starší
28Ondřej PODHAISKÝPODHAISKÝžáci starší
29Matteo LA CARBONARALAžáci starší
30Matěj VAŠINAVAŠINAžáci starší
31- - -BUTAŠ 
32Alexandr KANIŠČEVKANIŠČEVžáci starší
33Eduard JOHNJOHNžáci starší
34Oliver ŠVAGROVSKÝŠVAGROVSKÝžáci starší
35Jakub POPOVIČPOPOVIČžáci starší
36Marek KLVAŇKLVAŇžáci starší
37Dominik POLÁČEKPOLÁČEKžáci starší
38- - -FILIP 
39Albert BLAŽEKBLAŽEKžáci starší
40Jaroslav HUBÁČEKHUBÁČEKžáci starší
41Jonáš Pavel BREDLERBREDLERžáci starší
42Matěj DEDEKDEDEKžáci starší
43Jonáš BLAHOUTBLAHOUTžáci starší
44Jakub KŘUPALAKŘUPALAžáci starší
45Oliver Trent BUCHÁČEKBUCHÁČEKžáci starší
46Tomáš RAŠKARAŠKAžáci starší
47Vojtěch CHUDÝCHUDÝžáci starší
48Vítek BRADNABRADNAžáci starší
49Lukáš FRÝDEKFRÝDEKžáci starší
50Antonín STAROSTASTAROSTAžáci starší
51Matouš GERLAGERLAžáci starší
52Petr BODLÁKBODLÁKžáci starší
53Nikola DRÁBEKDRÁBEKžáci starší
54- - -RIŠKA 
55Mikuláš MAREKMAREKžáci starší
56Filip VOSÁHLOVOSÁHLOžáci starší
57Ondřej BAČÍKBAČÍKžáci starší
58Jáchym KUCHAŘKUCHAŘžáci starší
59Max KRAMOLIŠKRAMOLIŠžáci starší
60Tomáš STEJSKALSTEJSKALžáci starší
61Jakub TŘETINATŘETINAžáci starší
62Matyáš KREJČIŘÍKKREJČIŘÍKžáci starší
63Tomáš POSPÍŠILPOSPÍŠILžáci starší
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁBAJGEROVÁženy elite
2- - -VALGONEN 
3Kristýna ZEMANOVÁZEMANOVÁženy elite
4- - -ABAIDULLINA 
5Petra ŠEVČÍKOVÁŠEVČÍKOVÁženy elite
6Kateřina KOHOUTKOVÁKOHOUTKOVÁženy elite
7Tereza VANÍČKOVÁVANÍČKOVÁženy elite
8Nicole HARTYCHOVÁHARTYCHOVÁženy elite
9Barbora PARMOVÁPARMOVÁženy elite
10Veronika BARTONÍKOVÁBARTONÍKOVÁženy elite
11- - -ŠVRČKOVÁ 
12- - -DEBNÁROVÁ 
14Eliška DRBOHLAVOVÁDRBOHLAVOVÁženy elite
16Naďa VORÁČOVÁVORÁČOVÁženy elite
18Barbora NOVÁČKOVÁNOVÁČKOVÁženy elite
19Martina BARTOŠOVÁBARTOŠOVÁženy elite
20- - -ZÁHORCOVÁ 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam