Závod: „ PENCO Cup “ – pohár sportovní výživy PENCO

  
StavVýsledky
Název„ PENCO Cup “ – pohár sportovní výživy PENCO
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Masters
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu12.04.2022
Datum konce12.04.2022
Uzávěrka přihlášek10.04.2022
Místo konáníPlzeň
KrajPlzeňský
PořadatelAC SPARTA PRAHA cycling z.s.
Adresa pořadateleNad Královskou oborou 51
PSČ17000
Kontaktní osobaZdeněk Rubáš
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon603917656
Fax 
PropozicePenco Cup 2022.pdf (28.03.2022)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

2. PENCO CUP výsledky kritérium 2022.docx (19.04.2022)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
David ANDRLE10023504090AC SPARTA PRAHA
Dominik HORÁK10047403173AC SPARTA PRAHA
Jan BRŇÁK10015836242AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Josef OTTA10047394382AC SPARTA PRAHA
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Pavel KELEMEN10006422895AC SPARTA PRAHA
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Ronald LIGTENBERG10022770328AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Adam READE10106268130Akademie cyklistických sportů
Andrea VOTÍPKOVÁ10105704722Akademie cyklistických sportů
Daniel KUBĚNA10086845696Akademie cyklistických sportů
Eliška KRÁLOVÁ10106268231Akademie cyklistických sportů
Jan VOTÍPKA10093327320Akademie cyklistických sportů
Jiří REJZEK10106410293Akademie cyklistických sportů
Jolana KROUPOVÁ10105703106Akademie cyklistických sportů
Josef HORN10106268433Akademie cyklistických sportů
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330Akademie cyklistických sportů
Lukáš KLEPSA10092952050Akademie cyklistických sportů
Marek PFEFFER10092952151Akademie cyklistických sportů
Martin MRSKOŠ10114277704Akademie cyklistických sportů
Matěj ZÁHOREC10046056994Akademie cyklistických sportů
Michal ZÁHOREC10092531718Akademie cyklistických sportů
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Akademie cyklistických sportů
Šimon POLÁK10114281239Akademie cyklistických sportů
Václav MRSKOŠ10114281138Akademie cyklistických sportů
Vladimír KROC10047418533Roman Kreuziger Cycling Academy
Zuzana KROUPOVÁ10047400143Akademie cyklistických sportů
Adéla ŠMÍDOVÁ10053920058AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel SOUKUP10104518187AUTHOR TEAM STUPNO
Jakub ŠMÍD10053919856AUTHOR TEAM STUPNO
Jakub ŠVANDRLÍK10096874789AUTHOR TEAM STUPNO
Jan GROSS10053920563AUTHOR TEAM STUPNO
Josef VLK10081186960AUTHOR TEAM STUPNO
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900AUTHOR TEAM STUPNO
Dalibor JOHÁNEK10093205260ČEZ Cyklo Team Tábor
David UHER10093181113ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan FALTÝNEK10047423886ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan JANOUT10093188587ČEZ Cyklo Team Tábor
Kryštof KREŠÁK10093204654ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Václav DOSTÁL10047286672ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam HRDINA10115110183CK Jihočeské naděje
Karel VLK10081497259CK KRAMOLÍN
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Adam KLICMAN10093319539CK Příbram - Fany GASTRO
Antonie CERMANOVÁ10097999989CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Joshua Edward DAVIES10091075910CK Příbram - Fany GASTRO
Lucie GROHOVÁ10066586036AUTHOR TEAM STUPNO
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
David ICHA10082605584CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Martin ICHA10082605786CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Jan ŠUBRT10058808454CYKLO ATOM
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844CYKLO ATOM
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Vojtěch JAROLÍM10097458712CYKLO ATOM
Zdeněk CHUDÁČEK10094130194CYKLO ATOM
Aleš ICHA10091953051CYKLOTEAM OSTROV
Aleš ICHA10092750269DUKLA PRAHA
Mikoláš ICHA10113859287DUKLA PRAHA
Martin BOUBAL10002832481Hello CTW
Matouš GRAMBLIČKA10012849753Hello CTW
Oldřich NOVOTNÝ10013112663Hello CTW
Pavel LUKEŠ10048031552Hello CTW
Petr ZIKMUND10093333279Hello CTW
Radek KOBLIC10014153593Hello CTW
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Nikol MOLHANCOVÁ10093320852KROSS Bike Ranch team
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE PLZEŇ
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE PLZEŇ
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Tomáš RADOLF10013112562LAPIERRE PLZEŇ
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Anna DOSTÁLOVÁ10047421866LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Filip BURSA10093087446LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Kateřina BEYEROVÁ10002916852LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Martin ŽENÍŠEK10046534318ČEZ Cyklo Team Tábor
Adéla PITTNEROVÁ10106263278MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Marek RIEGER10047414388MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel KOUBA10081498269MS BIKE ACADEMY RACING
Filip ANDRLE10128143044MS BIKE ACADEMY RACING
Jan KRÁL10092977312MS BIKE ACADEMY RACING
Justýna HAVLOVÁ10095715338MS BIKE ACADEMY RACING
Luboš JEDLIČKA10055860462MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš VÁVRA10106543164MS BIKE ACADEMY RACING
Martin VERNER10106543265MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Michaela HOJDOVÁ10092978120MS BIKE ACADEMY RACING
Mikuláš Yannick MELICHAR10125545868MS BIKE ACADEMY RACING
Milan SPĚŠNÝ10002060222MS BIKE ACADEMY RACING
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113MS BIKE ACADEMY RACING
Nela VÁVROVÁ10092978019MS BIKE ACADEMY RACING
Oscar PRÝCA10106542760MS BIKE ACADEMY RACING
Petr ČASLAVSKÝ10106542558MS BIKE ACADEMY RACING
Petr KILIAN10106542659MS BIKE ACADEMY RACING
Radek VESELÝ10106543366MS BIKE ACADEMY RACING
Robin TOBRMAN10108091427MS BIKE ACADEMY RACING
Tereza RUMANOVÁ10114214652MS BIKE ACADEMY RACING
Theodor TICHÝ10128142135MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš KUČVA10105703813MS BIKE ACADEMY RACING
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Jakub NĚMEC10115829704PROFI SPORT CHEB
Jan NĚMEC10115827983PROFI SPORT CHEB
Jan ZŮNA10115827276PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Daniel MACHALA10047651333RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jake TAYLOR10127667744RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jan BRYXI10047360434RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin NERUDA10120088408RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Michael RUML10127666027RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej VÍT10117553775RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Petr SUCHÝ10117828914RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Nela SLANÍKOVÁ10106448588Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Adam BERNÁT10047336081TEAM DUKLA PRAHA
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563TEAM DUKLA PRAHA
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313TEAM DUKLA PRAHA
Daniel MLEJNEK10046427416TEAM DUKLA PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174TEAM DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643TEAM DUKLA PRAHA
Jakub ELBADRI10059129059TEAM DUKLA PRAHA
Jakub KUBA10047334768TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš THUN10047082770TEAM DUKLA PRAHA
Martin KOHOUT10047373871TEAM DUKLA PRAHA
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Milan KADLEC10047431263TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518TEAM DUKLA PRAHA
Patricie SRNSKÁ10047392968TEAM DUKLA PRAHA
Petr FIALA10009386550TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Václav ŠŇUPÁREK10015771978TEAM DUKLA PRAHA
Barbora ŠEBESTOVÁ10118748996TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551TRISPORT RAPID
Antonín ČTRNÁCTÝ10106070187VELO AKADEMIE KLADNO
Jáchym ZAZVONIL10099189049VELO AKADEMIE KLADNO
Jaroslav CIMRMAN10106070086VELO AKADEMIE KLADNO
Štěpán ZAZVONIL10099189756VELO AKADEMIE KLADNO
Jaroslav HALÍK10047441266VELOSERVIS TEAM
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
Martin VODÁK10047135920Xeelo cycling team