Závod: 500+1 kolo - Velká cena IS Brno

  
StavVýsledky
Název500+1 kolo - Velká cena IS Brno
Odvětví
Dráha
Junioři - celkově
Junioři 1. etapa
Junioři 2. etapa
Junioři 3. etapa
Junioři 4. etapa
Junioři 5. etapa
Kadeti - celkově
Kadeti 1. etapa
Kadeti 2. etapa
Kadeti 3. etapa
Kadeti 4. etapa
Kadeti 5. etapa
Muži - celkově
Muži 1. etapa
Muži 2. etapa
Muži 3. etapa
Muži 4. etapa
Muži 5. etapa
Žáci - celkově
Žáci. 1 etapa
Žáci. 2 etapa
Žáci. 3 etapa
Žáci. 4 etapa
Žáci. 5 etapa
Datum startu21.05.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon 
Fax 
Propozice27-04-10-12-50-23propozice_file500-1-elite.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

500+1_kolo_2010_vysledky.zip (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Junioři - celkově
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -ASO DUKLA BRNO 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -KČCL 1900 
21- - -EX 23 SARONI factory team 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -MRX TEAM BOŘITOV 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři 1. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -MRX TEAM BOŘITOV 
22- - -KČCL 1900 
23- - -EX 23 SARONI factory team 
24Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
28- - -AC SPARTA PRAHA 
30- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
Výsledky v kategorii Junioři 2. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
17Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -MRX TEAM BOŘITOV 
21- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -KČCL 1900 
24- - -EX 23 SARONI factory team 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
27- - -AC SPARTA PRAHA 
28- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři 3. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
13- - -KČCL 1900 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -MRX TEAM BOŘITOV 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -EX 23 SARONI factory team 
20Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
26- - -ASO DUKLA BRNO 
27- - -AC SPARTA PRAHA 
28- - -AC SPARTA PRAHA 
30- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
31- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
Výsledky v kategorii Junioři 4. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -EX 23 SARONI factory team 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -KČCL 1900 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -MRX TEAM BOŘITOV 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři 5. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -ASO DUKLA BRNO 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -MRX TEAM BOŘITOV 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -KČCL 1900 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Muži 1. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23Lubomír VOJTAASO DUKLA BRNO 
24- - -TEAM DUKLA PRAHA 
31- - -YOGI RACING OSTRAVA 
32- - -STEVENS Znojmo 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
40- - -AC SPARTA PRAHA 
42- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Muži 2. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21Lubomír VOJTAASO DUKLA BRNO 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -STEVENS Znojmo 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -TEAM DUKLA PRAHA 
31- - -TEAM DUKLA PRAHA 
36- - -TJ KOVO PRAHA 
39- - -AC SPARTA PRAHA 
40Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
41- - -YOGI RACING OSTRAVA 
Výsledky v kategorii Muži 3. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
6Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
9Lubomír VOJTAASO DUKLA BRNO 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21- - -TEAM DUKLA PRAHA 
22- - -ASO DUKLA BRNO 
23- - -STEVENS Znojmo 
24- - -TEAM DUKLA PRAHA 
25- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -TEAM DUKLA PRAHA 
28- - -TEAM DUKLA PRAHA 
29- - -YOGI RACING OSTRAVA 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Muži - celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
12Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26- - -TEAM DUKLA PRAHA 
27- - -STEVENS Znojmo 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Muži 4. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
3Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19- - -STEVENS Znojmo 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -YOGI RACING OSTRAVA 
27- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
28- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Muži 5. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -STEVENS Znojmo 
25- - -YOGI RACING OSTRAVA 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti 1. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
11- - -CK Příbram 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
15Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
16- - -SPASTIC HANDICAP 
19- - -DUKLA PRAHA 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -AC SPARTA PRAHA 
25- - -ASO DUKLA BRNO 
26Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
27Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30- - -TJ KOVO PRAHA 
31- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
Výsledky v kategorii Kadeti 2. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
13- - -CK Příbram 
14Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
15- - -SPASTIC HANDICAP 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -AC SPARTA PRAHA 
24- - -ASO DUKLA BRNO 
25Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
26Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
27Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30- - -ASO DUKLA BRNO 
31- - -TJ KOVO PRAHA 
32- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
Výsledky v kategorii Kadeti 3. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
11- - -CK Příbram 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
14Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
15- - -SPASTIC HANDICAP 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
21- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
22- - -ASO DUKLA BRNO 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
25- - -TJ KOVO PRAHA 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
29Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
30- - -TJ KOVO PRAHA 
31- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Žáci - celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -DUKLA PRAHA 
25Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci. 1 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -DUKLA PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26- - -ASO DUKLA BRNO 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii Žáci. 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
4Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -DUKLA PRAHA 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii Žáci. 3 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -DUKLA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
22- - -ASO DUKLA BRNO 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii Žáci. 4 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -DUKLA PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
22- - -ASO DUKLA BRNO 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii Žáci. 5 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -DUKLA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii Kadeti - celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -CK Příbram 
11- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -DUKLA PRAHA 
15Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -ASO DUKLA BRNO 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
21Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -AC SPARTA PRAHA 
25Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
26- - -TJ KOVO PRAHA 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti 4. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -CK Příbram 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
16Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
17- - -SPASTIC HANDICAP 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -AC SPARTA PRAHA 
24Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
25Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
26- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
Výsledky v kategorii Kadeti 5. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -CK Příbram 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
13Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -ASO DUKLA BRNO 
23Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
24Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
25Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
26- - -TJ KOVO PRAHA 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10005462191CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047965672ASO DUKLA BRNO
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006601034ASO DUKLA BRNO
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lubomír VOJTA10005456535ASO DUKLA BRNO
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
- - -10006600933ASO DUKLA BRNO
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10002855016TEAM DUKLA PRAHA
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004607985CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.